Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna zapowiedź F1 2014 oraz nowej gry z F1 w roli głównej

15 postów w tym temacie

"Co natomiast z F1 na konsole nowej generacji? Gra ukaże się na początku przyszłego roku, a następnie doczeka się aktualizacji..." - nie na początku roku tylko na początku sezonu 2015, czyli w drugim kwartale 2015 roku. Org.: "The game will launch earlier in the Formula One season and then go onto receive live digital updates."

Co do F1 2014 to nadal mało informacji. Mam wrażenie, że będzie to w pewnym stopniu krok wstecz do F1 2013 bo jakoś nie widać żeby pozostał tryb Classic. Chyba, że się tym nie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Co natomiast z F1 na konsole nowej generacji? Gra ukaże się na początku przyszłego
> roku, a następnie doczeka się aktualizacji..."
- nie na początku roku tylko na
> początku sezonu 2015
, czyli w drugim kwartale 2015 roku. Org.: "The game will launch
> earlier in the Formula One season and then go onto receive live digital updates."
>
> Co do F1 2014 to nadal mało informacji. Mam wrażenie, że będzie to w pewnym stopniu krok
> wstecz do F1 2013 bo jakoś nie widać żeby pozostał tryb Classic. Chyba, że się tym nie
> chwalą.

Pytanie czy to co wyjdzie w 2015 roku to będzie nowa gra czy F1 2014 + aktualizacja bazy danych. Bo jeśli to to drugie, to kiedy wyjdzie 100% f1 2015???? Ja to zrozumiałem tak, że to będzie F1 2015 już z modelami i kierowcami na 2015 rok (ukaże się np. po 2-3 wyścigach sezonu 2015) i będą je aktualizować pod względem formy zawodników i teamów przez cały sezon 2015. Taka forma wydawania by mi pasowała, bo wydawanie gry pod koniec sezonu mija się z celem. Mam nadzieje, że dobrze to rozumiem, tym bardziej, że napisali że ta gra z drugiego kwartału 2015 będzie na next geny i PC - czyli nie wydawali by 2x F1 2014 na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 13:24, Jero25 napisał:

Ja to zrozumiałem tak, że to będzie F1 2015 już z modelami i kierowcami na 2015 rok


Ja też tak to zrozumiałem.
Można więc powiedzieć, że w odstępie ok pół roku PC otrzyma F1 2014 i F1 2015 : )
Ja tam się jakoś za to nie obrażę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja to zrozumiałem tak, że to będzie F1 2015 już z modelami i kierowcami na 2015
> rok
>
> Ja też tak to zrozumiałem.
> Można więc powiedzieć, że w odstępie ok pół roku PC otrzyma F1 2014 i F1 2015 : )
> Ja tam się jakoś za to nie obrażę : )

Heh, oby tak było! :) Bo jeśli rzucą dwa razy F1 2014 tylko drugie z aktualką, to kiedy wyjdzie 2015? chyba dopiero 2016 w maju 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dotarło do mnie że gra wyjdzie po 15 wyścigach sezonu na 4 przed jego końcem! Dramat! Zdecydowanie wolę wydawanie jej w okolicach maja, czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 13:45, Jero25 napisał:

Heh, oby tak było! :) Bo jeśli rzucą dwa razy F1 2014 tylko drugie z aktualką, to kiedy
wyjdzie 2015? chyba dopiero 2016 w maju 2016


Zdecydowanie nie będzie to F1 2014. W notce prasowej wyraźnie napisali, że będzie to nowy tytuł.
http://blog.codemasters.com/wp-content/uploads/2014/07/F1-2014-announcement_31-July-2014_FINAL1.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wasz żałosny news nawet w połowie nie oddaje brzmienia notki prasowej. Skróty myślowe, tak?
Aż się chce napisać: żal.pl - żeby wpasować się w poziom waszych newsmanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Co natomiast z F1 na konsole nowej generacji? Gra ukaże się na początku przyszłego
> roku, a następnie doczeka się aktualizacji..."
- nie na początku roku tylko na
> początku sezonu 2015
, czyli w drugim kwartale 2015 roku. Org.: "The game will launch
> earlier in the Formula One season and then go onto receive live digital updates."

Nie w drugim kwartale, tylko w pierwszym - choć nie ma dokładnego kalendarza na rok 2015, F1 rozpocznie się zapewne w marcu, co stanowi Q1 2015. I stąd też sformułowanie o "początku roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 16:29, Herr_Pietrus napisał:

Przecież wasz żałosny news nawet w połowie nie oddaje brzmienia notki prasowej. Skróty
myślowe, tak?
Aż się chce napisać: żal.pl - żeby wpasować się w poziom waszych newsmanów...


Jedyne co zaprezentowałeś w ten sposób to swój własny poziom. Wskaż miejsce, w którym news poważnie rozmija się z informacją prasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 16:35, Zaix_91 napisał:

Nie w drugim kwartale, tylko w pierwszym - choć nie ma dokładnego kalendarza na rok 2015,
F1 rozpocznie się zapewne w marcu, co stanowi Q1 2015. I stąd też sformułowanie o "początku
roku".


Jestem gotów się złożyć, że gra pojawi się w drugim kwartale.
Stwierdzenie "earlier in the Formula One season" nie oznacza "na początku sezonu" tylko wcześniej w sezonie niż pojawi się F1 2014 w aktualnym sezonie.
Jeśli jesteś pewien, że gra pojawi się w czasie pierwszych dwóch tygodni sezonu 2015 to wszystko się zgadza.
Ale ja na Twoim miejscu nie byłbym tego taki pewien.
Bo wystarczy że gra będzie miała premierę 3 kwietnia 2015 i już będą nici z I kwartału. A nadal będzie to wcześnie w sezonie F1 bo będzie to zapewne dopiero pomiędzy drugim a trzecim GP.

Z dziennikarskiego obowiązku nie powinieneś podawać informacji niepewnych i niesprawdzonych, które bardziej są domysłem - i to mało prawdopodobnym - niż faktem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować