Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

co ty poprostu sie nie znasz :P:P:P
ciekaw jestem czy mozna predkosc ataku osiagnac w okolicach 300 :P pewnie ktos zaraz napisze ze mozna to osiagnac przed 10 lvl. Wniosek - Po co dyskutowac o czitach? byli sa i beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:14, zaxii napisał:

mam pytamnie do ciebie Samildanach czy jezeli przesle kopie mojego save game kumplowi z tym
co mam aby pomoc mu na dobry poczatek czy to jest cheatowanie

nie bo nie wykorzystujesz do gry w multi ale generalnie to jest dla ludzi ktorzy nie umeja grac i placza o pomoc bo sami sobie nie radza... dla mnie to nie jest gracz. jeszcze nie dorosl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5-9k u maga. Kurcze, sam nie wiem... może do 4 da się dociągnąć, ale nigdy nie próbowałem, bo za szybko skasowałem wyrocznię.

A ta kulka ma nazwę : "*", i Rusty ma rację, obrażenia są już przekręcone, poziom się chyba zgadza, ona jest z setu Mikołaja, jak śnieżynka wygląda:) i chyba na początku ma się z nią 120 albo 250, nie pamiętam, dla mnie to za łatwe by się stało.

A co do znania przedmiotów, wystarczy wejść na gamebanshee:) szkoda, że zielonych tam nie opisali.

A szybkość ataku to max 222, nie da się przebić.

I bez kłótni, moja i Samildanacha(mam nadzieję, że już zakończona) w zupełności starczy do następnego tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:20, Turner Wlliam napisał:

A ta kulka ma nazwę : "*", i Rusty ma rację, obrażenia są już przekręcone, poziom się chyba
zgadza, ona jest z setu Mikołaja, jak śnieżynka wygląda:) i chyba na początku ma się z nią
120 albo 250, nie pamiętam, dla mnie to za łatwe by się stało.


Wiem, że taka kulka istnieje, grałem kiedyś z Mikołajem podczas jednej sesji... gdyby Lazurek00 uważnie przeczytał mój post, nie byłoby tej kłótni.

Dnia 05.01.2008 o 22:20, Turner Wlliam napisał:

I bez kłótni, moja i Samildanacha(mam nadzieję, że już zakończona) w zupełności starczy do
następnego tysiąclecia.


Nie chcę i nie mam zamiaru się kłócić... po prostu trochę mnie poniosło po zdaniu "nie nazywaj kolesia cheaterem [...]". To jak mam go nazywać? Wasza Ekscelencjo? xD
Tysiąclecia?... To już doszliście do porozumienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:17, Samildanach napisał:

> mam pytamnie do ciebie Samildanach czy jezeli przesle kopie mojego save game kumplowi
z tym
> co mam aby pomoc mu na dobry poczatek czy to jest cheatowanie
nie bo nie wykorzystujesz do gry w multi ale generalnie to jest dla ludzi ktorzy nie umeja
grac i placza o pomoc bo sami sobie nie radza... dla mnie to nie jest gracz. jeszcze nie dorosl...

jak by nie patrzec trzeba jakos pomgac innym ;
moim zdaniem to rozwiazanie niejest takie zle gdyz pomagam ja a nie pomagaja mi inni.
nie mozna tez mowic ze osoba ktora sobie nie radzi nie jest graczem bo ona jest graczem tylko slabszym ktora dopiero zaczyna grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 22:49, zaxii napisał:

moim zdaniem to rozwiazanie niejest takie zle gdyz pomagam ja a nie pomagaja mi inni.
nie mozna tez mowic ze osoba ktora sobie nie radzi nie jest graczem bo ona jest graczem tylko
slabszym ktora dopiero zaczyna grac

nawet slabszy gracz powinien sobie sam dac rade. ja zaczal gram w titana bez instrukcji i co? udalo mi sie przejsc jakos bez problemow. a takie "poimaganie" uczy cheatowania i innego wspomagania w przyszlosci.
Rusty MIke tak doszlismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusty mam nadzieję :) widzisz, jednak tak, i nawet się zgadzamy...

zaxii, a później będziesz, żałował, gdy ktoś "przywłaszczy" sobie prawa do Twojej postaci, jeszcze na złodzieja wyjdziesz.
I skoro kolega dopiero zaczyna, to tym bardziej powinien grać bez pomocy; stracić taką frajdę? za żadne skarby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:53, Turner Wlliam napisał:

Rusty mam nadzieję :) widzisz, jednak tak, i nawet się zgadzamy...

hehe od razu lepiej;p
i teraz nawet pelen pokory spytam co bys doradzil w rytualiscie by miec przyzwoite kombo na bossach? szczerze mowiac zaczalem sie teraz zastanawiac bo nigdy tej postaci nie robilem a moze byc ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:53, Samildanach napisał:

Rusty MIke tak doszlismy:)


No to gratuluje wam obu. :)

@Zaxii
Ale tak to właśnie wygląda. Zaczynasz sam, znasz perfekcyjnie wady i zalety swojej postaci. Możesz powiedzieć z dumą w głosie, że ta postać jest twoja! :)
Nawet jeśli nie jest super mocna, to co? Ja też, jak zaczynałem to moja pierwsza postać (chyba Łowy+Burza) nie była całkiem dobra. Prawdę mówiąc, była do niczego. Ale jednak wspominam ją z radością w głosie. Mój pierwszy niebieski itemek? Nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje! Ale fajne bonusy dodaje!
Mówię to, tak jak Samildanach i Turner Wlliam wcześniej: zacznij grać *swoją* własną postacią. Lepsze przeżycia, lepsza radocha.
Bo chyba nie chcesz mieszkać z tą żoną sąsiada, co? Niby też kobieta, ale to nie to samo... taką metaforę jakąś napisałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami, wiesz co ja Rytualistę wyobrażam sobie bardziej jako odpowiednik czempiona (z tym, że sen mocniejszy od wojny:), jakoś kostur do tego połączenia w mojej wyobraźni nie pasuje. Więc jeśli zgodzisz się, ze mną na taki eksperyment(wiem, że nie chcesz mięśniaka, ale może warto) to coś wymyślę, czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:10, Turner Wlliam napisał:

Sami, wiesz co ja Rytualistę wyobrażam sobie bardziej jako odpowiednik czempiona (z
tym, że sen mocniejszy od wojny:), jakoś kostur do tego połączenia w mojej wyobraźni nie pasuje.
Więc jeśli zgodzisz się, ze mną na taki eksperyment(wiem, że nie chcesz mięśniaka, ale może
warto) to coś wymyślę, czekam na odp.

ja uzywalem kostura bo myslalem ze dystansowo pozniej fajnie by wygladal z oslona cierniowa z natury... ale pokaz jaka ty wizje jego masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 21:17, Turner Wlliam napisał:

-Hektor PL;) nie masz innego artu, bo ten nie za bardzo pasuje:)

Pozdrawiam...

Co masz na myśli że nie pasuje?? :D Ładnie wyszedł :) a tak nawiasem mówiąc jak ktoś chce pohandlować to mam
2 Bandaże Diogenesa, 2 Wojenne Łuki Teucera,Laske Gerasa, Obręcz Maga Bitewnego,Polaris(naszyjnik),Buławę Złej Woli, Znak Thota, Splot Chirona i Pierścien Gai (Thot,Chiron i Gaia to pierścienie) :) jak co to kontakt gg 6944242, wiem że nie są to jakieś super itemy ale ja też dużo od nich nie oczkuje (chętnie oddam 2 za 1 ciut leprzy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam powiedzmy:
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Ritualist&master1=4&master2=9&sa=21&m1=32-0-16-12-0-1-8-0-16-8-1-0-0-0- 6-12-0-8-1-0-0&m2=32-0-12-0-12-8-12-6-0-8-8-0-0-0-0-6-6-0-0-0-12-0
bez żadnych, nieprzydatnych cierni i innych głupot. Zawsze można iść do mistyka :)

Dante PL, a to, iż Amulet płonącego nieba jest dla magów. Powinieneś mieć Welon Cienia, lub Całun Wie... N z 1 aktu na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:25, Turner Wlliam napisał:

Sam powiedzmy:
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Ritualist&master1=4&master2=9&sa=21&m1=32-0-16-12-0-1-8-0-16-8-1-0-0-0-
6-12-0-8-1-0-0&m2=32-0-12-0-12-8-12-6-0-8-8-0-0-0-0-6-6-0-0-0-12-0
bez żadnych, nieprzydatnych cierni i innych głupot. Zawsze można iść do mistyka :)

tylko wiesz co? ja do tej plagi jakos nigdy nie bylem przekonany;/ co polecalbys trzymac pod LPM a co PPM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plaga to tak jak, obserwacja zwierzyny z łowów, a jak świetnie sprawdza się na bossach ho ho:) może kiedyś się przekonasz.
Pod lewy, PT(psonic touch) +100%obrażeń:) pod prawy albo Phantom albo plaga. Do tego jeszcze dochodzą obrażenia z siły watahy wilczków(nie wiem czy to działa na kostury). I warto byłoby mieć stonebindersy, może kiedyś znajdę Cię na neciawce to dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:37, Turner Wlliam napisał:

Plaga to tak jak, obserwacja zwierzyny z łowów, a jak świetnie sprawdza się na bossach ho ho:)
może kiedyś się przekonasz.
Pod lewy, PT(psonic touch) +100%obrażeń:) pod prawy albo Phantom albo plaga. Do tego jeszcze
dochodzą obrażenia z siły watahy wilczków(nie wiem czy to działa na kostury). I warto byłoby
mieć stonebindersy, może kiedyś znajdę Cię na neciawce to dam.

no ok rozumiem ale... w takim razie polecasz przerzucic sie na bron do walki wrecz? ale wtedy postac w plecy bo mam zbyt duzo juz w int... na 13 lvlu mam juz 200 odliczajac bonusy to jakies 180...;/ i skoro wybralbym powiedzmy phantoma to moglbym skile plagi wymienic na inne... wlasnie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no znam ponad 80% itemow napewno ( z normal prawie100% ) nie chwaląc sie . a ta kulka ma nazwę "*" mozna ja zdobyc dopiero po przejsciu podstawki na epic majac dodatek :P poniewaz mozna ta bron zdobyc tylko w sekretnym miejscu w rodos na epic i legend i dlatego sie nie dziwie ze jej nie widziales. jest w 100% legalna . nie ma zadnych wymagan wiec jest swietna na poczatek dla kazdego zawodnika .

sorkanie nie doczytalem ze koles mial 26 lvl , ale gdyby byl cziterem mialby wieksze obrazenie , chyba ze to cziter amator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... plaga za bardzo osłabia wrogów aby ją wyrzucić. A poza tym, nie ma już czego wybierać, reszta średnio przydatna. A tej inteligencji to nie aż tak strasznie dużo:) do przeżycia.

A jeśli ma być koniecznie mag, to phantom pewnie się nie przyda, wilki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować