Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania The Crew ujawnione

11 postów w tym temacie

Raczej nie musisz się martwić i tak gra nie wykorzysta więcej niż 4 rdzenie. Na dzień dzisiejszy nie opłaca się kupować i7 do gier. Rożnica w fps będzie minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 750ti wyciagnie na optymalna ilosc fps?
https://www.youtube.com/watch?v=plkNaZzf6a0 Oto jak gra działa na gtx 750 Ti :), czyli wymagania znów zakłamane jak zwykle mimo że i tak moim zdaniem niskie.


Rhobar999
Ciekawe czy będzie się w ogóle opłacać kupować bo teraz różnica to 1-2 fps. Gry nawet odpalają jeszcze na silniejszych dwjajowcach.


eirplayer Wejdź w filmik i uwierz że nawet do optymalnych nie będzie trzeba GTX 670 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieję, że nawet Quady już nie starczają a jak dochodzi co do czego, to nie wymagania są prawdziwe a stan techniczny produkcji leży i kwiczy od nawalonych bibelotów i słabej pracy silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co tu się dzieję, że nawet Quady już nie starczają a jak dochodzi co do czego, to nie
> wymagania są prawdziwe a stan techniczny produkcji leży i kwiczy od nawalonych bibelotów
> i słabej pracy silnika.
Gra nie wygląda oszałamiająco jak W3 ale trzyma poziom i do tego ten wielgachny świat USA :), a mimo to na tak słabej 750 ti trzyma 40 fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wyciągnie ten czy tamten sprzęt na optymalnych to bezsens. Lepiej zobaczyć jakie ustawienia zapewnia optymalna konfiguracja. Jeśli jest to 1920x1200, a masz monitor FHD lub o mniejszej rozdziałce to przecież nie ma to znaczenia. Ta gra na pewno nie zamęczy Core i5 czy i7 najnowszych generacji, przecież jest tak rozbudowana jak jej wersja z konsol, a tam mamy 8*1.75GHz energooszczędnego Jaguara. Bez karty z 256-bitową szyną pamięci z generacji GTX6x0 się nie obejdzie. Cud graficzny na tle Forzy 5 czy Driveclub to przecież nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje was ten pasek na górze wskazujący kierunek misji? :P Mnie strasznie, poza tym gra wygląda całkiem fajnie. Przypomina mi FUEL które baaardzo lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować