Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 22:47, adihash90 napisał:

Mam problem ;( , musiałem zrobić formata, więc skopiowałem sobie cały katalog My Games, po
formacie ponownie zainstalowałem TQ + IT i wkleiłem katalog spowrotem do moich dokumentów.
Grać normalnie moge dalej, ale cały schowek i obszar transportu jest pusty na wszystkich postaciach
;/ , Kiedyś jak tylko reinstalowałem TQ i IT (bez formata) i wkleiłem save spowrotem
po reinstalce to bylo ok.

źle zrobiłeś bo jak usuwasz gre to karawane też usuwasz i jej żeczy byś wziol te zeczy do postaci byś je miał dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:39, Beliar-13 napisał:

Jak myślicie, co waszym zdaniem lepiej kupić, Titan Quest czy Loki?

To jest dość trudno pytanie ;) W Titan Questa gram już dość długo i bardzo mi się ta gra podoba - szczerze ją polecam. Z Lokim natomiast miałam krótki kontakt, bo tylko w kawałku dema, i szczerze mówiąc ten kawałek wybitnie mi się nie spodobał, więc Loki raczej nie kupię :) Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:39, Beliar-13 napisał:

Jak myślicie, co waszym zdaniem lepiej kupić, Titan Quest czy Loki?

Dla mnie Loki (grałem tylko w Demo, ale juz jakiś obraz można sobie na podstawie tego wyrobić - po to właśnie dema są ;) ) jest beznadziejny. Nie mogłem nawet dema skończyć, bo mnie tak odrzucało od niego. Bierz Titana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 06:42, Abi Dalzim napisał:

> Jak myślicie, co waszym zdaniem lepiej kupić, Titan Quest czy Loki?
Dla mnie Loki (grałem tylko w Demo, ale juz jakiś obraz można sobie na podstawie tego wyrobić
- po to właśnie dema są ;) ) jest beznadziejny. Nie mogłem nawet dema skończyć, bo mnie tak
odrzucało od niego. Bierz Titana.


mam identyczne odczucia (najgorsze że reklamują go jako godnego następcę Diablo 2) - dwa razy podchodziłem do dema i zawsze tak samo ....kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:45, Maciek 92 napisał:

> Mam problem ;( , musiałem zrobić formata, więc skopiowałem sobie cały katalog My Games,
po
> formacie ponownie zainstalowałem TQ + IT i wkleiłem katalog spowrotem do moich dokumentów.

> Grać normalnie moge dalej, ale cały schowek i obszar transportu jest pusty na wszystkich
postaciach
> ;/ , Kiedyś jak tylko reinstalowałem TQ i IT (bez formata) i wkleiłem save spowrotem

> po reinstalce to bylo ok.
źle zrobiłeś bo jak usuwasz gre to karawane też usuwasz i jej żeczy byś wziol te zeczy do postaci
byś je miał dalej


Tylko ze za pierwszym razem jej nie usuwalem, (gra była na D:\ ) tylko nie było wpisów w rejestrze i podejrzewam że dlatego gra sie nie uruchamiala, wiec tylko wsadziłem płyte TQ i podałem te samą ścieżkę, instalacja trwała kilka sekund bo wszystkie pliki były, Potem to samo z IT , i juz wtedy nie miałem nic w karawanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:32, oOoMacieKoOo napisał:

Wiec mowisz Maciek 92 ,ze najlepiej miec Wojna + obrona albo + łotorstwo ?
A jezeli chcem chodzic z Włocznia to tez tak samo ?


jak chcesz chodzic z włocznia weź łowy tam masz bonusy do włoczni naprawde duuzo, no i łuk dodatkowo, ja mam łowt z łotrem i jest wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo. mam taki problem. zainstalowałem tq, scrackowałem i chce mieć po polsku. wiem ze trzeba zpatchowac do 1.08 no to patchuje ostatni plik i puf jakiś błąd, no to robie inaczej instaluje od nowa najpierw patchuje i crackuje puf gra nie działa :/ co robić ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym ci kupić orginała... Będziesz miał wszystkie problemy rozwiązane... Aha: no i po polsku będziesz jeszcze na dodatek miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:47, ziooomalek napisał:

elo. mam taki problem. zainstalowałem tq, scrackowałem i chce mieć po polsku. wiem ze trzeba
zpatchowac do 1.08 no to patchuje ostatni plik i puf jakiś błąd, no to robie inaczej instaluje
od nowa najpierw patchuje i crackuje puf gra nie działa :/ co robić ?!?!?!


Albo jestes bardzo glupi, albo zwyklym dzieckiem. na stronie wydawcy gry piszesz o pirackiej wesji? I prosisz jeszcze zeby ci inni pomagali jak masz scrackowac gre? ..n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj TQ w złotej kolekcji i mam taki problem.. przycina mi sie kursor.. było tak od samego początku, problem rozwiązałem zmieniając w opcjach graficznych co sie dało i było by git gdyby nie fakt że ten problem wystąpił ponownie ( na drodze do Sparty ). jestem tak zawiedziony tym faktem że głowa mała bo gra mi sie bardzo podoba a nie wiem co zrobić.. czy u kogoś występował taki problem i jak to naprawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:47, ziooomalek napisał:

co robić ?!?!?!


Postawić mleko w lodówce i nastawić czajnik z wodą. Potem ugotować ciastko i napuścić wody do wanny. Wszystko dokładnie wymieszać. W razie konieczności powtórzyć.

Piratom dziękujemy.
ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:47, ziooomalek napisał:

elo. mam taki problem. zainstalowałem tq, scrackowałem i chce mieć po polsku. wiem ze trzeba
zpatchowac do 1.08 no to patchuje ostatni plik i puf jakiś błąd, no to robie inaczej instaluje
od nowa najpierw patchuje i crackuje puf gra nie działa :/ co robić ?!?!?!


Może by moderatorzy zbanowali delikwenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie odnosnie Titan Questa a mianowicie jak dokladnie dziala tzw zrezerwowana energia bo nie bardzo rozumie. Jakby mogl ktos mi opisac to byl bym bardzo wdzieczny.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować