Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One - przedsprzedaż w sklepie gram.pl! Konsola z grami w cenie 1649 zł!

28 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2014 o 01:01, Dragoniasek napisał:

Cena bardzo przystępna, jednak brak pudełkowych wersji gier zniechęca
mnie do zakupu. Tak trudno dorzucić plastikową kasetkę i dwie płyty?

Optymalizacja kosztów czyli pragmatyka każdego zdroworozsądkowo myślącego biznesu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena taka niska, bo zostały wywalone kinecty z pakietów. Od i cała tajemnica niższej ceny. Oczywiście to nie zmienia faktu, że i tak bym nie dał za złom 1600 zł :> Lepiej poczekać na prawdziwe obniżki konsol i ciekawsze zestawy. Od choćby na gwiazdkę. W ramach przeprosin powinny być mega obniżki, bo w końcu dostaliśmy konsole o wiele później, niż reszta krajów świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cena taka niska, bo zostały wywalone kinecty z pakietów. Od i cała tajemnica niższej
> ceny. Oczywiście to nie zmienia faktu, że i tak bym nie dał za złom 1600 zł :> Lepiej
> poczekać na prawdziwe obniżki konsol i ciekawsze zestawy. Od choćby na gwiazdkę. W ramach
> przeprosin powinny być mega obniżki, bo w końcu dostaliśmy konsole o wiele później, niż
> reszta krajów świata
To sobie poczekasz do gwiazdki 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 09:20, maxankazuya napisał:

To sobie poczekasz do gwiazdki 2016.

Nie, do 2014 wystarczy. Jak nie w Polsce, to w innym miejscu kupisz fajne zestawy. Zresztą w tym kraju się nie opłaca kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 22:58, vegost napisał:

Nie, do 2014 wystarczy. Jak nie w Polsce, to w innym miejscu kupisz fajne zestawy.
Zresztą w tym kraju się nie opłaca kupować.

Co racja, to racja. Zawsze w zanadrzu jest Amazon, zavvi itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto był chętny to już dawno w zeszłym roku kupił.
Brak czasu mi doskwiera bardzo, bo na razie ukończyłem 2 tytuły a jeszcze 10 innych czeka na odpalenie.. Watch_Dogs wygląda naprawdę bardzo ładnie względem zabugowanej na amen wersji PC (mam AMD więc nie pogram, gra łapie freeza co jakieś 10 minut) - pikanteri dodaje fakt, że w tych konsolach siedzą własnie bebechy od AMD (??!!) no i polska lokalizacja też jest (kinowa).
Dobra alternatywa na co raz bardziej niechlujny rynek PC jakby nie patrzeć (nie obwiniam o to piecyki ale co niektórych"developerów").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować