Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Mnie już chyba nie będzie dziś na forum, bo jutro 2 sprawdziany;/
Ale jutro po szkole już oddam swoje głosy i myślę że jakoś szybko przeleci ta edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:22, speedraid napisał:

> Tytułem sprostowania:
> NIE JESTEM MODERTOREM GRAM.PL !!!!!!!!!!
> To że jestem Piotrek K. to tylko zbieg okoliczności a nie jak twierdzi SpeedRaid Dark
SMG to
> tajne konto moderatora.
Nie no spoko! Ja tylko tak podejżewałem, bo mi groziłeś w postaci bana, wiec skoro jesteś Piotrek
K. to niezła zmyła:D Mam nadzieje że ten ban to ty na serio nie pisałeś, ja nie mam piratow,
ludzi. System mam kupiony, Office dostalem na świeta, gry mam wszystie originalne więc nei
zważajcie na uwagi Dark SMG. Jeżeli zacznie się coś dziać skopiuje rozmowę z gg i mam nadzieje
że wszyscy mi uwierzą:D Możecie zrobić kontrole, co chcecie ale nei mam. Rany nei chcę dostąc
degrada i bana! Tylko inforuję bo lepiej wcześniej niż później. Nigdy mnei nie przyłapano na
forum za piractwo, więc to o czyms świadczy:D

sam zaczął i teraz zwala na innych ( czyli na mnie) tyy koleś daj se spokój ( a najlepiej siana) ostatnio żeś afere zrobił o samochód a teraz zapewniasz że masz orygnały, a ja ci mówię nie:P pamiętaj że muzyka, tapety inne tego tupu też muszą być z legalnego źrudła czyli np. płyta ze sklepu lub śghiągnięte ze specjalnego serwsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 12:53, Dark SMG napisał:

sam zaczął i teraz zwala na innych ( czyli na mnie) tyy koleś daj se spokój ( a najlepiej siana)

Nic nie zacząłem.. nie chcę robic afery, więc ten temt off:D

Dnia 12.09.2006 o 12:53, Dark SMG napisał:

ostatnio żeś afere zrobił o samochód a teraz zapewniasz że masz orygnały, a ja ci mówię nie:P

Mylisz się, wszystko mam originaly..serio, wiem co mówie, dlatego moi koledzy się dziwia po co...

Dnia 12.09.2006 o 12:53, Dark SMG napisał:

pamiętaj że muzyka, tapety inne tego tupu też muszą być z legalnego źrudła czyli np. płyta
ze sklepu lub śghiągnięte ze specjalnego serwsu

niestety ale mam tylko ...nie mam żadnego dzwieku oprócz tych z gry, których też nie slucham. Serio..ostatnio system instalowalem od nowa i nie mam czasu na piosenki, a jak mam to nie ściagam z internetu chyba że jest to legalne. Temat off:] Kiedyś mialem a ściągnałem z płytki:D

Sorry że wyskoczyłem tak na forum, ale z tego co pisaleś wynikalo że chcesz mi dać bana na forum więc wcześniej uprzedziłem :]

A żeby nie byl to full off top to na możliwość głosowania poczekamy prawdopodobnie do dzisiaj wieczorem albo jutro rano. I tak możliwe że będzie lepiej (dużo!) od poprzedniej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak dlugo tera tak troszke na szybkiego zrobilem bo pozniej czasu nie bede mial ;]
o to moja Rx-8 RISING SUN XD Sory ze to ujecie z ukosa jest uciete troche ale cos sie w grze zdupilo a jak odpalilem jeszcze raz to sie okazalo ze nie ma tej mazdy w ogole zrobionej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:19, k0rnas napisał:

> Czyli GŁOSUJEMY ?!

Dante jeszcze został, jak napisła autko da ok. 20.00 :>



Mam nadzieje ze to pomlka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:38, Lil' Kev napisał:

> > Czyli GŁOSUJEMY ?!
>
> Dante jeszcze został, jak napisła autko da ok. 20.00 :>


Mam nadzieje ze to pomlka :D


Hehe nawet nie zauważyłem tego błędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:01, QbA-No1 napisał:

ok moje glosy poszly chyba jako pierwsze :P chociaz ze byla okazja do meliny ale jakos dalem
rade xD Niestety ale nie :D Wczoraj okolo godziny 21:45 wysłałem glosy i nie chiało mi się tego pisać na forum bo byłem zmęczony:P Piszę to dlatego żeby nie bylo jeszcze speedraid.


Krystian-03
Gratuluję awansu. Możesz sobie zapisać jako 22:35 albo nieco wcześniej. Oczywiscie chodzi o godzinę awansu.

A teraz się sprawdzi czy DemonCleaner lepiej się sprawdzi w roli odbiorcy od Dante Dy` nei. Miejmy nadzieję, chociaż oczekiwania zazwyczaj są spowodowane przez nas uczestników (czyli Dante i DemonCleaner też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 07:37, speedraid napisał:

A teraz się sprawdzi czy DemonCleaner lepiej się sprawdzi w roli odbiorcy od Dante Dy` nei.


A co tu jest do sprawdzania :D pocztę odebrać to chyba każdy potrafi ;)

Teraz się sprawdzi czy ludziska się zmobilizują i będą na czas wysyłać.
Jak na razie 8 przyszło a 8 dalej brak.

Prośba też do Dantego o określenie dnia i godziny na zakończenie głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować