Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman, Thief, Tomb Raider, Deus Ex w nowych reedycjach dla fanów akcji i skradania

23 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2014 o 09:57, Hubi_Koshi napisał:

Narobiliście mi nadziei, myślałem że chodzi o odświeżoną wersję pierwszego Deus Exa.


Taki Deus Ex w wersji tego Deusa najnowszego, nawet bym się skusił na kupno takiej reedycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stawianie pudełek na miejscu ma ten problem, że miejsce kiedyś się kończy. To nie jest
> problemem jak się jest młodym, bo nie ma się jeszcze pokaźniej kolekcji. Ale po blisko
> 20 latach grania i zbierania gier ich ilość w końcu zaczyna stanowić problem. A nie każdy
> ma to szczęście, że jest w stanie przeznaczyć dowolną ilość miejsca na swoje hobby ;)
> Szczególnie jeśli ma się więcej niż jedno. I więcej niż jedną osobę, która chciałaby
> wykorzystać to miejsce dla siebie. Kiedyś też nie myślałem, że mogę kupić grę nie w pudełku,
> a przez długi czas gniewałem się na dystrybutorów z rezygnacji kartonów na rzecz grubych,
> a potem cienkich pudełek dvd. Teraz jestem na drugim biegunie, nie licząc edycji kolekcjonerskich,
> nie kupiłem żadnego pudełka od 2008.

I właśnie dlatego cała jedna ściana pokoju (w którym gram) została z góry zarezerwowana na półki z książkami i grami. A jak zacznie brakować miejsca, to starsze tytuły pecetowe polecą do pudeł i do piwnicy. A kolekcjonerki to osobny problem, bo rzeczywiście zajmują masę przestrzeni - kwestia kompromisu. Wyrzuć kwiatki za okno i postaw pudła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować