Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - 35 minut gameplayu z komentarzem producenta! CDP RED podsumowuje gamescom 2014

30 postów w tym temacie

To wygląda na najlepszego RPGa ever. Genialnie prezentuje się ten świat, kiedy na tym mostku trwa prawdziwy ruch, ludzie zmierzają we własnym kierunku-poezja. Już mniejsza o walkę, ale ogrom świata i chęć podróżowania sprawia, że nie mogę się doczekać. Chyba nie będę korzystał z szybkiej podróży, by jeszcze bardziej wczuć się w Geralta i czerpać przyjemność z jazdy konno. Filmik magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi większości z walką. Gdzie jest niby lepsza? Tępe spamowanie lewego przycisku myszy w Skyrim? Risen banalnie uproszczony? Bo chyba nie bierzecie (narzekający) pod uwagę, że walka jest mniej rozbudowana niż w rpg w stylu Neverwinter Nights? Nie rozumiem po prostu o co całe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 23:17, garczesjan22 napisał:

Ja nie wiem o co chodzi większości z walką. Gdzie jest niby lepsza? Tępe spamowanie lewego
przycisku myszy w Skyrim?

Wiesz walka w Skyrimie nie była tak ważnym elementem jak będzie we Wieśku . I co by tu nie mówić przy wszystkich zaletach tej gry ona była bardzo prosta i zupełnie nie przeszkadzała by rozkoszować się resztą gry . Tymczasem mechanika we Wiedźminie zapowiada się dużo bardziej skomplikowanie i rozbudowanie pod tym względem i boję sie że moga sie na tym wyłożyć i stanie się ona po prostu uciążliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to rozróżnić, że w tej grze ważna jest walka a w tej nie? Rzeczywiście, dla mnie w Elder Scrollsach zawsze ważniejsza była eksploracja, dlatego też uważam, że mają tendencję zniżkową (nie grałem w Buggerfalla) bo w Skyrimie brakuje poukrywanych po świecie rzeczy, a 100 sztuk złota albo szklany sztylet mnie nie satysfakcjonuje. Nie wiadomo, która część RPG jest ważna dla kupującego bo to sprawa subiektywna, w szczególności teraz, gdy Witcher ma otwarty świat, każdy może zechcieć go kupić choćby z powodu zwiedzania, a równie dobrze ktoś mógł kupić Skyrima żeby doświadczyć cool walki z perspektywy pierwszej osoby. I się zawieść ;). Fakt, że drugi Wiedźmin z powodu braku otwartości świata/innych aktywności powinien skupiać się na dobrej walce (dla mnie była świetna, w sam raz dla gry zajmującej trochę mniej od bardziej rozbudowanych RPG) ale miał też zalety w postaci fabuły, intensywnego tępa, co nie wymagało usprawniania tego elementu na poziom powiedzmy Dark Souls (de facto nie jest erpegiem) gdzie walka jest esencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 21:53, Sajlenty napisał:

Było kiedyś w jednym z pierwszych chyba gameplayów z bagien. Po wybraniu tej opcji dialogowej
Geralt mówi, że nie rozumie o co chodzi Johnny''emu, a on robi facepalma i znowu pokazuje,
żeby Geralt za nim poszedł.

Tak, to dobra reakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to fenomen, to będzie gra 2015 roku mam tylko nadzieję że na średnich zagram w 30 fpsach na hd ready w Wiedźmina 3, wiem truje ale naprawdę na to liczę, na swoim GTS''ie 450 w WD grało mi się dobrze i 30 fpsów było na średnich.

Crew_900 Raczej na konsoli, wręcz jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować