Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 13:50, Vitold269 napisał:

Wczoraj zainstalowałem Titan Questa i zaktualizowałem go do wersji 1.20, wszystko dziala dobrze
lecz gdy chce wlaczyc gre przez internet i gra pobiera aktualizacje wyskakuje okienko z napisem
ze potrzebna jest wersja 1.20 a obecna wersja jest nieznana. Nie wiem co robic.

o ile dobrze pamietam potrzebny jest TQ1.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:10, Samildanach napisał:

> Wczoraj zainstalowałem Titan Questa i zaktualizowałem go do wersji 1.20, wszystko dziala
dobrze
> lecz gdy chce wlaczyc gre przez internet i gra pobiera aktualizacje wyskakuje okienko
z napisem
> ze potrzebna jest wersja 1.20 a obecna wersja jest nieznana. Nie wiem co robic.
o ile dobrze pamietam potrzebny jest TQ1.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:43, Vitold269 napisał:

> > Wczoraj zainstalowałem Titan Questa i zaktualizowałem go do wersji 1.20, wszystko
dziala
> dobrze
> > lecz gdy chce wlaczyc gre przez internet i gra pobiera aktualizacje wyskakuje okienko

> z napisem
> > ze potrzebna jest wersja 1.20 a obecna wersja jest nieznana. Nie wiem co robic.

> o ile dobrze pamietam potrzebny jest TQ1.30
>

Jak sciagnolem aktualizacje z 1.20 do 1.30 to znowu wyskoczylo okienko z napisem ze jest potrzebna wersja 1.20 a aktualna wersja jest nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:05, Vitold269 napisał:

>

patche rozumiem masz wiec moze reinstalacja?? ja z tym problemu nie mialem. choc musze powiedziec ze taki problem moze byc jesli masz zbyt malo miejsca na dysku. wiec zobacz czy to nie jest problemem. jesli masz zbyt malo to moze przeprowadz likiwadcje wszelkiego smiecia i powinno dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem demo Titan Questa po uruchomieniu zamiast napisów miałem dziwne znaki. Można to jakoś naprawić czy to porostu już taki błąd. Demo ściągałem już dwa razy przez Stema i gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:04, oOoMacieKoOo napisał:

witam.
Jak sadzicie jaka jest najlepsza druga klasa dla klasy : "Łowy" ?
I czy w łowach lepiej chodzic z lukiem czy z dzida ?


Ja miałem włócznika i nie jestem z niego zadowolony (testowałem przy tym łowy+łotrostwo i łowy+obronę). Najlepiej polecam Wyrocznię (burza+duch). A jak chcesz już łowy koniecznie to poeksperymentuj raczej z łukiem. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:50, Galileo napisał:

> witam.
> Jak sadzicie jaka jest najlepsza druga klasa dla klasy : "Łowy" ?
> I czy w łowach lepiej chodzic z lukiem czy z dzida ?

Ja miałem włócznika i nie jestem z niego zadowolony (testowałem przy tym łowy+łotrostwo i łowy+obronę).
Najlepiej polecam Wyrocznię (burza+duch). A jak chcesz już łowy koniecznie to poeksperymentuj
raczej z łukiem. Takie jest moje zdanie.

ja twierdze ze wrecz przeciwnie. wlocznik: lowy+obrona to znakomite polaczenie. bardzo dobrze mi sie nim gralo. bardzo dobra postac. lepiej niz jakbym atakowal lukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:04, oOoMacieKoOo napisał:

witam.
Jak sadzicie jaka jest najlepsza druga klasa dla klasy : "Łowy" ?
I czy w łowach lepiej chodzic z lukiem czy z dzida ?

łowy + sen - walka łukiem i tylko tym - sen jest do wsparacie te wszystkie fale ogłuszające i spowalniające + premie do dmg i ataku - idzie bardzo ładnie
zdolności łucznicze w łowach są b.dobre - a przebijające strzały + premie i kosisz kilku gości 1 strzałem jak się ustawią dobrze jeden za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:04, oOoMacieKoOo napisał:

witam.
Jak sadzicie jaka jest najlepsza druga klasa dla klasy : "Łowy" ?
I czy w łowach lepiej chodzic z lukiem czy z dzida ?


hehe, jak ktoś ci mowi ze łowy lipa to nie słuchaj, bez urazy galileo, ale ja mam łucznika i łotra i nie narzekam, jedna z lepszym postaci w grze, na 47 lvl mam ponad 5k ons z łuku i ponad 10k włócznia, goście nie maja tyle na 60tym, tyle że trezba wiedzieć w co ładować w drzewku i umieć dobrac itemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:04, oOoMacieKoOo napisał:

witam.
Jak sadzicie jaka jest najlepsza druga klasa dla klasy : "Łowy" ?
I czy w łowach lepiej chodzic z lukiem czy z dzida ?


Ja na próbę zrobiłem zabójce (łowy+ wojna) i jak narazie idzie wspaniale (chociaż nie mam siły by itemków ubrać lepszych)... Ale narazie tą postacią jestem dopiero w atenach więc nie mogę ci powiedzieć jak dalej się nią gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 20:25, piero92 napisał:


Ja na próbę zrobiłem zabójce (łowy+ wojna) i jak narazie idzie wspaniale (chociaż nie mam siły
by itemków ubrać lepszych)... Ale narazie tą postacią jestem dopiero w atenach więc nie mogę
ci powiedzieć jak dalej się nią gra :/


Aha zapomniałem powiedzieć, że chodzę z włóćznią i tarczą...
PS Sorka za drugi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 22:07, Vitold269 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mozna jakos laczyc odlamki reliktow, mam juz tego troche ale
nie wiem co z tym zrobic.


Tak można łączyć odłamki amuletów i relikwi. Wystarczy "podnieść" jeden odłamek LPM i "nałożyć" go na drugi PPM (chyba tak było, bo już trochę w to nie grałem i dokładnie nie pamiętam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 22:39, piero92 napisał:

Wystarczy "podnieść" jeden odłamek LPM i "nałożyć" go na drugi PPM (chyba tak było, bo już trochę w to nie
grałem i dokładnie nie pamiętam...)

Dokładnie na odwrót :)
Najpierw jeden odłamek PPM i nałożyć na drogi i kliknąć LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2007 o 09:12, Abi Dalzim napisał:

Dokładnie na odwrót :)
Najpierw jeden odłamek PPM i nałożyć na drogi i kliknąć LPM.


Mówiłem przecież, że już trochę zapomniałem :P Chyba możecie mi wybaczyć he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ;( , musiałem zrobić formata, więc skopiowałem sobie cały katalog My Games, po formacie ponownie zainstalowałem TQ + IT i wkleiłem katalog spowrotem do moich dokumentów. Grać normalnie moge dalej, ale cały schowek i obszar transportu jest pusty na wszystkich postaciach ;/ , Kiedyś jak tylko reinstalowałem TQ i IT (bez formata) i wkleiłem save spowrotem po reinstalce to bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować