Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo PES 2015 na PC gotowe do pobrania

10 postów w tym temacie

Zawiodłem się BARDZO. Serio myślałem, że gra jest dobra, nawet lepsza od fify. To zupełnie inny, niższy poziom. Załamałem się trochę nad pesem i jego przyszłością. Kto w to gra? masochiści:/
Fify nie faworyzuje bo jej bugi z bramkarzami wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawiodłem się BARDZO. Serio myślałem, że gra jest dobra, nawet lepsza od fify. To zupełnie
> inny, niższy poziom.
Moim zdaniem Pes miażdży Fifę pod względem gameplayu (fizyka piłki, swoboda w kierowaniu piłkarzami itd.), tylko że trzeba nauczyć się w niego grać. To nie Fifa, gdzie przysiądziesz raz na tydzień z kumplem i będziesz świetnie się bawił, tutaj trzeba nauczyć się podstawowych rzeczy jak np. przyjmowanie piłki itd. i dopiero wtedy gra pokazuje pazurki :) I jest to zdecydowanie najlepszy Pes od pamiętnej świetnej części szóstej. Bardzo podoba mi się fakt, że ciężko jest tu wypracować sobie dobrą sytuację bramkową, a większość meczu toczy się w środkowej strefie boiska. Rozegrałem kilkadziesiąt meczy z żywym przeciwnikiem i najwyższy wynik jaki padł to było bodajże 3:2, gdzie w Fifie często dochodzi do wyników dwucyfrowych:)

> Fify nie faworyzuje bo jej bugi z bramkarzami wołają o pomstę do nieba.
Pograłem w "piętnastkę" i grało mi się całkiem fajnie (zdecydowanie lepsza od 14), jednak tak jak napisałeś bramkarze to porażka. Niby dodali kilkanaście (kilkadziesiąt?) nowych animacji obrony itd. ale co z tego skoro bramkarze zachowują się jakby byli upośledzeni.

Gdyby wyciągnąć najlepsze rzeczy z Fify i Pesa i je "zmiksować" to powstałaby naprawdę świetna gra, a tak mamy "tylko" dwie w miarę dobre produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować