Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 dni z Xbox One - 20 rzeczy, które warto wiedzieć o nowym Xboksie

10 postów w tym temacie

W piątek byłem w sklepie RTV, który bardzo lubię. Kupowałem laptopa dla mojej kobiety i już po zakupie zagadałem jeszcze o to czy lepiej kupić nowe GPU do nowego Wiedźmina czy Playstation 4. Gość ucieszony wyszczerzył się do mnie i powiedział: Kup pan Xbox One, bo będzie na nim specjalna edycja kolekcjonerska do Wiedźmina. Wydało mi się to absurdalne jednak w jego oczach widziałem poważny argument. Nie przemawia to do mnie, nigdy nie kupowałem kolekcjonerek, a kupowanie konsoli która jest imo gorsza od PS4 pod wieloma względami tylko dla edycji, na którą mnie nie stać bo zarabiam złotówki a nie euro jest dla mnie absurdalne. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 12:04, MisioKGB napisał:

euro jest dla mnie absurdalne. Co Wy na to?

Gość reklamuje bo taka jest jego praca. Ktoś zorientowany i będący w temacie wybierze to co będzie chciał i na co go będzie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 12:04, MisioKGB napisał:

W piątek byłem w sklepie RTV, który bardzo lubię. Kupowałem laptopa dla mojej kobiety
i już po zakupie zagadałem jeszcze o to czy lepiej kupić nowe GPU do nowego Wiedźmina
czy Playstation 4.


CDProjekt stwierdził, że najlepsza platforma do Wiedźmina to PC. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CDProjekt stwierdził, że najlepsza platforma do Wiedźmina to PC. ;P

A to na currentach będzie słabsza grafika albo coś? Szkoda by było, bo bardzo chce kupić konsolę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W piątek byłem w sklepie RTV, który bardzo lubię. Kupowałem laptopa dla mojej kobiety
> i już po zakupie zagadałem jeszcze o to czy lepiej kupić nowe GPU do nowego Wiedźmina czy Playstation 4.

> tylko dla edycji, na którą mnie nie stać bo zarabiam złotówki a nie euro jest dla mnie absurdalne

Kupujesz lekka reka laptopa dla innej osoby, zastanawiasz sie nad nowym komputerem lub PS4 tylko po to zeby zagrac w wiedzmina a potem mowisz ze nie stac cie na Edycje kolekcjonerska wiedzmina ,bo zarabiasz zlotowki a nie euro. Most stupid komentarz ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 17:13, Night_Elf napisał:

W ogole na GRAM powinni zaczac oznaczac takie artykuły jako sponsorowane... chocby z
przyzwoitosci...


Są oznaczone:
"12 dni z Xbox One to wspólna akcja promocyjna firm Microsoft oraz Gram.pl."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka korekta do podpunktu 11:
Przymusowe bycie online za 1 razem jest wymagane i to prawda, ale przy każdej instalce nowej gry jest to wymagane dla własnego dobra, no chyba że ktoś chce mieć potem poważne problemy z grami (np. NFS Rivals instalowany offline NIE będzie zapisywał stanu gry).
Także dla własnego dobra - jak ktoś jakimś cudem nie ma dostępu do netu to niech lepiej się 2x poważnie zastanowi przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupujesz lekka reka laptopa dla innej osoby, zastanawiasz sie nad nowym komputerem lub
> PS4 tylko po to zeby zagrac w wiedzmina a potem mowisz ze nie stac cie na Edycje kolekcjonerska
> wiedzmina ,bo zarabiasz zlotowki a nie euro. Most stupid komentarz ever

Nie tylko dla Wiedźmina, lol2, a laptop niedrogi 2200. Dla mnie rzecz zbyteczna zawsze będzie za droga, a jest nią EK jakiejkolwiek gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować