Zaloguj się, aby obserwować  
flymar

TRS 2006 - który build był sprzedawany przez CDP?

10 postów w tym temacie

Witam
Dostałem info, że jest dostępny tylko z wersją 2.5 buildem 2761.
Ja mam wersje niekolekcjonerską i zastanawiam się, czy to ten buidl, czy inny. Mże ktoś sprawdzić? Ja nie mam w tej chwili dostepu do gry, ale jakby to był ten, to mógłbym ściągnąć te 650 MB;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:38, Arclight napisał:

Chodzi Ci o instalację Service Packa? Pisałem już o tym w temacie o TRS2006 ->
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5511&pid=303

No to juz wiem, dzieki. A napisałem nowy topic bo wyszukiwałem po "trainz" i trs 2006" i nie znalazłem.
Z innej beczki - jak zwiększyć wydajność tej gierki (szczególnie przy wielu obiektach - w miastach). Ostatnio grałem w demo Pray-a i smigał aż miło, a przy obrotach kamery na jakieś sensownej stacji dostaję ok. 15 klatek, a nawet mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina engine''u. Nie wyrabia. Niby mam ten 1 Gb ramu, ale na niektórych trasach, gdzie nasiali obiektów gra zarywa. Nie wiem, może dołożenie drugiego Gb ramu coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:46, Arclight napisał:

Wina engine''u. Nie wyrabia. Niby mam ten 1 Gb ramu, ale na niektórych trasach, gdzie nasiali
obiektów gra zarywa. Nie wiem, może dołożenie drugiego Gb ramu coś da.

Tak myślałem - technologicznie trochę śmierdzi:) Czy korzystasz z jakichś dodatków, które mógłbyś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Ilość darmowych dodatków do TRS2006 jest nadal niewielka, w dodatku większość jest marnych. Czekam na spolszczenie SP1 i na Monorail Project. Dodatki do TRS2004 nie chcą za bardzo współpracować z TRS2006.

Prawdę powiedziawszy TRS''a dawno nie uruchamiałem, tylko z okazji SP1. Trzaskam w MSTS, do którego dodatków jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:56, Arclight napisał:

Niestety nie. Ilość darmowych dodatków do TRS2006 jest nadal niewielka, w dodatku większość
jest marnych. Czekam na spolszczenie SP1 i na Monorail Project. Dodatki do TRS2004 nie chcą
za bardzo współpracować z TRS2006.

Prawdę powiedziawszy TRS''a dawno nie uruchamiałem, tylko z okazji SP1. Trzaskam w MSTS, do
którego dodatków jest więcej.

Ściągnąłem z trudem Symphony of Steel i IndustRail. Co prawda odpala sie z błędami ale moża pojeździć. Trochę mi brakuje w TRS jakiejś nagrody np. za dowiezienie towaru/pasażerów. fabryki mogłyby płacić kasę. Do tego jakieś expy możnaby dostawać, wtedy np. szybciej by się zatrzymywało składy, czy cuś. Ogólnie trochę brak celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, symulatory kolejowe to taka grupa gier, w której nie liczą się nagrody za coś, a sama satysfakcja z jazdy. Ustaw sobie realizm na max, złe warunki pogodowe i wojuj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:08, Arclight napisał:

Heh, symulatory kolejowe to taka grupa gier, w której nie liczą się nagrody za coś, a sama
satysfakcja z jazdy. Ustaw sobie realizm na max, złe warunki pogodowe i wojuj ^^

Żeby jeszcze jeździło się po Polsce. Ściągnąłem z polskiej strony trasę Hel-Wejherowo bodajże i okazało się, ze jest bez torów i ukończona gdzies tak w połowie. ech... chyba trzeba samemu pobawić się Geodetą, ale to dość męczące narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego wybrałem MSTS. Polskich tras jest sporo, a do tego są one w miarę długie. Szkoda, że te najlepsze nie są zelektryfikowane... Do TRS''a jest mało polskich tras, prawda. Ale Geodeta to bardzo proste narzędzi, tyle, że czasochłonne. Zobaczyłbyś MSTS Route Editor... Dobra trasa to parę miesięcy codziennego siedzenia. W Geodecie to parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować