• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Accid

Formatowanie komputera a system operacyjny [Rozwiązane]

Pytanie

Chciałbym całkowicie przeczyścić swój dysk twardy w komputerze i nie zostawić tak niczego. Jednak jest jeden problem- mianowicie chodzi o system operacyjny. Dostałem go w okresie jakiejś promocji uczelni mojej siostry i nie wiem gdzie jest klucz, nie mam go nigdzie na płycie etc. Jest możliwość, aby sformatować całą zawartość, zostawić tego windowsa, a następnie przywrócić go do pierwotnego stanu bez konieczności deinstalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.08.2014 o 13:45, Accid napisał:

Chciałbym całkowicie przeczyścić swój dysk twardy w komputerze i nie zostawić tak niczego.
Jednak jest jeden problem- mianowicie chodzi o system operacyjny. Dostałem go w okresie
jakiejś promocji uczelni mojej siostry i nie wiem gdzie jest klucz, nie mam go nigdzie
na płycie etc. Jest możliwość, aby sformatować całą zawartość, zostawić tego windowsa,
a następnie przywrócić go do pierwotnego stanu bez konieczności deinstalacji?

Klucz rejestracyjny można znaleźć w samym Windowsie, św Google na pewno powie ci gdzie jak mu podasz wersję (xp/seven/etc). Generalnie nie formatująć partycji z Windowsem, zostawisz ją w obecnym stanie.

ps możesz zrobić obraz tej partycji tuż po instalacji i ew aktywacji, tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować