Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One z trzema grami oraz prezentem za 1679 zł w przedsprzedaży sklepu gram.pl!

7 postów w tym temacie

Hehe :D to było do przewidzenia. Szkoda tylko że Loco a nie jakaś fajniejsza gra.
Rozumieć że płatność będzie gdzieś we wrześniu czy jakaś prowizja teraz jest ? Pytam bo nie wiem jak to u Was jest z konsolami, zawsze co najwyżej gry preorderowałem a tam płatność byłą 7 dni przed wysłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehe :D to było do przewidzenia. Szkoda tylko że Loco a nie jakaś fajniejsza gra.
> Rozumieć że płatność będzie gdzieś we wrześniu czy jakaś prowizja teraz jest ? Pytam
> bo nie wiem jak to u Was jest z konsolami, zawsze co najwyżej gry preorderowałem a tam
> płatność byłą 7 dni przed wysłaniem.

zamówiłem i z tego co pisze przy zamówieniu jest dokładnie tak jak piszesz - tydzień przez wysyłką ma przyjść info dot. zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie gra. W treści newsa informujecie o trzech grach z kolei w opisie zestawu w sklepie piszecie zupełnie co innego:

Zamawiając zestaw konsola Xbox One + FIFA 15 + Forza Motorsport 5 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl otrzymasz gratis grę LocoCycle oraz avatar Xbox Live. Co z Fifą i Forzą?
Zawartość zestawu:
3. tylko w przedsprzedaży! gra gratis! LocoCycle
5. karta FIFA 15 do pobrania treści w grze
6. karta Forza Motorsport 5 do pobrania treści w grze

Rozumiem, że treści w grze to nie sama gra. Wypadałoby to sprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś tu nie gra. W treści newsa informujecie o trzech grach z kolei w opisie zestawu w
> sklepie piszecie zupełnie co innego:
>
> Zamawiając zestaw konsola Xbox One + FIFA 15 + Forza Motorsport 5 w przedsprzedaży w
> sklepie gram.pl otrzymasz gratis grę LocoCycle oraz avatar Xbox Live. Co z Fifą i Forzą?
> Zawartość zestawu:
> 3. tylko w przedsprzedaży! gra gratis! LocoCycle
> 5. karta FIFA 15 do pobrania treści w grze
> 6. karta Forza Motorsport 5 do pobrania treści w grze
>
> Rozumiem, że treści w grze to nie sama gra. Wypadałoby to sprostować.

No właśnie, te treści w grze też mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie było zainteresowanie że już trzecią grę dorzucają ?:x To ja poczekam. Dorzucą jeszcze z 3 i cenę zjadą do 1200 to wtedy warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować