Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Maciej Żurawski na okładce gry Pro Evolution Soccer 6!

135 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2006 o 23:32, Ciastuś napisał:

jeśli uważasz że dobór sław - aktorów, piłkarzy czy muzyków do reklamowych gier / napojów /
kosmetyków / ciuchów / jedzenia opiera się o ich umiejętności i umiejętności tychże mają odzwierciedlać
jakość produktu to albo udajesz albo pora wyrosnąć z takiej naiwności i zacząć trzeźwo patrzeć
na świat :P

Nie, ja się po prostu nauczyłem nie patrzeć na wizerunek, a na umiejętność. Nie wyczułeś ironii. Specjalnie napisałem o umiejętnościach. Nie jestem durniem który nie wie że w reklamach przeważnie występują osoby sławne, bo są ogólnie znane, a wiele osób utożsamia się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasiak to taka oferma, że nie wiem po co Janas go do reprezentacji wziął...śpiewają o nim piosenki że grać nie umie:D...ale Żurek na okładce takiej gry...no no...gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 01:15, Grizzly. napisał:

W tym przypadku konami sprowadza sobie sama polskich tłumaczy czy CDP w polsce będzie przekładało
?

Czesc, lokalizacje, czyli tlumaczenia i nagrania do polskiego PES6 bedzie robil w calosci CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał Frankowskiego na okładce :D ale Żurek tez wymiata... :] teraz to mam problem czy wybarc na PC czy na PS2:D(drogo n PS!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :):) Wielkie dzięki CD PROJEKT za lokalizacje tej wspanieałej gry ! Mam tylko pytanie : Czy bedą jakieś polskie kluby ??

PS. Roman Kołtoń i Mateusz Borek = najlepsi komentatorzy w Polsce, tylko żeby w grze komentowali w taki sam sposób jak na MŚ to będzie zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 17:05, Domek napisał:

> wolalbym zeby bylo po staremu, bo jakbys ty i wszyscy inni wierzacy ze dostana komentarz
jak
> w fifie byl swiadomy faktu ze pes ma oskryptowane komentatorstwo ktore nie jest adekwatne
bardzo
(ciach)

Tak, a w FIFIE jest komentarz generowany na bieżąco przez AI. ;)

nie gram w fify wogole ale z tego co pamietam fifa2k1 i 98 mialy lepszy komentarz niz pes5. w fifie komentator ma po prostu bogatszy repertuar gadek do podobnych zagran. w pes tego sie nie uswaidczy , gadaja wciaz to samo a cala praca komentatorska bedzie polegala przede wszystkim na nazwiskach i nazwach druzyn(ktore jak wiemy w 40% sa nielicencjonowane wiec i tak ich nie bedzie albo bedzie totalna fantazja :/).

zreszta komentarz to pryszcz. wazne bedzie czy pes6 nie bedzie mial bobow w samej rozgrywce. w pes5 nie ma losowosci w master league, pilkarze rnawet po respawnie kraza wciaz po tych samych klubach a my gramy wciaz w pieknym sloncu. ba, do tej pory gralem tylko w ML i tylko dwa razy w tej grze gralem w sparingu na deszczu a snieg widzialem tylko na filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zurawski bedzie mial wreszcie wlasciwie obrobiona twarz bo do tej pory mial taka jakas wypiegowana morde drwala. troche to bedzie glupio wygladac jak geba na okladce i w samej grze to beda zupelnie inne facjaty. a przeciez nie zurawski a adriano jest twarza pes6 na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni chcą nas dobić !!! Żurawski na okładkę ? po jego TAK UDANYCH mistrzostwacz powinien być na etykietach proszków przeciwbólowych albo kropli uspokajających.
Mam nadzieję że to żart !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer po polsku. Super! Tylko interesuje mnie czy będzie polska Orange Extraklasa ?
PRo Evo wymiata, a teraz będzie wymiatało jeszcze bardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Pro Evolution Soccer po polsku. Najbardziej mnie interesuje czy będzie polska liga i więcej licencji na nazwiska. Wielkie dzięki dla całego zespołu CD-Projekt za to, że wydadzą najlepszy symulator piłki nożnej na świecie po polsku. Dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pro Evolution Soccer 6 nie będzie jeszcze polskich klubów i podkreślam słowo "jeszcze". Zlokalizowanie gry, dodanie polskiego piłkarza na okładkę i obniżenie cen gry na różnych platformach w stosunku do poprzednich części to początek, mamy nadzieję, dalszego umacniania marki PES na rynku. Mogę jedynie ujawnić, że temat licencjonowania polskich drużyn pojawił się w negocjacjach z KONAMI i staramy się, aby został on urzeczywistniony w kolejnych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 16:36, spider88 napisał:

/ciach/
Trudno trzeba będzie poczekać.
Konami zapowiadało też dość głośno manager piłkarski czy coś w tym temacie wiadomo ??



Jest już na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 16:36, spider88 napisał:

/ciach/
Trudno trzeba będzie poczekać.
Konami zapowiadało też dość głośno manager piłkarski czy coś w tym temacie wiadomo ??


W tej chwili jeszcze nic. Ale najlepszego menedżera w ofercie już mamy :) Football Manager *oklaski* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować