Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

musialem zrobic reinstal coda i teraz nie pamietam co oznaczaly poszczegolne elementy w grafice.otoz moze mi ktos powiedziec co oznaczaja i na co dobrze ustawic(gf 6600 2.4 procek 512 ram)1. odswiezanie ekranu 2.czestotliwosc aspektu 3.filtr tekstur 4.synchronizuj kazda klatke 5.optymalizacja dla SLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of duty jest wyczesany, nie znam lepszej gierki wg mnie z czasów II wś.(oczywiscie oprócz CoDIII;P)ja ciągle w to pykam przez sieć;P
ps. jak ktos zna fajne serwery polskie to niech jakieś zapoda;P
pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze połaczenie broni dla mnie

Amerykańskka Thompson i M1 Garand
Radziecka PPs i Mosin Nagat z lunetą
Brytyjska - Sten i Lee Fleid
Niemiecka - Mp 44 i Gewher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem: włączam multi i mi się komp zawiesza.....patrzyłem wszysto w antywirze (pozmieniałem tak żeby nie blokowało podczas włączania) i nic...co trzeba zrobić żeby dało się włączyć multi ????pls o poradę ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Call of Duty 2 to najlepsza realistyczna gra o II wojnie światowej. Szkoda że CoD 3 nie jest na PC ;/

Ciaputek - Nie mam pojęcia jak coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją CoD 2. Gdy dochodzi do końca instalacji, wywala błąd typu "Cannot read "bla/bla/localized_english_iw6.iwd. Make sure, tah file exists and you can acces it" i instalacja się kończy. Sparawdzałem, taki plik istnieje, i ma się dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A guzik ze raelistycnza !!! Wskażnik granatow tylko ułatwai zabawe , i jest trudniej zabić kogos na multi , nie ma apoteczek, realistyczny to jest medal of honor pacific assault . Call jest taki jak Haklf Life grasz bossa , dopiero coś tam, weeteran daje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:01, Ryan Kam napisał:

A guzik ze raelistycnza !!! Wskażnik granatow tylko ułatwai zabawe , i jest trudniej zabić
kogos na multi , nie ma apoteczek, realistyczny to jest medal of honor pacific assault . Call
jest taki jak Haklf Life grasz bossa , dopiero coś tam, weeteran daje ...


Rozbroiłeś mnie tym postem :|

1.Prawie każdy wie że Call of duty 2 jest lepsze od medal of honor.
2.Nie ma apteczek? haha. Tak wogóle jak dostajesz kulke to wtedy jakby twoje życie sie regenerowało mimo że nie ma pasku życia. Dodatkowo, sądze że piszesz to tylko dlatego że nie umiesz przejść misji bo cie szybko zabijają bo nie masz apteczek. Hehe :)
3.Dziwisz się że trudniej zabić? O.o To nie są postacie sterowane przez komputer tylko przez gracza.

A half nie jest ani troche podobny do Calla gdyż

1.W call of duty 2 nigdy nie jesteś sam.
2.half dzieje się w przyszłości dosyć odległej a call w przeszłości. (half nie ma tego klimatu)

Ohh... ale się rozpisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:32, żyrafa napisał:

1. odswiezanie ekranu 2.czestotliwosc aspektu 3.filtr tekstur 4.synchronizuj kazda klatke 5.optymalizacja SLI


1. 60Hz
2. automatyczny
3. bilinearny
4. NIE
5. NIE

Optymalne ustawienie, zeby miec jak najwiecej fps, dodatkowo mozesz zmienic directx z 9 na 7. W multi liczy sie, zeby gra ci dzialala plynnie, a nie wygladala pieknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz moja kolej na rozpisytwanie Mario :D


Call of Duty ( cała seria ) powstała dzieki Medal of Honor !!!! To ludzie z studia gdzie pracowali na medalem stworzyli tą grę !! Gdyby nie oni nie byłby callla !!!!!! I trzeba to docenic !!!!

Realizm - hmm tu powiem tak nie chodzi mi wyłacznie o apteczki , ale czy w callu rosjanie mowia po rosyjsku ??? Nie po angielsku i realizm kuleje !!! W medal of honor pacific assault japonczycy mowiapo japońsku!!! Do plansz nie mam żadnych zarzutow w obu greach sa ciekawe !! Choc dziwię sie bardzo czmu w call 2 nie ma juz żołnierzami z flagami , przecież to był nierozółaczny elemnt bitew na froncie wschodnim !!!

Zadania dotakowe - masz jakieś w call of duty ??NIE , zero , gra ma moze ciekawe misje ale za to zero zadań dodatkowych !!!!!
A w Medalu zawsze są jakieś zadania dodatkowe !!! to uwolnić jeńcow , to zestrzelic samolot , w callu ntego nie ma !!!

Poziom trudności - Call 2 jest banalny na weteranie , a Medal jest piekielnie trudny . Gratuluje tym osbą i jesetm pelen podziwu dla tych ludzi ktorzy przeszli medal of Honor Pacific assault na Realistycznym !!!

Koniec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze was o pomoc!!!
Mam problem,którego nie potrafię rozwiązać!
Chodzi mi o zwiększenie fps:czytalem o zwiekszeniu fps sposobem-direct7 itd..ale kiedy zmieniam to w opcjach CoD2 to mi wyskakuje do pulpitu i komunikat:directX wykryl nienaprawialny blad(czy cos w tym stylu) i nie moge nic zmienic!Niedawno kolega zmienial mi te opcje przy pomocy pliku cfg.,ale teraz nie mam z nim kontaktu i tego zrobic nie moze...chcialbym prosic o jakies wskazowki jak tego dokonac albo kontakt przez xfire:mateosik13! bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że bardzo nie lubisz seri Call of Duty,pewnie dlatego że rozłożyła na łopatki Medala a ty nie możesz się z tego otrząsnąć,tak jak paru moich kolegów :) grałem w Pacyfika (poprzednie części przemilcze) i nie może się równać z Callem "jedynką" pewnie powiesz ze bredzę,dla mnie ten medal był nieudanym konkurentem dla Calla "jedynki".Medal był (dla mnie) poprostuy nudny,grafika jakas taka niewydarzona,ostatnia misja>żenada,nudna bez dynamiki ani uczucia osaczenia przesadnie chcieli urozmaicic gre w iście hoolywodskim stylu.ŻADNA misja mi się nie podobała.
CoD wygrywa z nim po całej lini,powiesz że te argumenty są do bani,powiem szczerze,nie chce mi sie myslec nad wadami Pacyfik dostaje ode mnie minusa tak za całokształt!

ps.Gratuluje umiejetnosci banalnego przejscia CoDa 2 na weteran(nie pamietam ,czy to najwyższy poziom trudności?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest twoje zdanie i masz do tego prawo ... :D

nikt nie umie tego zrozumieć nikt . gdyby nie medal of honor nie byłoby calla !!!!!!!!
To ludzie z Medal of honor opracowli Calla .....
Gratulacje nie były potrzebne ,ale dzięki
Nie moge sie otrząsnać ..... powiem tak te dwie gry są dobre ,ale ja preferuje medal of honor ....
i lczę ze Airborne go rozgromi,,,

Pozdrawiam .

A i jesze jedno czy ktos przeszedł Medal of Honor Pacific Assault na poziomie ralistyczny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co mnie to obchodzi że "gdyby nie medal of honor nie byłoby calla".Ja oceniam te dwie gry po samej grze i nie obchodza mnie rzeczy typu "a oni to zrobili a tamci nie" co mnie to do kokoszki obchodzi.Nie cała ekipa pracujaca przy medalu pracowala przy callu.CoD wymiata i tyle!!! A medale są beznadziejne i tyle :p mam nadzieje że Airbone bedzie bardzo dobry,bo ja nie przywiazuje wagi do marki a do samej gry.

Pozdrawiam.

Ps.W tej chwili (mój ranking) wymiata Red Orchestra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:57, owczar4 napisał:

I co mnie to obchodzi że "gdyby nie medal of honor nie byłoby calla".


Powinno cie obchodzic bo najprawdopodobniej gdyby nie odeszli to nie stworzyli tej gry i nie gadał byś ze mną w tym temacie :P
Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 14:31, Ryan Kam napisał:

Powinno cie obchodzic bo najprawdopodobniej gdyby nie odeszli to nie stworzyli tej gry i nie
gadał byś ze mną w tym temacie :P
Pozdro :P

No i co? To że zrobili medala ci sami co Calla to mam z tego powodu uwielbiac Medala???
Ja oceniam gre a nie jej twórców Call jest poprostu lepszy pod kazdym względem od medali (razem wziętych) i musisz się z tym pogodzić.Twój argument jest co najmniej idiotyczny.

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 16:17, owczar4 napisał:

Ja oceniam gre a nie jej twórców Call jest poprostu lepszy pod kazdym względem od medali (razem
wziętych) i musisz się z tym pogodzić.Twój argument jest co najmniej idiotyczny.

Akurat. Sam sobie zaprzeczasz.
Oceniając grę oceniasz poniekąd zdolności jej twórców...bo to ONI ją stworzyli.
Dobra. Powiem to inaczej niż kolega.

Gdyby nie twórcy Medala,nie było by Call of duty. I taka jest prawda.Bo to oni stworzyli obydwie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować