Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W pojedynku PlayStation kontra Xbox jest 3:1, a nawet więcej

25 postów w tym temacie

"Twoją mysl argumentując ją tym że jeżeli ktoś ma PC to zazwyczaj wybierze jedną konsolę z 3 ("
-----
Szanujący się gracz ma mocny PC i konsole obydwu producentów. Kwestią jest tylko to, która konsola pójdzie od razu jako ''must have'', a która dopiero jak będzie wystarczająca ilość dobrych ex-ów.

Po becie Destiny wiem, że PS4 to wszystko, czego mi trzeba (jeżeli chodzi o FPS) na 2014, ale nie wykluczam, że do kompletu konsol dodam też kiedyś nowego kloca, szczególnie jeżeli nowe Halo będzie tak dobre jak ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 16:35, naczelnyk napisał:

Szanujący się gracz ma mocny PC i konsole obydwu producentów. Kwestią jest tylko to,
która konsola pójdzie od razu jako ''must have'', a która dopiero jak będzie wystarczająca
ilość dobrych ex-ów.

Kompletna bzdura . Nie widzę problemów by mieć tylko 1 z tych 3 platform ( tzn PC , Xbone PS4 ) bo i tak jestem w stanie zagrać w zdecydowaną większośc gier . No i co to za pojęcie "szanujący się gracz " ? . W twoim rozumieniu oznacza chyba takiego który wydał najwięcej kasy żeby mieć wszystkie możliwe platformy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu mają większe parcie, aby przekonać odbiorców; na razie to MS pokazuje coraz ciekawsze pomysły. Pierwszy Xbox był konsolą, która sprzedawała się średnio, ale z przełomowych nowinek jakie wtedy wprowadzono, korzysta się do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to na co go stać i do czego chce to wykorzystać. Zawsze bylem zagorzałym przeciwnikiem konsol, że są be i że nie można ich ulepszać i służą do głupiego grania, a tymczasem na PC cały czas grałem. Wszystko zmieniło się po zakupie X360. Nie wyobrażam sobie lepszej decyzji w tamtym czasie. W samym PC przestałem ulepszać grafikę, a konsola stała się centrum multimedialnym, choć nie tak jak PS3 bo miała BD to i tak jak będę miał możliwość dokonam zakupu X1. Po wprowadzeniu na większą liczbę krajów liczby dotyczące sprzedaży będą stopniowo się wyrównywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 13:25, lucek25 napisał:

Po wprowadzeniu na większą liczbę krajów liczby dotyczące
sprzedaży będą stopniowo się wyrównywały.

Poprawię Cię zanim to jeszcze zrobi Henrar . Nie bo wprowadzeniu na większą liczbę krajów liczniki sprzedaży nie wyrównają się . Xbone został wprowadzony najpierw na rynkach gdzie Microsoft zawszę miał najmocniejszą pozycję . I jeśli nawet tam przegrywa z PS 4 to nic tego nie wyrówna bo rynki które zostały z początku pominięte i na których konsola pojawi się dopiero później zawsze były traktowane przez Microsoft jak margines bo ich pozycja nigdy nie była tam silna i odegrają one bardzo niewielką rolę w sprzedaży konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować