Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze wrażenia z The Witcher Battle Arena - rachu-ciachu na tablecie

6 postów w tym temacie

Praktycznie w ogóle nie grywam w mobilkowe gry, ale muszę przyznać, że ten Wiedźminik całkiem przypadł mi do gustu. I to mówię ja - totalny laik w temacie moba, a nawet trzymający się od tego tematu z daleka. Przyjemnie się w to pyka, tym bardziej, że nie oczekiwałem niczego więcej od produkcji na przenośne urządzenia - ot, taka inna niż zwykle rozrywka na jakieś kilka chwil przerwy, gdy nie ma się pod ręką sprzętu większego kalibru. Oby ładnie się nam gierka rozwinęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Wiedźmin dalej dostaje fory. Moim zdaniem ten twór jest nudny, uproszczony... nie! Wykastrowany do bólu i w ogóle nie daje satysfakcji z gry. Po wielu zachwytach Wieśkiem, spodziewałem się czegoś więcej od CDP (wiem, że robi to inne studio ale CDP odpowiada za nie). Można było dodać coś od siebie, zakręcić jakoś rozgrywkę, lecz dostajemy produkt, w którym twórcy zebrali podstawowe elementy MOBA, a potem jeszcze je pocieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zabijacz czasu w przerwie w pracy czy autobusie, podoba mi się to że nie trzeba długo grać by nabrać "skilla" w tej grze (w przeciwieństwie do MOBA na komputer). Ogólnie według mnie uproszczenia na plus :)

Co do małej ilości bohaterów, podobno z czasem ma ich przybyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga!
jestem laikiem w grach typu moba, ale sporo gram na telefonie
ogólnie gra mi się podoba ale jak ktoś chce zapoznać się z bardziej szczegółową opinią to zapraszam poniżej
1. Do tej pory jedyne moba, które próbowałem ruszyć to to coś od gameloftu ale stało się to czego się obawiałem - za wysoki próg wejścia... Co z tego wynika? A no to, że gracze którzy do tej pory jakoś omijali inne moba, bo nie mieli czasu(a trzeba pamiętać że od groma czasu zabiera sama nauka grania) lub zbyt łatwo się zniechęcali mogą tutaj sprawdzić z czym to się je. Natomiast starzy wyjadacze moba najprawdopodobniej nie mają tu czego szukać - dla nich faktycznie gra będzie "wykastrowana"... No chyba że właśnie czegoś takiego szukają - łatwego i przyjemnego ale płytkiego i i szybkiego, dającego się odpalić w autobusie, na przerwie itd.
2. Patrząc już z mojego subiektywnego punktu widzenia stwierdzam że gra jest przyjemna. To całe "wykastrowanie" jej z możliwie dużej ilości kontentu znanego z większych produkcji tego gatunku sprawiło, że po rozegraniu jednej partii już orientujemy się we wszystkim co jest niezbędne do grania, a co za tym idzie nie jesteśmy sfrustrowani początkowymi niepowodzeniami.
3. Faktycznie gra może wydawać się nieco pusta... 2 mapy, niezbyt pokaźna liczba bohaterów i nie za dużo trybów gry wydają się ilością zdecydowanie za małą(nawet uwzględniając że żeby łatwo było to opanować nie może być ich dużo)... Ale spójrzmy na to inaczej - gra dopiero co się ukazała. Niewątpliwie niedługo zostanie dodane więcej elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować