Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Siemka! Jestem tutaj nowy. Kiedyś grałem w Titan Quest i przeszedłem całą grę z 31 ( jeżeli dobrze pamietam ) lvl. Niegrałem wtedy przez internet. Teraz chciałbym zagrac na epickim lub w Immortal Throne ale przez internet. Co trzeba zrobic, aby grać przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:55, ToySoldier napisał:

Siemka! Jestem tutaj nowy. Kiedyś grałem w Titan Quest i przeszedłem całą grę z 31 (
jeżeli dobrze pamietam ) lvl. Niegrałem wtedy przez internet. Teraz chciałbym zagrac
na epickim lub w Immortal Throne ale przez internet. Co trzeba zrobic, aby grać przez
neta?

Hmm niech pomyśle,podłanczasz Neostrade TP( chyba ze masz inny internet) i włanczasz Titan Questa i tam masz dla 1 gracza to poszukaj dla wielu graczy (cos takiego) Mam nadzieje ze znajdziesz to poniewaz ja dawno nie grałem i nie pamietam dokladnie co do litery wszystkiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:19, ToySoldier napisał:

Aha. Thx, postaram sie to jakos zrobić. Ale będe mogł grać przez neta moją starą postacią?


Jeżeli jej rzecz jasna nie skasowałeś - to tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:19, ToySoldier napisał:

Aha. Thx, postaram sie to jakos zrobić. Ale będe mogł grać przez neta moją starą postacią?


Oczywiscie ze tak ;-) Mozesz kazdą swoją postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planuję kupić tą grę wraz z dodatkiem i mam pytania: czy ta gra jest trudna(po demie trudno poznać)? czy punkty umiejętności i cech mają ogromny wpływ na grę jeśli rozdam je źle jak to miało np. miejsce w diablo 2 kiedy mój barbarzyńca nie miał szans bo pododawałem źle umiejętności i nie był w niczym dobry? czy są w internecie jakieś porady dotyczące rozdania umiejętności(zależnie od preferowanej ścieżki rozwoju)? jak długi jest TQ wraz z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

planuję kupić tą grę wraz z dodatkiem i mam pytania


Osobiścię gre polecam bardzo mocno. Śmiało pytaj, wiele osób Ci w tym temacie odpowie ;-)

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

czy ta gra jest trudna(po demie
trudno poznać)?


Trudna to raczej nie. No chyba, ze ktoś nigdy nie miał styczności z elementami Rpg i h''n''s. Nie grałem w demo, ale sądze, że nie powinno być one trudne.

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

czy punkty umiejętności i cech mają ogromny wpływ na grę jeśli rozdam
je źle jak to miało np. miejsce w diablo 2 kiedy mój barbarzyńca nie miał szans bo pododawałem
źle umiejętności i nie był w niczym dobry?


Zależy. Pkt. cech nie da się odjąć, ale pkt. mistrzostw i owszem. Tak więc jeśli nawet nieco zle rozdasz pkt. w mistrzostwach i tak je mozesz odjąć i dodać gdzie chcesz. Oczywiscie jest to za drobną opłatą, ale kasy w TQ raczej nie brakuje. Dodam ze do wyboru masz 12 mistrzostw i mozesz łączyć 2 z nich. Tak wiec kombinacji postaci jest od groma. ;-)

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

czy są w internecie jakieś porady dotyczące
rozdania umiejętności(zależnie od preferowanej ścieżki rozwoju)?


Pytaj tutaj na forum w tym temacie. Chętnie Ci tu pomogą. Nie znam zadnych stron internetowych, ale ktos na pewno Ci je poda. ;-D

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

jak długi jest TQ wraz
z dodatkiem?


Do gier najkrudszych nie nalezy. Przechodzisz przez 3 poziomy. Jesli przejdziesz jedna postacią przez zwykly, mozesz potem przejsc przez epicki ktory jest trudniejszy i na koncu legendarny. Oczywiscie ta postac ktora grales rozwinie się. ;-)

Zapomniałem ze jest jeszcze dosyc dobry multi. Co-operację(czy jak to sie piszę) bardzo miło wspominam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wyjaśnić trochę bardziej jasno, pewne aspekty.

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

planuję kupić tą grę wraz z dodatkiem i mam pytania: czy ta gra jest trudna?

To zależy od postaci. Źle pokombinujesz z nią - będzie źle. I na odwrót.

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

czy punkty umiejętności i cech mają ogromny wpływ na grę jeśli rozdam
je źle jak to miało np. miejsce w diablo 2

Tutaj punkty przyznawane podczas awansu dzielą się na 2 kategorie. Pierwsza to punkty cech - zwiększasz dzieki nim swoją siłę, zręczność, inteligencję, czy życie czy manę. Te cechy (prócz życia i many) mają wpływ na wiele czynników, jak np. ilość zadawanych obrażeń, szansa na uniknięcie ataku... ale o tym poczytasz sobie w grze.
Druga kategoria to punkty umiejętności. Podczas awansowania na drugi poziom będziesz mógł wybrać klasę, w której chcesz awansować. Jest ich 12 i każda jest albo związana z magią, albo z walką (albo po trochy obydwa). I w każdej klasie możesz wydać właśnie te punkty umiejętności na różne... cóż, umiejętności! Na przykład potężny cios, szansę na unik, przyzwanie zwierzęcia, rzucenie kuli ognia - cokolwiek.
Dodam jeszcze, że podczas awansowania na 8-my poziom, będziesz mógł wybrać dodatkową, drugą klasę. Także kombinowania jest dużo.

Dnia 25.06.2008 o 00:09, UMC.Hugo napisał:

jak długi jest TQ wraz
z dodatkiem?

Sam normalny poziom trudności powinien zająć Ci 30+ godzin co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 09:42, Turner Wlliam napisał:

burczynski,UMC.Hugo mistrzostw jest 9 a nie 12.


Hah, moj kolejny badziewny błąd. Bardzo przepraszam, ze nie wyrazilem sie jasno. ;-) Turner ty to jestes jak moj Anioł stroz. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w TQ od wczoraj i od razu ta gra wywarła na mnie pozytywnie wrażenia, tylko denerwuje mnie trochę za mały plecak, co nie zabiłem kilku wrogów i pozbierałem po nich fantów, to musiałem iść do handlarza posprzedawać to wszystko i w związku z tym mam pytanie, czy jest jakiś schowek, który pozwala pochować przedmioty, bądź czy plecak sie powiększa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz TQ:IT, to rzeczy możesz zostawiać w karawanie. Natomiast w miarę przebiegu gry, dostaniesz dodatkowe miejsce na zbierane przedmioty. Tj. plecaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem poprzednich postów, bo jest ich po prostu masa, ale chciałbym się dowiedzieć kiedy Titan Quest będzie w eXtra HIT? W Komputer Świat Gry jest pokazywany razem z Fable i Epmire Earth które już wyszły. Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:54, Magno napisał:

Nie czytałem poprzednich postów, bo jest ich po prostu masa, ale chciałbym się dowiedzieć
kiedy Titan Quest będzie w eXtra HIT? W Komputer Świat Gry jest pokazywany razem z Fable
i Epmire Earth które już wyszły. Ma ktoś jakieś info na ten temat?


tak, miało być, ale premierę przesunięto. nie chcę by niemiły, ale w sklepie gram.pl jest coś takiego jak zakładka "Extra Klasyka Hit!" i tam można sprawdzić czy już wyszło.
ja sądzę, że się opóźniło, bo przcież Iron Lore upadło, i nie wiedzą od kogo zakupić prawa autorskie (nie tyle nie wiedzą co sprawa nie jest do końca ustosunkowana prawnie) więc praca stoi...

ale to jest jjedynie moje logiczne rozumowanie, nie żebym miał jakieś dojścia... po prostu tak wyszło że dostałem wersję BETA Titana 2 miesiące przed premierą w USA;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:23, shirikendahs napisał:

Mój wieszcz został Templariuszem :) Oto on.


fajnie... to właś nie teraz zaczniesz gromadzić legendary, i będziesz miał fajną zabawę... no, hades skończysz koło 42-43...
P.S: dobre te nagolenniki... mam takie same... widzę że masz już pierwsze legendary....
tylko ten artefakt masz słaby, radzę lepszego poszukać, cośtam naocnego cienia daje tylko wporzo premię do szybkości ataku, ale ogólnie jest niezbyt...
no i przekroczyłeś 1000onsów, nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio nie ma się czym zachwycać. Niski poziom jak na koniec ostatniego aktu, wszystkie przedmioty z importu...
A art to chyba welon cienia, ale całun jest jednak lepszy.
Dla porównania, postać która skończyła tylko 1 akt, 2 nie zaczęła, przedmioty zdobyte samodzielnie w tej grze tą postacią - wszystkie z 1 aktu.
Ah i nie patrz na ons''y tylko na średnie.

Radger sam zdecyduj czy chcesz wojownika czy maga to powiemy Ci o mistrzostwach. A poza tym już tyle razy to było.

20080625213955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować