Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

ponawiam pytanie. tylko ze znalazlem bron i mam 72 ons. i jeszcze jedno pytanko. gdzie pisze czy jestes templariuszem czy kims? u mnie pisze tylko wojownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem sobie trochę dzisiaj w TQ i muszę powiedzieć że jestem zadowolony z zakupu. nie byłem pewien czy nie padnę od monotonii siekania i rąbania ale jest wręcz przeciwnie, wyżynanie hord potworków jest bardzo satysfakcjonujące(i to w tak ładnej oprawie graficznej), szczególnie jak taki np. satyr wylatuje w powietrze na kilka metrów a potem bezwładnie spada na ziemię i tak nawet setny raz ;]
co do templariusza(jeszcze wieszcza) to nieźle ciśnie, jak na razie nie mam żadnych kłopotów choć zdarza się że porządnie dostanę. czasem nawet zginę ale póki pamiętam żeby wciskać klawisz mikstur leczniczych co 5 sekund to jest dobrze :P
aktualnie jestem na Krecie na samym początku i już sobie na dzisiaj dałem spokój choć trudno się oderwać od gry a nie ma w niej nawet jakiejś super fabuły. mi się gra podoba i to już trzeci hack''n''slash w jaki grałem z przyjemnością. widać ten gatunek przypada mi do gustu bo nad fabułę stawiam oglądanie jak mój heros coraz bardziej upodabnia się do czołgu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę tylko doradzić żebyś zaczął od rozwijania wojny na początku gry a potem dopiero obrony.

a co do nazwy klasy to chyba zmieni się ona jeśli dasz chociaż po jednym punkcie w każdą z dwóch specjalizacji. na podstawie obrazka shirikendahs zaznaczyłem gdzie znajduje się nazwa:

20080628003113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie tam mam napisane "wojownik" a specjalizuje sie w wojna + obrona..chociaz w obrone jeszcze nic nie dalem..a tobie hugo co tam pisze? i w jakim miescie juz jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz postaciami walczącymi w zwarciu inwestuj TYLKO w siłę,jak ci brakuje zręczności do jakiegos przedmiotu zakładaj pierścienie lub amulety zwiekszające zręczność.Zobasz mojego screena

20080628092407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 08:35, Shinke napisał:

własnie tam mam napisane "wojownik" a specjalizuje sie w wojna + obrona..chociaz w obrone
jeszcze nic nie dalem..a tobie hugo co tam pisze? i w jakim miescie juz jestes? :)


Jak dodasz jeden punkt do drugiego mistrzostwa (obrony) to nazwa się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak. wbilem lvl i dodałem do obrony i z woja powstal zdobywca :D
i jeszcze cos. Czy możecie coś powiedziec na temat obsydianowego setu? bo mam obsydianowy hełm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:08, Shinke napisał:

jednak. wbilem lvl i dodałem do obrony i z woja powstal zdobywca :D
i jeszcze cos. Czy możecie coś powiedziec na temat obsydianowego setu? bo mam obsydianowy
hełm :)



Ej yo obsydianowy set wygląda kozacko ale ma lipne efekty i bonusy nie polecam jeżeli masz zdobywce to się rozejrzyj za labiryntowym setem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tylko hełm i jak narazie nie mam lepszego..przed chwila mialem baardzo miła niespodzianke :) po ubiciu lord minotaura po raz ktorys postanowilem ze pojde na cyklopa wiec teleportowalem sie do megary..i ide sobie zabijam szkielety i zombie a tu co? tebianski kirys! ucieszylem sie jak nigdy :). i udalem sie dalej gdy spotkalem cyklopa ubilem go i dalej gdzie jest skrzynka majestyczna wypadlo mi labiryntowe ochraniacze! duzo defa i jeszcze polepszaja o 10 ons :) jak dla mnie narazie jest to duzo! moze komus ta wypowiedz pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinke - który masz lvl?
Ja mam problem. Podczas gry moja myszka tnie sie i przez to nie da sie grać! Kiedyś wszytko działało bez problemu, a teraz nie da sie grać! Wiecie może co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post do ToySoldier''a

ja mam 19 lvl ale zaraz będe miał 20, a ty jaki masz lvl? i gdzie jestes :P. skąd zdobyłes labiryntowy hełm? mógłbys dac jego staty i screen? :D a co do myszki to pewnie myszka ci szwankuje..masz takie problemy w innych grach?
pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge znalezc hydre znaczy wiem ze na moczarach atenskich bo mozna sie domyslic po obrazku na opakowaniu po grze ale na jakim poziome,, bedzie juz na epickim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokonalem juz telkine i jestem w egipcie, bylem juz w bibliotece i mam zwoj i teraz musze isc do swiatyni re i oddac ten zwoj ale nie wiem gdzie to jest :( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:00, Shinke napisał:

pokonalem juz telkine i jestem w egipcie, bylem juz w bibliotece i mam zwoj i teraz musze
isc do swiatyni re i oddac ten zwoj ale nie wiem gdzie to jest :( pomocy!

Wystarczy iść dalej naprzód. Za pomieszczeniem ze zwojem jest przejście na pustynie... to nie może być aż tak trudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale odkrylem cala tam teren i nie mam tam nie odkryte albo ja slepy jestem..bylem w jaskini obok npc co daje misje z scorpionem duzym..wszedzie chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:09, Shinke napisał:

tak ale odkrylem cala tam teren i nie mam tam nie odkryte albo ja slepy jestem..bylem
w jaskini obok npc co daje misje z scorpionem duzym..wszedzie chyba :/

Przeszukaj dokładniej północny-zachód - tam gdzieś powinien znajdować się kamienny most prowadzący do oazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować