Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne - już graliśmy

15 postów w tym temacie

Brak tarcz i tylko młot, sztylet, miecz i kosa (nie liczę palnej broni) to niedobrze jeśli o mnie chodzi. A gdzie łuk ? A katany, bułaty i cała reszta ? Oby do premiery okazało się, że będzie tego więcej bo trochę sceptycznie jestem nastawiony. Należę do tych co chcą więcej tego co już było bo uważam poprzednie trzy tytuły za genialne. Ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czekam na ten tytuł. Akurat jakoś w okolicach lutego mam zamiar zakupić PS4 więc może będą jakieś zestawy konsol z Bloodborne :)
A jeśli nie to i tak będzie to chyba pierwszy tytuł jaki zakupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 16:39, porckypizgus napisał:

Brak tarcz i tylko młot, sztylet, miecz i kosa (nie liczę palnej broni) to niedobrze
jeśli o mnie chodzi. A gdzie łuk ? A katany, bułaty i cała reszta ? Oby do premiery okazało
się, że będzie tego więcej bo trochę sceptycznie jestem nastawiony. Należę do tych co
chcą więcej tego co już było bo uważam poprzednie trzy tytuły za genialne. Ale poczekamy
zobaczymy.



Bez obaw, to tylko 4 sety z alfy. Alfa= jakaś 1/100 zawartości z całej gry.

Należy dodać że w alfie nie ma ekranu ekwipunku/postaci, wszystko to będzie dopiero po premierze.
W finalnej wersji ma być około 70 broni, z czego każda ma mieć minimum 2 tryby.


alfa służyła tylko do sprawdzenia funkcjonalności sieciowych, a nie pokazaniu rozgrywki singleplayer.
No i w pełnej grze miasto ma być tylko epicentrum zarazy, a sama gra ma się toczyć też poza murami miasta.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brak tarcz i tylko młot, sztylet, miecz i kosa (nie liczę palnej broni) to niedobrze
> jeśli o mnie chodzi. A gdzie łuk ? A katany, bułaty i cała reszta ? Oby do premiery okazało
> się, że będzie tego więcej bo trochę sceptycznie jestem nastawiony. Należę do tych co
> chcą więcej tego co już było bo uważam poprzednie trzy tytuły za genialne. Ale poczekamy
> zobaczymy.

Dwa tytuły. Miyazaki nie robił DkS2, co niestety widać i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mało broni no i nie ma tarcz które w serii souls pojawiały się zawsze, nie pasuje mi jeszcze ta broń palna. Zobaczymy co z tego wyjdzie, liczę ze będzie dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem. Żałuję, że nie ma kabiny hibernacyjnej.
Samo to, że Mizayaki robi tą grę jest ogromnym plusem. W dwójce Dark Souls na każdym kroku widać jego braki (DS2 to wciąż świetna gra jednak brakuje jej wiele do takiej jedynki).
I jeszcze co do Bloodborne, dobrą kombinacją w alfie jest połączenie urny z olejem i koktajlu molotova. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lepiej wspominam DS2 niż jedynkę. Sporo decyzji o kształcie jedynki mi nie odpowiadało i np cieszyłem się z wywalenia countera Humanity, ze stworzenia Majuli takiej jakby bazy wypadowej(Nexus! yay). W DS2 było też trochę mniej bullshit killów, chociaż też się pojawiały (Shaded Forest). Oczywiście to prawda że świat gry wyglądał mniej szczegółowo zrobiony i było mało wielkich bossów, ale mimo to kończyłem grać raczej zadowolony.

Też mnie trochę zastanawia jak to będzie bez tych tarcz. Zawsze jakąś posiadałem, ale pewnie to będzie do przyzwyczajenia. Bloodborne oraz Arkham Knight są dla mnie zwiastunami że czas zaopatrzyć się w PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem okazję pomęczyć wczoraj alphę i muszę przyznać, że dużo bardziej agresywny styl gry przypadł mi bardzo do gustu, mimo, że w Demon''s i obie części Dark Souls grałem defensywnymi klasami.
Absolutnie kapitalny jest klimat Bloodborne - grafika i muzyka są świetne. Wielopoziomowy projekt miasta też jest bardzo imponujący.
Nie umiem się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 17:17, Nathnin napisał:

Troszkę mało broni no i nie ma tarcz które w serii souls pojawiały się zawsze, nie pasuje
mi jeszcze ta broń palna. Zobaczymy co z tego wyjdzie, liczę ze będzie dobra gra.



No tylko że 1. tarcze w pełnej wersji będą, o czym nawet mówił swego czasu Mielu
2. Broni będzie więcej niż w DS1 i 2 razem wziętych.

Niektórzy nie rozumieją że to tylko maleńki wycinek (dosłownie kilka uliczek) żeby przetestować interakcje sieciową i infrastrukturę.

Będą też na pewno zbroje i jakiś system czarów - w ukrytej/zglitchowanej lokacji, można było znaleźć czar, 2 zbroje i dwie inne bronie. Nie można ich było wyekwipować bo ekwipunek był niedostępny w becie.

Dodatkowo gra będzie w jakiś sposób powiązana z Demons Souls. Ukryty Boss zwraca się do naszego bohatera ''Umbasa'' co było pozdrowieniem pewnego kultu z Demons Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dodatkowo gra będzie w jakiś sposób powiązana z Demons Souls. Ukryty Boss zwraca się

Dnia 20.10.2014 o 22:46, uicvek napisał:

do naszego bohatera ''Umbasa'' co było pozdrowieniem pewnego kultu z Demons Souls.

Liczę na to, bo w poprzednie Soulsy grało mi się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować