Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 11:21, Duzzciak napisał:

O choropcia ciopcia... Zapomniałem o zapisach i nie ma mnie na liście... a następna edition
kiedy będzie?? :((


Jak się to spończy:] - usłyszałem to ostatnim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:26, MastAlol napisał:

Jak się to spończy:] - usłyszałem to ostatnim razem.

Chyba ode mnie. A żeby nie byo jako spam to coś trzeba zrobić z tymi zasadami to to ciągłe oczekiwanie robi się nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:32, speedraid napisał:

> Jak się to spończy:] - usłyszałem to ostatnim razem.
Chyba ode mnie. A żeby nie byo jako spam to coś trzeba zrobić z tymi zasadami to to ciągłe
oczekiwanie robi się nudne.


Ja bym polecał tak, w 1 dzień wystawiamy auta do 20 do 23, kto się spuźni wypada z gry.
Następny dzień od rana głosowanie i wieczór wyniki! Takim sposobem następne ed konkursu były by co 3 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:36, MastAlol napisał:

Ja bym polecał tak, w 1 dzień wystawiamy auta do 20 do 23, kto się spuźni wypada z gry.
Następny dzień od rana głosowanie i wieczór wyniki! Takim sposobem następne ed konkursu były
by co 3 dni:D


Nie zapominaj o jeszcze jednym dniu na zorganizowanie nowej listy uczestników.
Drugi na wystawienie, a trzeci na głosowanie. Taka była moja propozycja, ale decyzja należy do Prowadzącego.

Duzzciak ---> Jak tylko będzie ogłoszenie wyników, można się wpisywać na nową listę do kolejnej edycji.
W międzyczasie zwycięzca wybiera auto do tuningu i jedziemy dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko Krystian-03 (czy jakoś tak) i zaczynamy głosowanie. Niecierpliwię się bo go nie widać, ale mam nadzieję że dzisiaj zostaną ogłoszone wynii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko Krystian-03 (czy jakoś tak) i zaczynamy głosowanie. Niecierpliwię się bo go nie widać, ale mam nadzieję że dzisiaj zostaną ogłoszone wynii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:17, speedraid napisał:

Jeszcze tylko Krystian-03 (czy jakoś tak) i zaczynamy głosowanie. Niecierpliwię się bo go nie
widać, ale mam nadzieję że dzisiaj zostaną ogłoszone wynii.


Nareszcie :], ej może jak go do 14 nie będzie to go odpuścimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak poczekajmy na ostatnie słowo prowadzącego?
Gdzie kucharek sześć tam ... wiadomo co ;)

W międzyczasie możesz szykować sobie po kolei wszystkie bryczki do konkursu, bo do wydania Carbona jeszcze dużo czasu i jeszcze kilka edycji z całą pewności się odbędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:44, DemonCleaner napisał:

W międzyczasie możesz szykować sobie po kolei wszystkie bryczki do konkursu, bo do wydania
Carbona jeszcze dużo czasu i jeszcze kilka edycji z całą pewności się odbędzie.


Spoko, spoko :] Ja jeszcze musze przejść całego MW. Jestem przy 4 gościu teraz to już niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że mnie tak długo nie było bo mam coś z kompem że co 10 - 15 min wyłącza mi sie i miałem formata ale to nic nie dało dlatego w sobote kumpel przywiezie nowego kompa i ja go przetestuje jak mi sie spodoba to go kupie!!! Narazie nie mam most wanted ale mam jedną fotkę EVO 8 więc zaraz ją wystawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze by taka informacja dla forumowiczów że oddajemy głosy, aby szybciej to poszlo? Zasady też powinny być konkretniejsze: patrz powyżej (gdzieś tam są skargi)
P.S. Głos oddam za 5 minut wiec mnie macie z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Na głosy oczywiście już czekam, kilka już jest ... Co do poprawek odnośnie zasad to, napiszę wszystko przy okazji następnej edycji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować