Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

inFamous: First Light - recenzja

8 postów w tym temacie

To druga taka recenzja, która nie wychwala pod niebiosa tego dodatku. I bardzo dobrze bo wstrzymam się dzięki temu z zakupem. Liczyłem, że jakoś ciekawiej rozwiną postać Fetch, a tu taka lipa : /. Dziwne bo przecież sam SS jest świetny, a sam bohater zapada w pamięć. To jedna z najlepszych gier jakie powstały do tej pory na PS4, a właściwie to chyba najlepsza jak dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że dodatek będzie jakiś oszałamiający ale cieszę się, że przynajmniej wydadzą go w wersji pudełkowej, więc kupi się, ogra i sprzeda. Bo pewnie tak jak w Second Son będzie brakowało tego replayability, chociaż tu może być lepiej przez ten tryb areny. Dobrze, że nie odinstalowywałem podstawki, mimo że grę już dawno sprzedałem.

A tak jeszcze z innej beczki, ciekawe jest, iż mimo że to dodatek to dzięki wydaniu także w wersji pudełkowej a nie wyłącznie cyfrowej, gra ma pełny zestaw trofeów wliczając platynę, jak normalne pełnoprawne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się czy ta ocena może mieć związek z kampanią promująca xboxa one przez ten
> sklep.


Dokładnie mnie to samo również zastanawia, jakoś ps 4 nie promował ten sklep, a nowego kloca zachwala. MS olało Polskę i nawet do własnych tytułów nie dodaje kinowej lokalizacji, Sony przynajmniej dba o Nas jeśli chodzi o wydawanie gier u nas.
Kolejny portal który jest stronniczy i wspiera konsolę MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, przecież jakby ten dodatek dostał ocenę 10/10 to nikt w Polsce by nowego X-a nie kupił, to jasne. A tak serio - mniej tv i teorii spiskowych.

> Zastanawiam się czy ta ocena może mieć związek z kampanią promująca xboxa one przez ten
> sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować