Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Horizon 2: 15 godzin na jedno przejście, znacznie więcej na dobrą zabawę

15 postów w tym temacie

WTF. Od kiedy samochodówki się przechodzi? Ilość torów/wyścigów czy samochodów ma znaczenie, ale nie od dzisiaj wiadomo, że to głownie dlatego, żeby każdy znalazł swoje miejsce. W ToCA Race Driver 2 na Luna Seca i A1-Ring tylko Fordem GT zrobiłem więcej niż 15h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 14:39, bVarador napisał:

WTF. Od kiedy samochodówki się przechodzi?

Od kiedy bierze sie prawie ze materialy reklamowe od MS ;)

Zreszta... 15 godzin? Jak na sandboxa z otwartym swiatem? Dla mnie malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale. Ludziom, którzy nie potrafią podpisać czarno na białym, że obrazek/wideo pochodzi z wersji XOne i nie udostępniają jednocześnie podobnych ujęć z X360 dla porównania nie można traktować poważenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało kto gral tu w pierwsze Horizon. To festiwal, i jak każdy kiedys sie kończy. Wykonasz wszelkie zadania, zgarniesz nagrody i tytuł mistrza i wio 15 godzin pękło. Potem zostaje zabawa online i wlasna wyobraźnia. Bawić się w policjanta i złodziei, szybkich i wscieklych itd. Wielkie halo. NFS Most Wanted tez się kończył i wiele innych gier samochodowych. The Crew tez będzie miało kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne że teren większy do zwiedzania będzie, to na pewno wydłuży zabawę, szkoda tylko że nadal nie pokazują wersji na XBOX 360 to taka niespodzianka czy załamka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, lecz nie pamiętam gdzie (wiem głupio to brzmi), że silnik będzie ten sam co w pierwszej części więc może nie będzie tak źle :) liczę na to, bo XOne to nie prędko zobaczę w moim domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwij mnie paranoikiem, ale:

metacritic XOne: 47 recenzj - http://www.metacritic.com/game/xbox-one/forza-horizon-2
metacritic X360: 0 recenzji - http://www.metacritic.com/game/xbox-360/forza-horizon-2
(stan na 00:01 27/09/14)

Patrząc na to są dwie możliwości:

1. MS czegoś się boi i przed premierą wysłał tylko tą lepszą wersję (XOne), licząc, że ludzie kupią wersje X360 pozytywnie nastawieni recenzjami innej gry o tym samym tytule.

2. MS rozesłał wersję na X360, ale dziennikarze z ''prestiżowych'' zachodnich mediów, to co do jednego banda samolubów, którym bardziej zależy na tym, żeby mieć fajną robotę (grać w dobre gry i dostawać za to kasę), niż, żeby być buforem bezpieczeństwa między klientami a tworcami gier. Biorąc pod uwagę, że podstawowym zadaniem recenzenta jest ostrzeganie klienta przed inwestowaniem w wybrakowany produkt, fakt, że nikt nie zadał sobie trudu odpalenia dostarczonej im wersji na X360 stawia ich w najgorszym możliwym świetle. I pokazuje jednocześnie, że posądzanie ich o sprzedajność to głupota, bo oni robią pracę marketingowców nakręcając hype z własnej woli i bez żadnych dodatkowych finansowych zachęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 23:36, haderQ napisał:

Czytałem gdzieś, lecz nie pamiętam gdzie (wiem głupio to brzmi), że silnik będzie ten
sam co w pierwszej części więc może nie będzie tak źle :) liczę na to, bo XOne to nie
prędko zobaczę w moim domu ;)


To samo ma się u mnie z XBOX ONE. Konsola zawita dopiero przy premierze Forzy 6 lub FH3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2014 o 00:03, bVarador napisał:

Nazwij mnie paranoikiem, ale:

metacritic XOne: 47 recenzj - http://www.metacritic.com/game/xbox-one/forza-horizon-2
metacritic X360: 0 recenzji - http://www.metacritic.com/game/xbox-360/forza-horizon-2
(stan na 00:01 27/09/14)

Patrząc na to są dwie możliwości:

>/../

Dokładnie.

Zwłaszcza że premiera już za parę dni, a oni dalej nie chcą zaprezentować gry na XBOX 360 pisząc tylko że na tym samym silniku co pierwsza część. Ja rozumiem że wcześniej karmili nas widokami z ONE, ale teraz to nie powinno być problemu z pokazem wersji na starszą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczynają wypływać porównania, np. tu
http://gearnuke.com/forza-horizon-2-xbox-360-vs-xbox-one-comparison-shows-true-next-generation-difference/
i pojawiają się pierwsze filmiki na yt.

Patrząc na to nie sposób domyśleć się dlaczego MS zależało, żeby pokazywać tylko wersję XOne bo różnice są dość znaczące. Choć wersja na staruszka wcale nie wygląda źle biorąc pod uwagę wiek konsoli, choć mam wrażenie, że shadery w jedynce były znacznie bogatsze, tutaj oświetlenie wydaje się bardzo podstawowe (widoczne zwaszcza w filmach na yt). Ciekawe czy cięcia dotknęły też modelu jazdy, no i jak mocno ograniczono samą zawartość o czym napomknięto w okolicach 10 września.

Szczerze, oglądałem kilka materiałów na yt i o ile samochody jeszcze dają radę to już otoczenie wygląda na poziomie a może nawet słabiej niż w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 00:18, bVarador napisał:

Dzisiaj zaczynają wypływać porównania, np. tu
http://gearnuke.com/forza-horizon-2-xbox-360-vs-xbox-one-comparison-shows-true-next-generation-difference/
i pojawiają się pierwsze filmiki na yt.

Patrząc na to nie sposób domyśleć się dlaczego MS zależało, żeby pokazywać tylko wersję
XOne bo różnice są dość znaczące. Choć wersja na staruszka wcale nie wygląda źle biorąc
pod uwagę wiek konsoli, choć mam wrażenie, że shadery w jedynce były znacznie bogatsze,
tutaj oświetlenie wydaje się bardzo podstawowe (widoczne zwaszcza w filmach na yt). Ciekawe
czy cięcia dotknęły też modelu jazdy, no i jak mocno ograniczono samą zawartość o czym
napomknięto w okolicach 10 września.

Szczerze, oglądałem kilka materiałów na yt i o ile samochody jeszcze dają radę to już
otoczenie wygląda na poziomie a może nawet słabiej niż w TDU.


Dzisiaj właśnie oglądałem filmiki z wersji XBOX 360 i w sumie jestem zadowolony z oprawy graficznej, jak i z samej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować