Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 19:28, Shinke napisał:

dzieki znalazłem most :) jestem w "teren zalewowy nilu" dobrze ide? :P

Z tego co pamiętam dość mgliście to dobrze idziesz. :)
W Egipcie jak i wszędzie jest tylko jedna droga - prosto przed siebie. Z wyjątkiem Memphis... tak... tak... ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze co sie dzieje ;/ nie mam opcji edytuj. Mam jedno pytanko..czy jak dam na stwórz i zrobie nowego chara to ten poprzedni mi sie usunie? czy będe miał do wyboru tą postac lub tamtą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez shinke nie pisze co robisz ,jak,kiedy,po co i jakiego potora zabiles co chwile.
1.Mam takie pytanie do fabuły to w koncu jakie jest zrodło potorów bo nie znalazłem odpowiedz w pierwszej czesci sprobujcie odpowiedziec ale nie nawiazujac do IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinke - ja mam dopiero 14 lvl, ponieważ musze grac u kuzyna na kompie, bo na moim sie nie da przez ta myszke ;/. W innych grach moja myszka normalnie chodzi. A screena postaram sie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a probowales odinstalowac i zainstalowac ponownie TQ? może pomoże.

Radger - musisz dojsc do obozowiska potworów i wtedy zadanie sie zaktualizuje..musisz po prostu isc dalej przed siebie póki nie trafisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinke nie nie nie o to mi chodzi przeszedłem gre na najlatwiejszym poziomie teraz gramm na epickim chodzi wogole o calą fabułe.NIE o misje
1.Mam takie pytanie do fabuły to w koncu jakie jest zrodło potorów bo nie znalazłem odpowiedz w pierwszej czesci sprobujcie odpowiedziec ale nie nawiazujac do IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 23:04, Radger napisał:

1.Mam takie pytanie do fabuły to w koncu jakie jest zrodło potorów bo nie znalazłem odpowiedz
w pierwszej czesci sprobujcie odpowiedziec ale nie nawiazujac do IT.


Zadanie polega na odwiedzeniu wyroczni w Delfach ona ci mówi że to telkini zbieraja armię i maja potwory po swojej stronie blebleble. Potem musisz udać się do jaskiń Parnasu pokonać 3 meduzy i pomówić z tą laseczką Feijan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:55, Radger napisał:

Czy ty jestes taki głupi czy tylko udajesz nie chodzi mi o misje tylko o całą fabułe
skad wzięły sie te potwory.

Spokojnie.
Po co Ci ta informacja? Najważniejsze, że one są. Nie ma nigdzie zapisanego skąd dokładnie one się wzięły, jaki jest ich cel istnienia, czy mają narządy rozrodcze, czy organizują protesty. Z resztą, kogo to obchodzi?
Telkiny za tym wszystkim stoją. Gdzieś tam była mowa, że to one zostawiają za sobą wszelkie dzieło zniszczenia w tym potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:55, Radger napisał:

Czy ty jestes taki głupi czy tylko udajesz nie chodzi mi o misje tylko o całą fabułe
skad wzięły sie te potwory.


Ty chyba jesteś tępy skoro nie rozumiesz mojej odpowiedzi. Potwory były tylko nie atakowały ludzi żyły sobie w ukryciu a telkini przejęli nad nimi kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc chciałbym się pochwalić moim przywoływaczem, 17lvl, wg builda mojego i Turnera, poniżej jego staty (300ons na tym lvl to nie mało, ogolnie jest bardzo dobry jak na ten lvl, nie???) i części ekwipunku na przyszłość;-)) ale będzie z nimi wymiatał, tyle obrażeń od ognia... juz się cieszę na myśl o rzezi satyrów;-))) czy mógłby ktoś powiedzieć mi jaki jest najlepszy boski artefakt dający jak najwięcej obrażeń od ognia. z góry dzięki.
pozdrawiam
Zakrzysiunio

shirken- nie dzięki, jednak hełmu nie chcę. nie mam czasu a niedługo wyjeżdżam...
co do twej... hmm... to będzie bardzo mocne nagięcie... "milutkiej rozmowy" z Radgerem, to sorki, ale miał rację, on się nie pomylił, opisałeś jak przejsc zadanie, ale nic o genezie potworów, nawet tego o Telkinie... więc nie powinieneś w tym wypadku mówić na niego "tępy", bo to ty mu zle napisałes
Radger- to że ci się coś nie podoba to nie powód abyś gadał na niego głupek bo zle ci powiedział. jakby on nie napisał tępy to formularz do modków juz by poszedł ode mnie, bo obrazanie dla ciebie jako dla nowego byłoby jedynie ostrzezeniem... "uwazaj na słowa, kazde moze byc twoim ostatnim"- motto Wojmana, moderatora...
więc się licz bo to jest inna osoba którą z powodu błędu obrażasz, a nie maszyna w którą możesz kopnąć...

20080629145312

20080629145429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:55, Zakrzysiunio napisał:

a więc chciałbym się pochwalić moim przywoływaczem, 17lvl, wg builda mojego i Turnera,
poniżej jego staty (300ons na tym lvl to nie mało, ogolnie jest bardzo dobry jak na ten
lvl, nie???) i części ekwipunku na przyszłość;-)) ale będzie z nimi wymiatał, tyle obrażeń
od ognia... juz się cieszę na myśl o rzezi satyrów;-))) czy mógłby ktoś powiedzieć mi
jaki jest najlepszy boski artefakt dający jak najwięcej obrażeń od ognia. z góry dzięki


polecam Siłę Hefajstosa poniżej fotka efektów.

20080629170731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, bo jak wbijam 3 lvl to mi error wyskakuje.Slyszalam ze jak sie spaczuje to jest OK. Ale mam problem mam ver. 1.01 , sciagnelam pacza 1.01 - 1.15 i pizse ze nie moze spaczowac bo mam wersje UNKNOWN prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:18, UMC.Hugo napisał:

czym jest ta dziwna świecąca kula w uzbrojeniu w lewym dolnym rogu?


To jest tak zwany artefakt. ;-) Powiem ogolnie. Dodaje on premie do naszego herosa, ale nie znajdujemy go jak zwykly przedmiot. Musimy go w pewien sposub uzbierac. Znajdujesz *recepturę* na ktorej widac jakie są skladniki. Zbierasz je, idziesz do czarodzieja, a on za zloto sklada Ci wlasnie ten artefakt ktory potem nosisz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToySoldier. oto mój screen postaci..
PS : możecie powiedziec czemu mam takie slabe ons? z mniejszym lvlem mają większe odemnie :|
PS2 : gdzie jest góra quin tam gdzie jest żółty cesarz??

20080630080024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie
: jak mozna zagrac MULTIPLAYER jezeli chcem dolaczyc do czyjegos servera to wyskakuje ze nie mam jakiejs mapy i nie kumam o co chodzi a chetnie bym sobie pogral moja postacia z innymi a moze zna ktos jakis server gdzie nie trzeba miec dziwnych map i haseł z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować