Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 23:13, Archeee napisał:

ale od elektryczności (która jest w skillu) doda ?


Oczywiście:) mogłeś o wszystko w jednym poście zapytać. A ja chyba wcześniej powiedziałem, że doda Ci premię pod kostur/ zmienisz kostur-zmieni się premia:)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:18, Rusty Mike napisał:

Co do przypadkowości przedmiotów... to wszystko naprawdę zależy od szczęścia. Mi teraz w przeciągu
10 minut wypadły 3 niebieskie (mam 18 lvl) - Dwa przedmioty z zestawu Nekromanty oraz coś,
co szukam już zbyt długo - Toga Wyroczni! W końcu mojej Druidce mogę dać pełny zestaw Wyroczni....
w końcu!
Teraz natomiast czeka mnie koleeejne wędrówki po Grecji. :/ Tym razem nie byle kim, ale moim
nowym Nadzorcą, który w dodatku jest kobietą. :)
Jeśli okaże się lepszy od Zbója, to Zbója kasuje i zastępuje Nadzorcą.
-------
Ale jeszcze małe pytanko do wszystkich:
Jaki rozdział (lub jego część) lubicie najbardziej? Tylko, błagam, nie odpowiadajcie, że lubicie
np. Orient ponieważ tam jest największy wysyp dobrych przedmiotów. Chodzi mi tu o lokacje,
ew. muzykę, kolorystykę i ogólne wrażENIA


Dla mnie to hades w większości zdupcyli, te futurystyczne korytarze, komnaty to nie dla mnie.
najlepiej sie biega po trawce w Grecji, Oriencie w Zimie (muzyka najlepsza właśnie tam), Egipt tez jest luz.

Mi tam nie wypadło na razie 0 fioletowej rzeczy na lvl 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem sobie postac ktorej nigdy nie probowalem. A mianowicie klasa magiczna Rytualista (Sen+Natura). Mam 12 lvl narazie ale idzie w tej chwili jak kombajn:) zobaczymy co zn iego powstanie:) narazie poziom 16 mistrzostwa snu a 4 natury. wilk i koszmar na drugim poziomie + fala wypaczenia na PPM i trans empatii i sila debu. takie polaczenie narazie niezle sie sprawdza:) Kostur +pierscienie nastawione na elektro daja niezle kombo:) w kazdym badz razie nie mam doswiadczenia z taka postacia wiec jakby ktos mial rady co do rytualisty to poprosze i z gory dzieki:)
P.S. jakby ktos mial zwoj lub wieniec wyroczni (lub jedno i drugie) to chetnie pohandluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a połączenie ducha i natury? można by mięć fajne stworzaki bo wilczki + licz (+ew. Nymph) do tego siła dębu, i mogłoby być ciekawie tylko dwa pytania
1) Będzie wtedy jakiś czar ofensywny (poza 3 skrolami) i z jakiego drzewka?
2)niech ktoś napisze jak działa plaga
ps. dołączam link do klasy
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Soothsayer&master1=2&master2=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogłem zrobić screena:) to jedna ze zbroi o których mówiłem, tak się składa, że jestem szczęśliwym posiadaczem:)

Sami, jak będziesz miał problem to zapytasz, coś zawsze wymyślimy:)

Archeee, może jednak sobie odpuścisz akurat to połączenie:) za bardzo "defensywne" mistrzostwa. Ciężko może być.

20080104183832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:40, Turner Wlliam napisał:

W końcu mogłem zrobić screena:) to jedna ze zbroi o których mówiłem, tak się składa, że jestem
szczęśliwym posiadaczem:)

Sami, jak będziesz miał problem to zapytasz, coś zawsze wymyślimy:)

Archeee, może jednak sobie odpuścisz akurat to połączenie:) za bardzo "defensywne" mistrzostwa.
Ciężko może być.


kurczę, niezłe statystyki, i zbroja oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:40, Turner Wlliam napisał:

W końcu mogłem zrobić screena:) to jedna ze zbroi o których mówiłem, tak się składa, że jestem
szczęśliwym posiadaczem:)

Sami, jak będziesz miał problem to zapytasz, coś zawsze wymyślimy:)

Archeee, może jednak sobie odpuścisz akurat to połączenie:) za bardzo "defensywne" mistrzostwa.
Ciężko może być.


A czemu uważasz że może być ciężko? masz 2 wilki i Licza. Wilki walczą w zwarciu, Licz na dystans ty walisz swoim kosturem i co może być trudnego, mocno sie leczysz i swoje zwierzaki, ew. wysysasz życie z wrogów, no zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:13, Turner Wlliam napisał:


przemek kopeć, możesz wstawić screena postaci, gdzie nią jesteś/jaki poziom trudności?

prosze sorry za te okienka. Czy mozecie mi powiedzieć w jaki sposób wzmacnia sie legendarne itemy za pomocą przeroznych inkarnacji

20080104192434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 19:25, przemek kopeć napisał:

prosze sorry za te okienka. Czy mozecie mi powiedzieć w jaki sposób wzmacnia sie legendarne
itemy za pomocą przeroznych inkarnacji

nikt nie bedzie z toba gral jak stworzyles takiego noob chara. nie dosc ze na cheatach to beznadziejenie slaby. poza tym legendarnych sie nie ulepsza a widze ze wspomogles sobie zbroje tartaru. jestes cheater a oszukiwanie to zadna frajda:( lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:25, przemek kopeć napisał:

>
> przemek kopeć, możesz wstawić screena postaci, gdzie nią jesteś/jaki poziom trudności?

prosze sorry za te okienka. Czy mozecie mi powiedzieć w jaki sposób wzmacnia sie legendarne
itemy za pomocą przeroznych inkarnacji

A co to za kratka w miejscu broni?Hmmm. Sami dobrze mówi cheater!RAdośc z zabawy-zero.

PS.Wiesz że nazwałeś bohatera identycznie jak ja?Golum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 19:08, Archeee napisał:

A czemu uważasz że może być ciężko? masz 2 wilki i Licza. Wilki walczą w zwarciu, Licz na dystans
ty walisz swoim kosturem i co może być trudnego, mocno sie leczysz i swoje zwierzaki, ew. wysysasz
życie z wrogów, no zobaczymy jak będzie

Raz zagrałem naturą,miałem jednego wilka, który widział przeciwnikó ale z nimi nie walczył, wilki zaczynająwalczyc chyba gdy ty walczysz wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:21, Samildanach napisał:

Stworzylem sobie postac ktorej nigdy nie probowalem. A mianowicie klasa magiczna Rytualista
(Sen+Natura). Mam 12 lvl narazie ale idzie w tej chwili jak kombajn:) zobaczymy co zn iego
powstanie:) narazie poziom 16 mistrzostwa snu a 4 natury. wilk i koszmar na drugim poziomie
+ fala wypaczenia na PPM i trans empatii i sila debu. takie polaczenie narazie niezle sie sprawdza:)
Kostur +pierscienie nastawione na elektro daja niezle kombo:) w kazdym badz razie nie mam doswiadczenia
z taka postacia wiec jakby ktos mial rady co do rytualisty to poprosze i z gory dzieki:)
P.S. jakby ktos mial zwoj lub wieniec wyroczni (lub jedno i drugie) to chetnie pohandluje:)

Ja mam duzo dla maga miedzy innymi wieniec wyroczni wiec moge z toba pohandlowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 19:39, Kolumb22 napisał:

Raz zagrałem naturą,miałem jednego wilka, który widział przeciwnikó ale z nimi nie walczył,
wilki zaczynająwalczyc chyba gdy ty walczysz wręcz.

troszke sie mylisz. po pierwsze mozna ustawic opcje reakcji sojusznikow na defensywna normalna lub aktywna i tylko na defensynwym nie reaguje. a tak to lata jak szalony:) nawet na normalu jak cos zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAZIIZAM wszystkie grobowce, oprócz Ramzesa(2 akt, dolina Królów, legenda) musisz chodzić b. dużo razy, może się trafi.

Archeee wilki lepiej mieć na obronie, ew. neutralne aby rzucały siłę watahy inaczej poginą. Próbuj, jak będzie Ci przyjemnie się grało, to bardzo się będę cieszył.

A tak ogólnie, cziterów jest coraz więcej, myślę nawet, że na tym forum:/

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki jest najlepszy zwestaw dla zwiastuna w zwarciu:siła ok.930,zręczność ok.400, i inteligencja ok.205 ?

P.S.Mam dużo itemów na trade''a.
P.P.S.Z góry dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:31, Samildanach napisał:


> prosze sorry za te okienka. Czy mozecie mi powiedzieć w jaki sposób wzmacnia sie legendarne

> itemy za pomocą przeroznych inkarnacji
nikt nie bedzie z toba gral jak stworzyles takiego noob chara. nie dosc ze na cheatach to beznadziejenie
slaby. poza tym legendarnych sie nie ulepsza a widze ze wspomogles sobie zbroje tartaru. jestes
cheater a oszukiwanie to zadna frajda:( lol


hey ja nie jestem cheaterem a te itemy dostałem dopiero po ukończeniu gry gdy grałem przez neta bo i tak juz przeszedłem cała.Ale gdy zaczne grac nową postaciu to napewno nie skorzystam z takich itemków bo to nie jest to.:)ps. wiecie może czy jest jakas stronka na ktorej sa wszystkie nowe itemy z dodatku pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi cos wytłumaczyc.

1.
Gram Nadzorca i napalilem sie na skill Exploit Weakness (wykorzystanie słabości). Dałem to na max a tu damage takie same. O co chodzi jak to działa i czy działa (ogromne ilości procentowe obrażeń kłutych i krwawienia).

2.
Flash Out (wykurzenie, nastraszenie nie wiem). Co to robi i czy trzeba to nacisnąć i działa, tak jak Study Prey. Czy działa biernie. I czy można mięć Falsh Out i Study Prey w tym samym czasie.

3.
Jak miec ogromny damage, jakie itemy do tego zbierac, mają to byc może o duzych obrazeniach kłutych? Ja używam dzidek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować