Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driveclub przeniesie nas wkrótce do Japonii?

8 postów w tym temacie

"Helena! Mam zawał". A tak na serio to się im chyba w głowach poprzewracało niech się wezmą najpierw za serwery i PS plus edition bo nie wytrzymie. Dobrze, że XO sprzedaje się coraz lepiej bo Sony czuje się zbyt pewnie ostatnio >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:31, Zalogagit napisał:

A tak na serio to się im chyba w głowach poprzewracało niech się
wezmą najpierw za serwery i PS plus edition bo nie wytrzymie.

Czemu? Maja wstrzymac prace ponad 100 osob, tylko dlatego, ze czesc ekipy odpowiedzialnej za kod sieciowy dala ''dooopy'' gorzej niz [...]? Kazdy dzial odpowiada za cos innego. Jedni pracuja na poprawkami, drudzy nad nowym contentem.

Ja jestem wniebowziety, ze bedzie Japonia. Gicior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wiadomo że inny zespół pracuje nad tego typu dodatkami, jednak praktycznie z perspektywy typowego gracza wygląda to na olewanie sprawy łatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż chciało by się kupić PS4 dla tej gry, ale lepiej poczekać na wydanie edycji roku. Może i do tego czasu konsola potanieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Też mnie rozwala sytuacja z PS+ Edition. Mnie to rybka, bo mam w co grać, ale niektórych
> to musi szczerze szlag trafiać.

Widzisz, teoretycznie kupiłem PS+ (we wrześniu) z myślą że za niedługi czas dostane driveclub a do tego czasu może będą fajne dema czy inne gierki. A tutaj się okazuje że na PS+ nic nie ma. Nie licząc tych mini gier, które mam wrażenie że są wrzucane po to żeby ludzie się nie czepiali że w ogóle nic nie ma. Na razie czuję się oszukany i dla mnie jest to strata 2miesięcy. Mimo że mam w co grać, fakt faktem. Strat nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisali wyraźnie jakiś czas temu przy okazji informacji o Season Pass, że nowe trasy będą darmowe dla wszystkich, oraz za darmo będzie jeden samochód miesięcznie. Dodatkowe samochody (8 na miesiąc) płatne lub w Season Passie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować