Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amazon psuje niespodziankę: Sleeping Dogs zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One

30 postów w tym temacie

Biadolicie ze generacja remasterow, ale łatwiej odgrzac kotleta, niż zrobić go od podstaw. A aktualnie im większą biblioteka gier na nowych konsolach, tym więcej ludzi na nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:21, Masquamacus napisał:

Biadolicie ze generacja remasterow, ale łatwiej odgrzac kotleta, niż zrobić go od podstaw.
A aktualnie im większą biblioteka gier na nowych konsolach, tym więcej ludzi na nie przejdzie.


Zależy kogo chcesz do tego przekonać? Bo wszyscy co mieli zagrać, już zagrali w Sleeping Dogs i kupowanie kotleta tylko po to, żeby zobaczyć "może" 60fpsów na "nowej generacji konsol" mija się z celem. Na pewno mija się dla kupujących, którzy będę pewnie musieli wyłożyć pełną kwotę jak za nowy tytuł. A to dlatego, że "nowe" konsole nie mają w ogóle gier a muszą na siebie zarabiać przez cały okres rozliczeniowy. Świetny pomysł. Skoro nie ma gier, to trzeba wydawać kotlety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 09:50, Jester napisał:

Dla Ciebie bzdura dla innych rzeczywistosc. Ja pol roku probowalem nauczyc sie grac padem
w FPS-y. Zostala mi po tym tylko trauma.


Otóż to, dlatego zupełnie nie rozumiem tonu wypowiedzi Piotrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 15:35, vegost napisał:

Zależy kogo chcesz do tego przekonać? Bo wszyscy co mieli zagrać, już zagrali w Sleeping
Dogs

Chcę zagrać w Sleeping Dogs, gry jeszcze nie mam. Ups, psuje to twoją teorię.

I takich jak ja jest pewnie z milion, jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre dla kogoś kto jeszcze nie grał bo gra jest naprawdę warta uwagi. Niesamowity klimat HK i ten świat... zupełnie inny niż np ten znany z GTA. Pomimo posiadania wersji na Xboxa i tak chyba sprawię sobie nową. Lepsze to niż indyki, którymi faszeruje Sony i MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 19:13, Henrar napisał:

Chcę zagrać w Sleeping Dogs, gry jeszcze nie mam. Ups, psuje to twoją teorię.

I takich jak ja jest pewnie z milion, jak nie więcej.


Raczej takich jak Ty jest niewielu. Z podaną liczną to przesadziłeś. Chyba, że jesteś jedną z tych paru tysięcy osób, które czekają na obniżki i myślą, że kupią wersję konsolową za 50 zł :) Nie. Będzie kosztować 220 zł i ty to kupisz ? :) Chyba, że masz słabego PC, że czekasz na taki prezent. Bo gra jest imo stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeeeew... Kiedy w końcu jakaś zupełnie NOWA, sensowna gra na PS4 i XONE? A tu tylko same reedycje albo wykastrowane graficznie nowości, które są po prostu tak nudne, że krzyczy się tylko "neeext".
W sumie tej gry jeszcze nie przeszedłem lecz gdy tylko na PC wyjdzie remaster to kupię. Ale na current geny powinny wyjść jakieś przełomowe tytuły a nie kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 22:03, vegost napisał:

Z podaną liczną to przesadziłeś.

Nie, nie przesadziłem. Spójrz na wzrost sprzedaży Tomb Raidera po wyjściu wersji Definitive.

Dnia 07.08.2014 o 22:03, vegost napisał:

Chyba, że jesteś jedną z tych paru tysięcy osób, które czekają na obniżki i myślą, że kupią wersję konsolową
za 50 zł :) Nie. Będzie kosztować 220 zł i ty to kupisz ? :)

Na premierę będzie kosztować te 220 zł, po premierze będzie tańsza. Anyway, jak akurat będę miał chęć, to i kupię za te 220zł.

Dnia 07.08.2014 o 22:03, vegost napisał:

Chyba, że masz słabego PC, że czekasz na taki prezent.

Nie gram na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 19:13, Henrar napisał:

I takich jak ja jest pewnie z milion, jak nie więcej.

Dajmy może od razu na to z 15 mln co ? W końcu możemy sobie wymyślać jakiekolwiek dane nie mające żadnego potwierdzenia w rzeczywistości . Chociaż z drugiej strony patrzać na sprzedaż nowego Tomb Raidera i The Last Of Us to kto tam wie :P

Generacja odgrzewanych kotletów trwa dalej . Dlatego absolutnie nie widzę sensu kupowania "nowych " konsol przez następnych kilka lat . Lepiej poczekać aż stanieją i wyjdzie na nie wiele naprawdę świetnych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować