Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew nie trafi do recenzentów przed premierą gry

25 postów w tym temacie

Pograłem w betę i nic poza ideą jazdy po Stanach mi sie nie podoba. Fabuła nie wciąga, model jazdy nie przynosi funu, wszystko jakieś takie sztywne i drewniane. Fajnie, że udostępniono betę, sporo ludzi uniknie wyrzucenia pieniędzy i plucia sobie w brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ludzie, ludzie, jak zwykle najwięcej krzyczą ci którym coś nie pasuje. Dla odmiany ja się wypowiem.
Ubisoft ostatnio bardzo niepokoi mnie swoją postawą odnośnie PC i swoimi grami obojętnie na jakiej są platformie, ale o The Crew jestem w miarę spokojny. Grałem sporo w bete i byłem niesamowicie zadowolony. Nie są to symulacyjne wyścigi, ale grało się niezwykle przyjemnie. Jedyną rzeczą która mi przeszkadzała w becie to były problemy z łącznością, ale sądzę że ten problem zostanie rozwiązany. Grę już zakupiłem i nie mogę się doczekać premiery.
Sądzę że taka decyzja jest dobra ponieważ faktycznie recenzje mogłyby być nie odpowiednie ponieważ to w pewnym sensie MMO, to gracze są atrakcją w tej grze. Taka decyzja jest dla mnie tym bardziej zrozumiała z racji negatywnego nastawienia do Ubisoftu ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi stoi pod ścianą i tylko czeka na kulę w łeb jaką będzie marna sprzedaż jej kolejnej crapowej gry. Ta firma wali w zielonego krasnala i to ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę na PC i wspominam bardzo miło. Do modelu jazdy trzeba było się długo przyzwyczajać, ale dawał radę. Jedyny problem techniczny jaki mnie dotknął to JEDNORAZOWE zawieszenie się głównego menu. Widzę, że wielu z Was było niezadowolonych, ale mi świetnie się jeździło po Stanach. Gierkę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować