Zaloguj się, aby obserwować  
Digam

Problemy czy my je mam na codzień??

11 postów w tym temacie

No ja mam na codzień różne problemy np: rozwalił mi sie głośniki albo wyjechałem do ustki i musiałem zasuwać 45 kilometrów do domu bo zgubiłem bilet a jakie wy macie problemy na codzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

non stop z kompem i wlasnie mnie wkurza ze harczy dziad! zmienilem procek i niewiem co sie dzieje ze tak glosno albo jak gram w herosa teraz to mi co 1h wylancza i tak harczy dzwiek czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9321&u=35
Ten temat jest bardzo podobny, choć nie taki sam, jak sądzicie? :)

Ja coś ostatnio mam mało problemów, poza tym, że z rana Opera odmówiła wyświetlania stronek, a w jabberze padły mi transporty GG i Tlenu. Poza tym muszę zrobić formata na drugim kompie, a nie chce mi się wszystkiego tam przeinstalowywać. Jak widzicie same komputerowe problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:09, kombesista napisał:

Ja mam problem taki, że gdy muszę się uczyć to ciągle komp mnie od tego odciąga. :(


W ostatnim roku szkolnym mieliśmy z kumplem postanowienie - ścigamy się w nauce (ocenach). Na początku było okej, zależało jemu, zalezało i mnie. Potem dostał Diablo II i zaczął harce na Battle.necie i się wyścig skończył, bo mimo że był zdolny, gra pochłonęła cały jego czas i nie mógł się skupic na nauce. I wyścig przestał miec sens, przegrał. A to wszystko przez własną głupotę. Diablo II obniżyło mu średnią o 1! Nie jest to wina Diablo, ale mojego qmpla który nie wie gdzie jest granica rzeczywistości a gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować