Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #34 - Batman zostaje Mojżeszem, a Space Invaders trafi do kin

9 postów w tym temacie

> Dzięki za nową Taśmę. Jak zawsze krótko, acz treściwie :)

You''re welcome :) Cieszę się, że ten cykl przypadł sporej liczbie gramowiczów do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym wyrazić swoje zadowolenie - w tygodniu nie mam czasu na filmowe newsy, a tutaj mam podane wszystko w pigułce. Świetna robota!

I żeby nikomu nie przyszło do głowy, aby ten kącik likwidować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku filmów od Marvela, głośno mówi się o "Ant-Manie". Film teoretycznie ma wejść do kin w 2016, jednakże ma problemy z reżyserem.

Tak poza tym, to niezłe newsy. Ciekaw jestem Power Rangersów... Jeśli twórcy podejdą do tematu w interesujący sposób, to ja jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja również chciałbym wyrazić swoje zadowolenie - w tygodniu nie mam czasu na filmowe
> newsy, a tutaj mam podane wszystko w pigułce. Świetna robota!
>
> I żeby nikomu nie przyszło do głowy, aby ten kącik likwidować!

Nie przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wiecie, że przyszłość "Taśmy" jest bezpieczna, to chętnie zapytam Was o to, czy chcielibyście wprowadzić do tego cyklu jakieś zmiany?

Czekam na Wasze uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 11:13, Michael-O napisał:

Czekam na Wasze uwagi :)


Obecna forma zdaje się być optymalna, choć nie pogardziłbym zdjęciami z planów, bądź jakąś serią o adaptacjach gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z planów - jeśli tylko foty będą ciekawe, to nie ma przeszkód, aby tutaj trafiały. Co do serii o adaptacjach: artykułów związanych z tematami growo-filmowymi na pewno na gram.pl nie zabraknie. Aby osłodzić oczekiwanie polecam lekturę http://www.gram.pl/artykul/2013/01/10/zagralbym-w-ten-film-czyli-ktore-kinowe-hity-zasluguj-na-gamequela.shtml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować