Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera Wasteland 2. Przypomina o tym nowy zwiastun z rozmaitymi ciekawostkami

29 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2014 o 13:03, hammerfall87 napisał:

a 1 cześć była fajna ?

była.
Te 25 lat temu, kiedy wyszła na pc.
I kiedy jej pierwszy sequel musiał zmienić nazwę na fallout, bo prawa do marki wasteland miało EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:38, Atanael napisał:

A kiedy Myszasty wypuści reckę? :P Bo to jemu ufam najbardziej w tej kwestii.

ta, chyba że znowu będzie wymyślał fakty jak w recce Risena 3, gdzie zarzucał mu że 80% gry spędzamy na nieco zmienionych terenach z R2, podczas gdy starczyło dosłownie pograć w nią dwie godziny by zobaczyć, że z R2 to akurat są tylko trzy wyspy na osiem i to jeszcze te najmniejsze gdzie spędzimy najmniej czasu :F O wskakiwaniu na hypewagon jak z wiedzminem, bo o polskiej grze źle pisac nie można, nie wspomnę.

Chce poziomu starego myszastego :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 15:09, sebba99 napisał:

No nie ma co ukrywać WL2 to nie jest F3...

przede wszystkim zacznijmy od tego, że wasteland to ni fallout (ten prawdziwy, ta abominacja z trójką w nazwie to już w ogóle inny temat). Owszem, marki mają wspólną przeszłość, ale to dwie skrajnie inne gry prezentujące inne podejście do RPGowania. Fallout (czy konkretniej, jedynka, bo potem to tak naprawdę podobał mi się dopiero NV, dwójka miała dla mnie zbtr dziwny klimat) był mimo wszystko bardziej story-driven, miał normalne dialogi i tak dalej, kiedy wasteland jest bardziej klasyczny, gdyż już sam fakt ze tworzymy nie jedną postać a cztery rozmywa nieco fabułę, nie mówiąc o tym, że stawia się na keywordy jak w klasyku z 89, eksplorację oraz większy nacisk na walkę.
Jednym słowem trzeba wiedzieć co to wasteland by wastelandem dobrze się bawić, bo oczekując drugiego Fallouta czy to pierwszego czy to trzeciego można się ostro przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myszasty oderwij sie od WL2 do cholery i napisz chociaz w poscie tu swoje wrazenia tak
> po krotce:P NIe badz taki nooo:P

Gram, gram. Problem w tym, że mam wciąż mieszane uczucia. Klimacik jednak jest, a to ważne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na necie, że bardzo wiele zmienia pierwsze odczucie czy się wybierze Highpool czy AG Center :p Ja akurat poszedłem do AG i mi się podobało, ale większość opinii jest odwrotna (tj. AG masakra, Highpool fajne) - głównie ze względu na poziom trudności (że niby w Highpool jest znacznie więcej ammo itd, zaś w AG jest dość słabo - ale ja akurat takich problemów nie miałem)

Moje wrażenia ogółem bardzo pozytywne, ale mam nadzieję, że dalej w grze będzie mniej rozwalania hord zmutowanych roślin, a więcej zwiedzania/gadania/itp - no ale, tak jak powyżej napisałem, wg internetów takie uroki AG i dalej już jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować