Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Formula Fusion - duchowy następca Wipeout zapowiedziany

6 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Formula Fusion jest aktualnie w fazie pre-produkcji. Gra ma zawierać mnóstwo nowych elementów w porównaniu z Wipeout, m.in. system wytwarzania, personalizacji, narzędzia do edytowania tras, synchroniczny multiplayer, ligi oraz nowy tryb - hyperspeed.

Przeczytaj cały tekst "Formula Fusion - duchowy następca Wipeout zapowiedziany" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wipeout kojarzy mi sie z torem przeszkód i mnóstwem śmiechu z ludzi co go nie ukończyli
> XD

hehe to też... ale trzeba pamiętać że pod tą nazwą kryję się również świetny futurystyczny racer, który od pierwszej odsłony jest chyba najlepszy w swym gatunku... najlepszy bo tak naprawdę nie ma konkurencji... i niestety panowie R8 po udostępnieniu tego materiału raczej konkurencji WipeOut-owi nie stworzą bo jako wierny fan tej marki stwierdzić mogę iż to nawet niestety nie jest namiastka WipeOut-a, to dopiero wczesna wersja, ale już widać że co jest nie halo i raczej WipOut-owi korony nie zabierze, koniecznie czekam na jakieś konkret w sprawie nowego WipeOut-a na nową generacje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jakaś pre-alpha, czego właściwie się po tym spodziewałeś? Kolesie nie mają nawet pełnoprawnej strony tylko fanpage na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> raczej konkurencji WipeOut-owi nie stworzą bo jako wierny fan tej marki stwierdzić mogę
> iż to nawet niestety nie jest namiastka WipeOut-a, to dopiero wczesna wersja, ale już
> widać że co jest nie halo i raczej WipOut-owi korony nie zabierze, koniecznie czekam
> na jakieś konkret w sprawie nowego WipeOut-a na nową generacje... :)

Nowego WipEouta (tak - duże w nazwie jest ''E'' a nie ''O'') raczej się nie doczekamy. Sony zamknęło Studio Liverpool i nie zanosi się, żeby ktokolwiek inny miał za grę odpowiadać.
Fajnie, że coś się w tej materii dzieje, ale na razie... wygląda to, według mnie, tandetnie. Skok w jakieś ulepszenia, latanie bokiem (przy WipEoutowych prędkościach!?)? Co to ma być?
Mam przeczucie, że z pierwszej odsłony nie wyjdzie wiele dobrego i trzeba będzie bardziej zbliżyć się do pierwotnej formuły WipEoutów.
Brak kolejnego WipEouta dla kolejnej generacji to ogromny błąd Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować