Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Po 1 - jak ktoś normalnie grę przechodzi (bez hodowania postaci) to skończy bez problemu cały normal przy poziomie 40.

Po 2 - nie łudź się, że uzyskasz poziom 75 grając na normalu. Potwory tu po prostu dają zbyt mało doświadczenia, żeby wysokie poziomy uzyskać. Musiałbyś chyba grać non stop latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:14, Enigmato napisał:

Po 1 - jak ktoś normalnie grę przechodzi (bez hodowania postaci) to skończy bez problemu
cały normal przy poziomie 40.


no ja bez hodowania skończyłem Grecję 20lvl... Egipt pójdzie na 30, a Orient na 37-40... no i jeszcze hades... powinno się skończyć normal z Hadesem koło 45lvl, jak konczysz tak nisko to widac ze nie wykonujesz wszystkich zadań pobocznych i nie biegasz wszędzie...

Dnia 04.07.2008 o 18:14, Enigmato napisał:


Po 2 - nie łudź się, że uzyskasz poziom 75 grając na normalu. Potwory tu po prostu dają
zbyt mało doświadczenia, żeby wysokie poziomy uzyskać. Musiałbyś chyba grać non stop
latami...


tak, i tak mówili o Diablo że na najwyższym się normalnego nie skończy, i o GW że pierwszej krainy nie skończysz na 20... i ktoś to zrobił. czas aby ktoś zrobił to z TQ... nie latami, ale troszkę. spróbuj sobie wylvlować na 43 do changan to dowiesz się, że to trudne, ale nie bardzo... pohodować pohodowac i będzie....

P.S: na 2 raz klikaj odpowiedź bo jakbym nie refreshował tematu to bym na stronie głównej forum nie zauważył że to do mnie, a tam najczęściej bytuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:28, Zakrzysiunio napisał:

> Po 1 - jak ktoś normalnie grę przechodzi (bez hodowania postaci) to skończy bez
problemu
> cały normal przy poziomie 40.

no ja bez hodowania skończyłem Grecję 20lvl... Egipt pójdzie na 30, a Orient na 37-40...
no i jeszcze hades... powinno się skończyć normal z Hadesem koło 45lvl, jak konczysz
tak nisko to widac ze nie wykonujesz wszystkich zadań pobocznych i nie biegasz wszędzie...


Heh, właśnie jestem z tych, co to muszą odkryć calutką mapę, wszystko sprawdzić i jeszcze wrócić się czy aby na pewno wszystkich zatłukłem :) I zabijając wszystkich przez 4 akty... wyszedł 40 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pomoże ktos z netem? bo nie wytrzymuje :|.
rano jest ok ale pozniej sie wylacza i juz nie ma neta tylko rano :| pomozcie prooosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 01:14, Enigmato napisał:

Heh, właśnie jestem z tych, co to muszą odkryć calutką mapę, wszystko sprawdzić i jeszcze
wrócić się czy aby na pewno wszystkich zatłukłem :) I zabijając wszystkich przez 4 akty...
wyszedł 40 level.


dokładnie tak samo robię, sprawdzam wszystko, wracam się nawet do nieodkrytego skrawka mapy, robię wszystkie questy poboczne i ukończyłem normal również z 40 levelem. naprawdę nie wiem jak Ty to robisz Zakrzysiunio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza postac jest na 59 lvl i wygralem legendarny poziom, ZIEMIA + DUCH = MAG. Samym kosturem rozwalam wszystkich :)

POZDRO DLA FANOW TQ i TQ:IT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozwijaniem mojej postaci a szczególnie z dobieraniem mistrzostw.
Prosze o jakiec propozycje apropo mieszania mistrzostw np. natrura łowy itp.

o i jeszcze w co wowczas inwestowac punkty rozwoju postaci
w energie
w zycie
w sile
w zrecznosc
w inteligencje

z gory dziekuje za pomoc<LOL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tez pytanie w wersji 1.1 czesto znajdowalem itemy epickie na normoalnym poziomie trudnosci

czemu w wersji 1.3 nawet w skrzynkach bossów ich nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 22:09, Domisiak napisał:

mam tez pytanie w wersji 1.1 czesto znajdowalem itemy epickie na normoalnym poziomie
trudnosci czemu w wersji 1.3 nawet w skrzynkach bossów ich nie ma??


eh to mnie strasznie irytuje... mam cztery legendarne przedmioty z epickiego poziomu trudności, każdy spadł ze zwykłego potwora, dziś np. zdobyłem legendarny łuk ze zwykłego zombie którego zabiłem dwoma ciosami... a jak przyjdzie czas na bossa z którym się trochę pomęczę to ze skrzyni wypada 1 epik, 1 zielony przedmiot a reszta to beznadziejne magiczne(żółte) przedmioty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety liczy się szczęście. Faktem jest, że przy bossach prawdopodobieństwo wypadnięcia unikata jest wyższe, ale to jest tylko los. Więc może się zdarzyć, że ze zwykłych szarych potworków wypadnie ci legendarny unikat, a z bossa same żółte (ja tak często mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem sobie Titan Questa + dodatek,
problem w tym ze grałem chyba pół roku temu i od tego czasu nowy win postawilem
seve miałem skopiowane i po wczytaniu nie mam żadnych przedmiotów w schowku
do tego schowek pusty i o pojemności jak na samym początku gry?
jak uzyskać wszystkie przedmioty które tam miałem, bez nich nie ma sensu grać
zaznaczam ze mam oryginał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinke niewiem jak mozemy ci pomuc musisz raczej zgłosci sie do ludzi u ktorych bierzesz internet bo ja nigdy sie jeszcze z takims czyms nie spotkałem ani o takim czyms nie słyszałem przykro mi .

Moze ktos inny bedzie wiedział i ci odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z save''ami. Robiłem formata zainstalowałem grę na nowo i przegrałem z powrotem do katalogu \My Games\Titan Quest - Immortal Throne (to co przeniosłem sobie na inny dysk, czyli cały ten katalog). Mam tak, widzę moje postacie do wyboru, odpalają i działają ale mam pustą skrzynie(schowek) w której mogę zostawić wszystko np. zestawy, sety bronie. Klikam na tym gościu u którego mogę coś zostawić a tam pustka, setów nie ma, części do łączenia nie ma, kul magicznych nie ma, nic nie ma. Jak to odzyskać? Robiłem nawet specjalnie nowe postacie aby trzymały mi te rzeczy bo już mi się nie mieściły w schowku noi oczywiście one też są puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy wie ktoś dlaczego nie moge zagrac na zadnym servie na mulit bo co chwile wyskakuje komunikat ze mapa niedostepna a przeszedlem juz caly normal wiec nie wiem o co chodzi b jak ktos robil plansze na edytorze to jak teraz moze na niej grac kilka osób nienajacych sie
Mam tez drugie pytanie na kilku filmikach na you tube widzialem kilku bosów takich jak hydra czy smok z kosci a po przejsciu normala nie spotkalem ich czy oni sa dopiero na episkim czy legendarnym bo nie chcial bym ich ominac
I ostatnie czy na poziomie episckim bedzie 2 tyfonoów i Hadesów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na pytanie Endriu

Ja tez taki miałem dlatego jak chcesz kopiowac save to zrób np 2 nowe postacie nawkladaj im do ekwipunku tych przedmiotów ze skrzynek bo one chociaz nie znikaja i wtedy skopiuj przenies z tych postaci co nasza ci przedmioty na swoja postac daj do skrzynki i masz wszytkie itemy a odzyskac chyba nie darady albo przynajmniej ja nie wiem jak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale załamka tych kulek miałem z 10, na każdą okazję inna. Zrobiłem nowy char, którym jeszcze nie grałem. Trudno na drugi raz będe wiedział, aby sobie dane zabezpieczyć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować