Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: relacja z konferencji Microsoftu - ruszamy o 14!

30 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Xbox One ogląda plecy PlayStation 4 wyścigu konsol nowej generacji, ale do mety jeszcze daleka droga. Każda okazja do nadrobienia strat jest na wagę złota, a bitwa o Europę zwana Gamescomem trafia się tylko raz do roku. Co zrobi Microsoft, by wygrać ją tym razem?

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2014: relacja z konferencji Microsoftu - nadajemy na żywo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cichą nadzieję, że wyjdzie mistrz Gabe na scenę albo chociaż powiedzą coś o przyszłości gier na PC w związku z nadchodzącym Windows 9. Bo do Xbone do dnia dzisiejszego w najmniejszym stopniu mnie nie przekonali chociaż swoje xpudło dużo bardziej ceniłem od PS3 które zresztą sprzedałem dość szybko. Musieliby pokazać coś naprawdę rewelacyjnego by odciągnąć mnie ponownie od PCta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to koles tak wolna w Call of Duty gra czy po prostu ta gra sama w sobie jest taka slamazarna.
On chyba gra na Easy bo przeciwnicy nic nie robia.

Koncowka chociaz dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje mnie Evolve ani troche, nie wierze ze ta gra bedzie dobrze zbalansowana pomiedzy Hunterami a potworami.

Poprzednia Lara byla taka sobie wiec nie bede plakal ze to exclusvie na Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 14:44, Dared00 napisał:

TOMB RAIDER EKSEM

AHAHAHAHAHAH


Smiejesz sie ze tak slaba gre maja na ex? Czy ze tak dobra? Bo dla mnie poprzednia czesc byla taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 14:46, Kafar napisał:

Tomb Raider ma być CZASOWYM exclusive więc niech redaktorzy się nie podniecają ;D

Microsoft myśli że się wybije z klęski jaką odniósł dzięki tej czasowej ekskluzywnosci, choc szkoda liczyłem że pogram w nową Lare w 2015 roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 14:47, Cykada85 napisał:

W koncu pokazali cos fajnego :)

Przez te moce wydaje sie ze gra bedzie zbyt prosta.


Mi się właśnie przez to wydaje bardzo nudna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 14:47, Cykada85 napisał:

Przez te moce wydaje sie ze gra bedzie zbyt prosta.

Jak na każdej prezentacji grają na najniższym poziomie trudności albo z god modem ;] W rzeczywistej wersji na hardzie pewnie będzie się padało jak w Alanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trocz - a po co Ci Xbox One? Zakład że nie potrzebujesz Xboxa One do żadnej z zaprezentowanych gier? To czasowe exy, z Quantum Break włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 14:52, Tarasada napisał:

Microsoft myśli że się wybije z klęski jaką odniósł dzięki tej czasowej ekskluzywnosci,
choc szkoda liczyłem że pogram w nową Lare w 2015 roku ;/

A to coś zmieni? Ja nawet poczekam dłużej, kupię wesję z dlc za 10 euro na steamowej wyprzedaży. Jeśli CD i SE nie chcą moich pieniędzy od razu, to dostaną ułamek. A właściwie to jeszcze mniejszy, bo nie kupię też premierowego Temple of Osiris.

Nie kupuję już gier premierowo od EA, Ubi, szkoda że teraz trzeba będzie Square Enix dodać do listy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 14:59, bVarador napisał:

A to coś zmieni? Ja nawet poczekam dłużej, kupię wesję z dlc za 10 euro na steamowej
wyprzedaży. Jeśli CD i SE nie chcą moich pieniędzy od razu, to dostaną ułamek. A właściwie
to jeszcze mniejszy, bo nie kupię też premierowego Temple of Osiris.

No ja w poprzedniej części bawiłem się rewelacyjnie i myślałem że w 2015 roku powtórze to z Rise of the Tomb Raider a nie że będę musiał czekać do 2016 ;/, choć mimo wszystko kupię w dniu premiery na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem ale czy to nie jest nowa FORZA i już DRUGA na nową generację (chociaż ona istnieje 9 miesięcy?:))))) mają rozrzut (piiii!). Lepszy niż Ubi z Assassinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować