Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 14:22, R3LiK napisał:

Elo !
Mam mały problem, chciałem trochę pobić expa ale wyskakuje mi komunikat "Wykryto problem z
siecią" i żadnych serwerów nie mam a założyć grę mogę... ;/



elo elo to juz jest nas trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zachodzi: Czy macie routowalne adresy IP czyli widoczne bezpośrednio z Internetu czy nieroutowalne. Jeżeli te drugie to leży wina po stronie prowidera. (zablokowane porty na NATcie) W pierwszym wypadku proponuję sprawdzić ustawienia Firewalla, choć często w drugim też pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z forum jakąś postać, którą ukończył poziom legendarny? Poszukuję takiej aby razem ponabijać doświadczenia. Postać najlepiej ok 70 ale gównie chodzi o ukończony Legend. Moja to Czempion 70 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:09, Rippo napisał:

Ma ktoś z forum jakąś postać, którą ukończył poziom legendarny? Poszukuję takiej aby razem
ponabijać doświadczenia. Postać najlepiej ok 70 ale gównie chodzi o ukończony Legend. Moja
to Czempion 70 lvl.

ja mam, sam ukończyłem legendarny (razem z dodatkiem ) i to postacią na 61lvl (zdobywca) - ale czy pogram - to zależy od czasu - na 70 jeszcze legda nie przeszedłeś ??? dziwna sprawa ....... ale jak co mogę pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 10:10, scott napisał:

> Ma ktoś z forum jakąś postać, którą ukończył poziom legendarny? Poszukuję takiej aby razem

> ponabijać doświadczenia. Postać najlepiej ok 70 ale gównie chodzi o ukończony Legend.
Moja
> to Czempion 70 lvl.
ja mam, sam ukończyłem legendarny (razem z dodatkiem ) i to postacią na 61lvl (zdobywca) -
ale czy pogram - to zależy od czasu - na 70 jeszcze legda nie przeszedłeś ??? dziwna sprawa
....... ale jak co mogę pomóc :P


hehe źle mnie zrozumiałeś to ja poszukuję osoby, która ma legend ukończony bo ja już go dawno ukończyłem i chcę dobić do 75 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:49, Immnortal napisał:

mam małe pytanko od jakiego poziomu można bez problemu pokonać tyfona na poziomie
łatwym


Tak ok. 33 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:49, Immnortal napisał:

mam małe pytanko od jakiego poziomu można bez problemu pokonać tyfona na poziomie
łatwym

ja bez problemu polozylem go pierwsza postaciana 32 lvlu... pamietam jakby to bylo dzis:) nie zginalem ani razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:31, Pawelec3 napisał:

kto ta ma część zestawu Ramzesa niech odpisze!!!!!!!

ja mam nagolenniki bodajze...

R3LiK ja cos mam ale nie pamietam co jakby co zapraszam was obu na gg... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:38, Rippo napisał:

> > Ma ktoś z forum jakąś postać, którą ukończył poziom legendarny? Poszukuję takiej
aby razem
>
> > ponabijać doświadczenia. Postać najlepiej ok 70 ale gównie chodzi o ukończony Legend.

> Moja
> > to Czempion 70 lvl.
> ja mam, sam ukończyłem legendarny (razem z dodatkiem ) i to postacią na 61lvl (zdobywca)
-
> ale czy pogram - to zależy od czasu - na 70 jeszcze legda nie przeszedłeś ??? dziwna sprawa

> ....... ale jak co mogę pomóc :P

hehe źle mnie zrozumiałeś to ja poszukuję osoby, która ma legend ukończony bo ja już go dawno
ukończyłem i chcę dobić do 75 poziomu.

>Ja ukończyłem Legend. Mozemy se pochodzic moj gg to 2485203

20070918164628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:48, Robcio93 napisał:

witam, mam niewielki problem
nie mogę pokonać tego gziwoląga (no tego co zmiarzdżył głowę posągu zeusa w historyjce)
jak go pokonać

ten "gziwoląg" nazywa sie telkin... ale zeby powiedziec jak mozesz go pokonac to powiedz cos na temat swojej postaci lub wklej jej wizerunek wraz z statystykami... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:51, Samildanach napisał:

> witam, mam niewielki problem
> nie mogę pokonać tego gziwoląga (no tego co zmiarzdżył głowę posągu zeusa w historyjce)

> jak go pokonać
ten "gziwoląg" nazywa sie telkin... ale zeby powiedziec jak mozesz go pokonac to powiedz cos
na temat swojej postaci lub wklej jej wizerunek wraz z statystykami... pozdro

20070920211101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować