Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: WRC 5 w rękach nowego dewelopera?

6 postów w tym temacie

Nie mają praktycznie żadnego doświadczenia a wydali w sumie 5 gier w tematyce wyścigów/symulatorów... :)
Z drugiej strony firmy które mają mnóstwo doświadczenia od kilku lat racza nas takimi beznadziejami, że warto dać szanse "nowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mają praktycznie żadnego doświadczenia a wydali w sumie 5 gier w tematyce wyścigów/symulatorów...
> :)

Nie, nie - wydali Truck racer i Bus Training Game. Jeden symulator to zupełnie inna bajka (coś z architekturą chyba, nic co ma kółka i kierownicę w każdym bądź razie), natomiast dwie inne gry dopiero powstają. No i nie porównujmy programu o prowadzeniu autobusu czy zręcznościowych wyścigów ciężarówek do motosportowej gry, bo to jednak zupełnie inna para kaloszy. Stąd moim zdaniem - doświadczenia w tym gatunku, nie mają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w każde kolejne WRC grało się wystarczająco przyjemnie, że jakbym zobaczył na jakiejś wyprzedaży 5 to pewnie bym się skusił. A jeżeli to się potwierdzi... cóż szkoda, IMHO lepiej żeby licencja trafiła w ręce rzemieślników, niż partaczy. Milestone osiągnięcie poziomu CMR:2 raczej nie groził, ale też nie robili kaszanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłaby wielka strata, bo ich WRC 3/4 (piszę tak bo niestety trasy te same, la jak sie musi wydać grę co rok, to chyba inaczej się nie da, o ile większe zmiany w kalendarzu WRC nie zachodzą :)) było naprawdę bardzo, bardzo, bardzo dobre,, zresztą już pierwsze ich WRC i świetny model jazdy też dało mi masę radości. Widać, że przy WRC sporo się nauczyli także po MotoGp 13 (14 ma problemy techniczne, ale sterowanie tak samo dobre, poprawione AI...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WRC3 z modem na fizykę jazdy było naprawdę wymagającą i świetną grą (a nawet bez moda grało się przyjemnie). W WRC4 jeszcze nie grałem, ale widać, że w każdej kolejnej odsłonie nabierali nomen-omen doświadczenia i może gdyby nie napięte za mocno terminy wydawania kolejnych odsłon otrzymywalibyśmy dużo bardziej dopracowane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować