Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UWAGA! Przedsprzedaż Xboksa One z grami w cenie 1649 złotych tylko do końca weekendu!

15 postów w tym temacie

Jak dla mnie bardzo dobra oferta. Fifa - moja ulubiona gra i Forza - najlepsze wyścigi w jakie grałem. Gdybym nie kupił PS4, to pewnie skorzystałbym z tej oferty. Zwłaszcza, że pady w PS4 nie należą do trwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, że o co chodzi ? Po weekendzie już nie będzie można nigdy Xboxa One w gram.pl kupić ? :D czy że cena podskoczy ?
Napiszcie po ile będzie po weekendzie, bo w ciemno na taki chwyt marketingowy to wam ludzie nakupią, że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Pragnę tylko ekipie gram.pl przypomnieć że już teraz w naszym kraju są sklepy które sprzedają XO bez kinecta w okolicach 1600-1700zł i odnalezienie ich w internecie nie jest trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 23:06, cHICEK napisał:

Ale, że o co chodzi ? Po weekendzie już nie będzie można nigdy Xboxa One w gram.pl
kupić ? :D czy że cena podskoczy ?
Napiszcie po ile będzie po weekendzie, bo w ciemno na taki chwyt marketingowy to wam
ludzie nakupią, że ho ho :D

Pewnie z chwilą zamknięcia promocji gramowej na kwotę 1649 zł, niemal natychmiast pojawi się tożsama w MM czy innym Saturnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PS. Pragnę tylko ekipie gram.pl przypomnieć że już teraz w naszym kraju są sklepy które
> sprzedają XO bez kinecta w okolicach 1600-1700zł i odnalezienie ich w internecie nie
> jest trudne ;)

Z 2 grami w pakiecie?

Chociaż jak ktoś wspomniał, MM, Saturn czy Euro będą miały podobne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 10:33, ryad3k napisał:

Ja czekam na xboxone wersja z wiedzminem 3 i tylko taką kupię.

Może podobny zestaw PS4 ukaże się na rynku w okolicach gwiazdki w dobrej cenie (z kluczem do pobrania gry z PSS po lutowej premierze)? Fajnie by było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować