Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy kody do testów World of Warships

62 postów w tym temacie

gra marzeń i nie już nie ma kluczy :(, gratulacje dla osób który dostały, i bana,braku zakupu gier przez serwis gram.pl i innych zniżek dla tych co pozbierali 10 kluczy i teraz sprzedają na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję. Mam nadzieję, że na Allegro obsługa zajmie się tym równie odpowiedzialnie.

Tak na przyszłość - nie ma innej możliwości rozdawania takich kodów?
Rozumiem, kto pierwszy ten lepszy (zawsze to większa szansa niż przy losowaniu). Ale nie można jakoś blokować po IP żeby ludzie nie tworzyli multikont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walcie sie ci co biora po 10 kodow niektorzy chcieli tu to bardzo przetestowac a nie patrzec na komentarze tych ktorym sie udało ci co biorą po 10 to zwykle k**** i c****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 14:58, yahoo20 napisał:

Dzięki za szybką reakcję. Mam nadzieję, że na Allegro obsługa zajmie się tym równie odpowiedzialnie.

Tak na przyszłość - nie ma innej możliwości rozdawania takich kodów?
Rozumiem, kto pierwszy ten lepszy (zawsze to większa szansa niż przy losowaniu). Ale
nie można jakoś blokować po IP żeby ludzie nie tworzyli multikont?


Jest. Patrzenie na to, kto zakłada konta. Można to rozpoznać przez IP, ale kto by się w to bawił. Poza tym, można by użyć serwera proxy do zmiany swojego IP na moment rejestracji. Także, to też nie jest pewny patent na rozpoznanie oszustów. Trzeba po prostu dobrej woli przy takich akcjach. Ludzi, którzy by to sprawdzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze poszukać u konkurencji ja gdzieś na szwabskiej stronie znalazlem, ale jutro maja wysłać... Z tego co tam zrozumiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 18:41, Steveopt napisał:

Taki naród , tacy ludzie - pazerni [m-I] . Pokolenie Kaczyńskiego .


Ostrzeżenie za słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Niestety nie moge kliknac na "Pobierz kluczyk" nic sien ie wyswietla. Jest mozliwosc aby jaksi moderator podeslal mi jeden kluczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 19:38, Blutoniumboy napisał:

Polak potrafi xDDDDDDDDDDDD


Mnie to nie bawi i pewnie wiele osób ma podobne zdanie do mojego... Twój post nie dość, że jest spamem to jeszcze można uznać za chamski - nagradzany już byłeś i nic to nie pomaga więc Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 19:37, Tomoya-kun napisał:

No i na allegro już Janusze biznesu powystawiali kody po 20zł sztuka.... parodia..

Oto nasz piękny kapitalizm... Ciekaw jestem ilu ludzi to kupi. Na bank znajdą się jacyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować