Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 22:08, Rusty Mike napisał:

> Kurde... Albo jestem ślepy, alebo nie umiem szukać... moze mi ktoś dać mapkę z zaznaczonym

> Świętym Drzewkiem oliwnym (czy jakoś tak) ?
Mapki nie podam, ale powiem gdzie jest... :)
Zaraz po wiosce Ambrossos (między Megarą i Delfami) napotkasz na rozwidlenie dróg. Jedna
na dół (lewo), druga do góry (prawo). Prawa droga prowadzi prosto do św. Drzewka.

kuffa... tak myślałem, ale sięgnąłem po jakąś kretyńską solucje która mówiła od tym miasteczku na M:/ No cóż... powroty po trupach są miłe :P
Turner Wlliam - stokrotne dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Nie wytrzymie!
Znów zawisł komp i nie mam questów. Czy ktoś z Was, w tej chwili, gra na normalu i jest w Hadesie (najlepiej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj,Sory pomyliłem yochima z tobą Veriusie Sorki sorki . Zaprezenuje swoją postać powie ktos mi czy jest dobra? może Bardzo dobra? ;).I czy sen to dobre mistrzostwo do łowów??

20080226155016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 16:01, truptus napisał:

Oj,Sory pomyliłem yochima z tobą Veriusie Sorki sorki . Zaprezenuje swoją postać powie
ktos mi czy jest dobra? może Bardzo dobra? ;).I czy sen to dobre mistrzostwo do łowów??

dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 16:45, Patryk Mogilno napisał:

Zapraszam do odwiedzenai mnie na mojej stronie ja.gram.pl/Patryk Mogilno!!!

na forum nie reklamujemy swoich GS-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 18:02, Dante PL napisał:

Truptus jak na twój poziom to bardzo dobra.
PS skąd masz ten kaptur i jak się nazywa??

Kaptur bandyty bardzo dobry dla kogoś kto ma łotrostwo ponieważ daje +1 do tego mistrzsostwa bym mógł sprzedać nie długo bo mi nie będzie potrzebny nie dlłuigo dam screena jak byś był zainsteresowany.On jest bardzo dobry na 10 lvl ;) bo od tego można nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 16:01, truptus napisał:

Oj,Sory pomyliłem yochima z tobą Veriusie Sorki sorki . Zaprezenuje swoją postać powie
ktos mi czy jest dobra? może Bardzo dobra? ;).I czy sen to dobre mistrzostwo do łowów??

ta postać jest baaaaaardzo dobra jak na lvl i baaaaaaardzo cienka jak na grę. grając normalnie do doliny kefistos dochodzi się na 14lvl (bez żadnego specjalnego starania się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:08, Zakrzysiunio napisał:

> Oj,Sory pomyliłem yochima z tobą Veriusie Sorki sorki . Zaprezenuje swoją postać
powie
> ktos mi czy jest dobra? może Bardzo dobra? ;).I czy sen to dobre mistrzostwo do
łowów??
>
ta postać jest baaaaaardzo dobra jak na lvl i baaaaaaardzo cienka jak na grę. grając
normalnie do doliny kefistos dochodzi się na 14lvl (bez żadnego specjalnego starania
się)

xD A kto mówił,że ja lece po koleji?? po prostu - Siema,dasz tp do aten? thx. i po sprawie i se expie w atenach teraz już mam 15 lvl w atenach;) jak by ktoś chciał zagrać ze mną zapraszam na server Polska chiterów wywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oj,Sory pomyliłem yochima z tobą Veriusie Sorki sorki . Zaprezenuje swoją postać
> powie
> > ktos mi czy jest dobra? może Bardzo dobra? ;).I czy sen to dobre mistrzostwo do
> łowów??
> >
> ta postać jest baaaaaardzo dobra jak na lvl i baaaaaaardzo cienka jak na grę. grając
> normalnie do doliny kefistos dochodzi się na 14lvl (bez żadnego specjalnego starania
> się)
xD A kto mówił,że ja lece po koleji?? po prostu - Siema,dasz tp do aten? thx. i po sprawie i se expie w atenach teraz już mam 15 lvl w atenach;) jak by ktoś chciał zagrać ze mną zapraszam na server Polska chiterów wywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

truptus taxi jest strasznie głupie, później się wracać nie chce, mapa odkryta byle jak, zadania poboczne pominięte, następstwem pytania: gdzie jest hydra, ale to tylko moje zdanie. W Atenach przynajmniej do 20 powinieneś nabić. I jeśli wybierzesz sen to dużo lepszy będzie pod włócznię.

Dante PL
http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQue st_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=188

A tutaj coś na poprawienie humoru( podczas, kolejnej wizyty Hades/Toxeusz) , ja się uśmiechnąłem;) jak widać postać 75 lvl - skończona legenda, templariusza też już wymaksowałem:)

20080226192417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś niesamowity. 75lvl?!!!!!!
ja nie marze o 65
fajny screen, mam podobny. ale zapodam kiedyindziej. co to za stwór? i wes daj screena swojej postaci (to okno gdzie masz obrażenia) jesli juz gdzies dales to sorki za powtarzanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już były szkriny Antiope ale nie na 75 i z innymi rzeczami. Teraz już chyba nic w niej nie zmienię. Obrażenia mogą być jeszcze o 2k wyższe, ale wilkom nie zebrało się na wycie :)

20080226194742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:24, Turner Wlliam napisał:

truptus taxi jest strasznie głupie, później się wracać nie chce, mapa odkryta
byle jak, zadania poboczne pominięte, następstwem pytania: gdzie jest hydra, ale to tylko
moje zdanie. W Atenach przynajmniej do 20 powinieneś nabić. I jeśli wybierzesz sen to
dużo lepszy będzie pod włócznię.

Dante PL
http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQue st_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=188

A tutaj coś na poprawienie humoru( podczas, kolejnej wizyty Hades/Toxeusz) , ja się uśmiechnąłem;)
jak widać postać 75 lvl - skończona legenda, templariusza też już wymaksowałem:)

No to jakie mistrzostwo mam wybrać do łuku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 19:47, Turner Wlliam napisał:

Wcześniej już były szkriny Antiope ale nie na 75 i z innymi rzeczami. Teraz już chyba
nic w niej nie zmienię. Obrażenia mogą być jeszcze o 2k wyższe, ale wilkom nie zebrało
się na wycie :)

Noo. Wlliam, nawet sobie w snach takiej postaci nie wyobrażałem. :)
A przy okazji, co to za kapelutek nowy? Pewnie dodaje z +70% do damage... byłem blisko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować