Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Listopadowe dodatki do Driveclub za darmo

9 postów w tym temacie

I to się nazywa profesjonalne podejście. Był problem ok, problem jest niemalże rozwiązany już (gram online i nie ma problemów) I oprócz tego darmowy dodatek jako rekompensata. (pomijam, że jest zapowiedziana masa darmowych dodatków, w tym wszystkie nowe tory by nie dzielić społeczności)
Do takiego AC:Unity gracze raczej nic nie dostaną za spartolenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:14, Mrocz napisał:

I to się nazywa profesjonalne podejście. Był problem ok, problem jest niemalże rozwiązany
już (gram online i nie ma problemów) I oprócz tego darmowy dodatek jako rekompensata.


Co mi po darmowym DLC, skoro ja nadal czekam na wersję gry z PS+ i raczej się na nią nie doczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za grę zapłaciłem i się ciesze, że dbają o swoich klientów pomimo początkowych problemów. Wersja PS+ będzie, ale w swoim czasie. (zresztą dodatek jest tylko dla tych co kupili grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, ze prawie wszystko działa. Wyzwania zaczną działać, mieli problem to go rozwiążą. Tylko piszę, że to godne pochwały dać coś w zamian za porażkę na początku. Bo UbiSoft za swojego AC:Unity raczej nic nikomu nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja za grę zapłaciłem i się ciesze, że dbają o swoich klientów pomimo początkowych problemów.
> Wersja PS+ będzie, ale w swoim czasie. (zresztą dodatek jest tylko dla tych co kupili
> grę)
> I to się nazywa profesjonalne podejście. Był problem ok, problem jest niemalże rozwiązany
> już (gram online i nie ma problemów) I oprócz tego darmowy dodatek jako rekompensata.
> (pomijam, że jest zapowiedziana masa darmowych dodatków, w tym wszystkie nowe tory by
> nie dzielić społeczności)
> Do takiego AC:Unity gracze raczej nic nie dostaną za spartolenie gry.

Ja mam dalej problemy do tej pory z multiplayer w DC. Co z tego że działa jak po jednym lub dwóch wyścigach najnormalniej wywala z serwera. Dodam, iż mój kolega również ma takie problemy, który grę podobnie jak ja ma w preorderze. Dodatki cieszą owszem - dziękuję ale boli że ponad miesiąc po premierze gra dalej nie oferuje wszystkich opcji które powinny być już dostępne w dniu premiery. XXI wiek a tyle czasu zajmuje twórcom ogarnięcie serwerów. Dziwię się, ale dodatki osłodzą trochę moją falę goryczy...

Kiedy w końcu wyzwania będą działać w DC? Kolejny miesiąc czekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co mi po darmowym DLC, skoro ja nadal czekam na wersję gry z PS+ i raczej się na nią
> nie doczekam?

I pewnie tych dodatków w wersji PS+ też nie będzie...

Mam w co grać, więc mi to nie przeszkadza zbytnio, ale rozumiem doskonale oburzonych, którzy na podstawie edycji PS+ chcieli zdecydować o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam dalej problemy do tej pory z multiplayer w DC. Co z tego że działa jak po jednym
> lub dwóch wyścigach najnormalniej wywala z serwera. Dodam, iż mój kolega również ma takie
> problemy, który grę podobnie jak ja ma w preorderze. Dodatki cieszą owszem - dziękuję
> ale boli że ponad miesiąc po premierze gra dalej nie oferuje wszystkich opcji które powinny
> być już dostępne w dniu premiery. XXI wiek a tyle czasu zajmuje twórcom ogarnięcie serwerów.
> Dziwię się, ale dodatki osłodzą trochę moją falę goryczy...
>
> Kiedy w końcu wyzwania będą działać w DC? Kolejny miesiąc czekania?
>

No ja gram normalnie z kolegami. I to wiele wyścigów pod rząd. Nie wiem od czego to zależy, że jednych wywala innych nie. Co do problemów to fakt, ta generacja boryka się z ogromnymi problemami. Niemalże każda gra jaka wychodzi jest niedorobiona i zabugowana. W przypadku DriveClub i tak było dobrze, że offline gra działała jak należy. Bo po przykładzie UbiSoftu widać, że nawet w singlu może być problem przy obecnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować