Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy miliony w trzy dni, czyli szał na Pokemony wiecznie żywy

8 postów w tym temacie

> Ej, ale skoro robią remaki gier z GBA, to może zrobią też remake remaku pierwszych gier?
> ^^
> Np. Pokemon Volcano Fire Red i Pokemon Forest Leaf Green ^^

Fire Red i Leaf Green to remaki. Zrobienie kolejnego nie byłoby dobrym pomysłem. Oni robią to po kolei - było też Heart Gold i Soul Silver, czas na Omega Ruby i Alpha Sapphire. Następne będa remaki Diamond i Pearl, chociaż one tak "staro" jeszcze się nie imają w mojej opinii :D
Poza tym - ile można? Robić co 2-3 generacje remaki tych samych gier od nowa? Kiedyś ludziom się znudzi.
Sam bym kupił 3DSa/2DSa, ale z kasą słabo. A na Poki strasznie mam chrapkę xd
No i widać wzór "Remake na generację". Tak więc jak 3DS dostanie następcę to pewnie dostaniemy nowego Diamonda i Pearla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2014 o 14:41, Dan14NR napisał:

No i widać wzór "Remake na generację". Tak więc jak 3DS dostanie następcę to pewnie dostaniemy
nowego Diamonda i Pearla.

przez co najpewniej w końcu nigdy nie kupię żadnego DSa, bo chciałbym móc pograć w trzy pierwsze gen (wszystko jedno, oryginał czy remake) na jednej konsolce, ale póki co się to utrudnia, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na DS możesz (zwykły, nie Lite). DS obsługuje gry z GBA, więc zadziała Ruby / Sapphire oraz LeafGreen / FireRed. Oprócz tego pójdą gry z DS, czyli Pearl / Diamond, HeartGold / SoulSilver oraz Black / White

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:56, One_of_the_Many napisał:

Ale przecież na DS możesz (zwykły, nie Lite). DS obsługuje gry z GBA, więc zadziała Ruby
/ Sapphire oraz LeafGreen / FireRed. Oprócz tego pójdą gry z DS, czyli Pearl / Diamond,
HeartGold / SoulSilver oraz Black / White

wtedy nie miałem pieniędzy, a teraz musiałbym polować na aukcjach, o grach nie wspomnę ;p Poza tym co to za fun kupować dziś już od dawna martwą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować