Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Co to za połączenie mistrzostw skrytobójca? Ilość zadawanych obrażeń zależy głównie od znalezionych itemów? Gram na legendarnym, a zadaje dużo mniejsze obrażenia. W dodatku do gry pojawiła się możliwość włożenia, jakiegoś itema pod zbroją, co tam należy umieścić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popcorn Wojna + Łotrostwo. Miejsce jest na artefakt, znajdujesz kopertę do tego składniki i czarodziej tworzy art. Tak, zależy przede wszystkim od przedmiotów. I Ty jesteś na legendary...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie znalazłem składników do zrobienia boskiego artefaktu, nawet do większego. Do itemów nie mam szczęścia. Zbroja legendarna mnie dopiero wypadła, po walce z Hydrą Lernejską, była to "Zbroja Płytowa Otchłani". Naramienników legendarnych do teraz nie mam mimo, że już jestem w ogrodach Babilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:27, Turner Wlliam napisał:

Sami :
To może jednak skrytobójca. Tutaj masz filmik, jakby to mniej więcej wyglądało, oczywiście
trzeba będzie znaleźć odpowiedni ekwipunek.
http://pl.youtube.com/watch?v=R8LzV-vkVeo
Z obrażeniami może być różnie, ale myślę, że gdzieś koło 4k czyli 8k/sek.

wyglada niezle:) o cos takiego mi chodzi. bez zadnych zbednych skili dodatkowych tylko to co w siebie wkladac. nom a wiec moze puscilbys builda? i kilka podpowiedzi jak rozkladac cechy? z gory thx

Dnia 18.02.2008 o 12:27, Turner Wlliam napisał:

Gratuluję delegata.

dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do assasyna jest jakaś strona i tam są drzewka jakrozwinąć swoją posatć mógł by mi ktoś dac link??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć jak nazywają się najnowsze sterowniki do karty graficznej nVidia GeForce 6600 i z kąd można je ściągnąć?? Bardzo mi na tym zależy bo mi się TQ zacina i wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 17:12, Turner Wlliam napisał:

Sami: zaznacz całe/skopiuj:)
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Assassin&master1=6&ma ster2=3&sa=21&m1=32-0-6-1-0-0-8-0-0-12-0-0-12-0-1-8-8-0-8-0-0-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-10
-6-0-10-0-6-6-0-1-0-6-6-6-0

nie wiem czemu ale link mi nie dziala;/ wyskakuje iz blad na stronie;/ bylbys laskaw wkleic jeszcze raz? bo na tym wyskakuje tylko drzewko bez przyznanych skili;/

Dnia 18.02.2008 o 17:12, Turner Wlliam napisał:

najważniejsze to życie, i siła(tej najwięcej), zręczności tylko tyle aby rzeczy dźwignąć.

a nie na odwrot? najwiecej zreczosci a sily tyle by udzwignac itemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Jestem załamany! W trakcie gry, po zabiciu wielkiego yeti, zawiesił mi sie komputer. Po restarcie zniknęły mi wszystkie zadania. Mogę poruszać się po świecie gry. Nie mogę ukończyć gry.
Czy ktoś z Was miał podobny problem?
Może macie jakiś pomysł jak powrócić do normalności?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami: mam nadzieję, że teraz będzie działać
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Assassin&master1=6&master2=3 &sa=21&m1=32-0-6-1-0-6-8-0-0-12-0-0-12-0-1-8-8-0-8-0-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-10-6-0-10-0 -6-6-0-1-0-6-6-6-0
jeśli nie to zrobię screena;)
Z założenia wychodzę, że Twój ass będzie walczył mieczem ( w drugiej łapce co tam chcesz ) czyli kłute, a siła bardziej podnosi obrażenia ( przy kłutych) niż zręczność.

Varius są dwa sposoby, albo nowa postać, albo ktoś prześle Ci wykonane zadania, tylko musisz się dowiedzieć kto był akurat w oriencie, bo chyba nie chcesz mieć wszystkich zadań z Hadesu mieć wykonanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:12, Turner Wlliam napisał:

Varius są dwa sposoby, albo nowa postać, albo ktoś prześle Ci wykonane zadania,
tylko musisz się dowiedzieć kto był akurat w oriencie, bo chyba nie chcesz mieć wszystkich
zadań z Hadesu mieć wykonanych:)


Dzięki za odpowiedź. Pierwszy sposób to dla mnie ostateczność! Co do drugiego, rozwiązania, to jak "zainstalować" zadania od kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Varius trzeba z Moje Dokumenty/My Games/Titan Quest - Immortal Throne/SaveData/Main/xxxx/Levels_World_World01.map/ skopiować normal bądź epic bądź legendary (zależnie od tego poziomu trudności skasowały Ci się zadania) spakować (rar) i wysłać na pocztę, później wkleić u siebie.

xxxx- imię postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:54, Turner Wlliam napisał:

Varius trzeba z Moje Dokumenty/My Games/Titan Quest - Immortal Throne/SaveData/Main/xxxx/Levels_World_World01.map/
skopiować normal bądź epic bądź legendary (zależnie od tego poziomu trudności skasowały
Ci się zadania) spakować (rar) i wysłać na pocztę, później wkleić u siebie.

xxxx- imię postaci:)

Dzięki Turner Wlliam! Jesteś Wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:12, Turner Wlliam napisał:

Sami: mam nadzieję, że teraz będzie działać
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Assassin&master1=6&master2=3 &sa=21&m1=32-0-6-1-0-6-8-0-0-12-0-0-12-0-1-8-8-0-8-0-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-10-6-0-10-0
-6-6-0-1-0-6-6-6-0
jeśli nie to zrobię screena;)

no teraz gites wszystko dziala:) jedyne zastrzezenie mam co do skila rogu wojny... jakos ten skil mi nie przypadl do gustu... ale reszta gites dopasowana rzeczywiscie:)

Dnia 19.02.2008 o 11:12, Turner Wlliam napisał:

Z założenia wychodzę, że Twój ass będzie walczył mieczem ( w drugiej łapce co tam chcesz
) czyli kłute, a siła bardziej podnosi obrażenia ( przy kłutych) niż zręczność.

dobrze zakladasz i przyznaje ci racje:) ogolnie build ciekawy i mysle ze zobacze jak to tam moze sie odebrac w rzeczywistosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć jak nazywają się najnowsze sterowniki do karty graficznej nVidia GeForce 6600 i z kąd można je ściągnąć?? Bardzo mi na tym zależy bo mi się TQ zacina i wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować