Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Diablo III w niższych cenach!

8 postów w tym temacie

Diablo 3 - chyba jedyna gra przy której w trakcie grania zdarzyło mi się zasnąć.
Światełek więcej jak w Final Fantasy XIV. Co chwile gubię wskaźnik myszki na ekranie.
Czekam wtedy wtedy aż wszystkie światełka, lasery wygasną i wtedy można udawać dalej że się gra. Więcej emocji dostarcza Kirby na konsole Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 16:47, luQ_89 napisał:

@up bo DIII to konsolowy syf dla dzieciarni, ta gra nie ma nic wspólnego z serią Diablo.


Ale żeś pojechał, nawet nie napisałeś nic co by potwierdzało Twoje słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @up bo DIII to konsolowy syf dla dzieciarni, ta gra nie ma nic wspólnego z serią
> Diablo.
>
> Ale żeś pojechał, nawet nie napisałeś nic co by potwierdzało Twoje słowa...
Bo co tu pisać - wszystko już zostało chyba powiedziane we wcześniejszych wątkach na temat gry. Podpisuję się pod pierwszym postem - o ile Diablo I i II sprawiały, że nawet w szkole/pracy myślałem nad swoją postacią, jej rozwojem i przygodami, o tyle w Diablo III wpływ na rozwój postaci ogranicza się do wyboru aktualnie używanych zdolności i wyposażenia, historia jest mdła, grafika przekoloryzowana a poza kilkoma momentami w grze (losowymi) w zasadzie przechodzi się ją rytmicznie naciskając klawisze, bez specjalnego zastanawiania co i na kogo - doprowadzało to do ziewania w trakcie gry. Natomiast wśród nawału barw i efektów specjalnych, potworów i towarzyszy (może być ich nawet ponad 5 na raz na ekranie), zdarzało mi się zgubić nie tylko wskaźnik myszy ale nie wiedzieć gdzie jest moja postać...A i tak przechodziłem bez trudu bo bez znaczenia jest gdzie się klika, byle rytmicznie klikać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 12:53, Druid2 napisał:

o ile Diablo I i II sprawiały, że nawet
w szkole/pracy myślałem nad swoją postacią, jej rozwojem i przygodami, o tyle w Diablo
III wpływ na rozwój postaci ogranicza się do wyboru aktualnie używanych zdolności i wyposażenia


Diablo 2 i 3 w tym zakresie różnią się jedynie tym, że w D3 możesz dowolnie skille zmieniać, a w D2 jak źle punkty rozdałeś to musiałeś nową postać tworzyć. Obie gry tak naprawdę polegają głównie na wyborze używanych zdolności i wyposażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować