• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Boom

neverwinter nights problemy w sieci

Pytanie

czesc!

gram juz od dawna w NWN ale jak chce sie dolaczyc do gry w sieci to nie chce mi poprostu
znalezc serwera...ani jednego...

co zrobic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A w firewallu/zaporze systemowej go masz przepuszczonego?

Pozatym masz dodatki SoU i HotU-bo bez nich za wiele serwów nie będziesz widział.

Jest sporo tematów o pomocy z NWN-staraj się dopisywać do tego co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Blagam was, pomozcie mi. Juz trzy dni sie z kumplami palujemy i nic nie wychodzi. Problem przedstawia sie nastepujaco:

1. Mam system operacyjny Windows XP professional z dodatkiem Service Pack 2

2.Problem polega na tym, ze nie moge sie polaczyc z serwerem stawianym przez mojego znajomego . Numer tego servera to 212.127.91.42:5121 Gdy usiluje sie podlaczyc pojawia sie komunikat: "Połaczenie z serverem nie zostalo nawiazane. Czas minał." Udalo mi sie natomias zalogowac na inne servery z listy. Kiedy probowalismy z innymi portami tez dzialo sie tak samo. Poza tym jeszcze przed zalogowaniem na liste serverow pokazuje sie komunikat: "Nie udalo sie polaczyc z Serverem Glownym. Niewszystkie opcje moga byc dostepne." Programy Newerwinter Nights, zarowno jak GameSpy umiescilem na liscie wyjatkow Zapory Systemowej.

3. Nawet jak calkowicie wylaczylem Zapore systemu to nic nie pomoglo.

Nie wiem juz co mam robic. Wszelkie pomysly mile widziane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy ten kumpel ma Neostradę?
bo gdzieś słyszlem, że jak sie ją ma, to nei można stawiać serwerów.

no co? każdy pomysł miał być mile widziany, nie? nawet najgłupszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tez slyszalem ze to prawda (choc nie mowie ze tak jest).
Moj kumpel nie ma neostrady, ale ma zewnetrzne ip.
Mozliwe tez ze po prostu on ma zle skonfigurowane porty i podlaczyc sie moga ludzie tylko z jego sieci, ale sprawdzimy to dopiero dzisiaj wieczorem....

Czekam na dalsze pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Upewnijcie się z kolegą czy aby napewno macie te same pliki i wersje gry (dodatki, haki etc). Jeżeli ty albo qmpel macie firewalla to upewnijcie się czy Never i game spy są przepuszczone (jak przepuszczanie nie pomaga spróbujcie z wyłączonymi)-to samo tyczy się różnorakich usług auto protect w antywirach (również warto sprawdzić na powyłączanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

www.hamachi.pl w sam raz dla Ciebie i kumpla. Program tworzy wirtualną sieć (lan) więć będzie jak znalazł na dwie osoby :) Wydaje mi sie ze obsługuje nwn. W razie problemów pisz na 8687558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.10.2006 o 21:23, Hitmanu napisał:

www.hamachi.pl w sam raz dla Ciebie i kumpla. Program tworzy wirtualną sieć (lan) więć będzie
jak znalazł na dwie osoby :) Wydaje mi sie ze obsługuje nwn. W razie problemów pisz na 8687558

Wielkie dzięki działą :) Jeszcze raz dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować