Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

przez tego zje**nego tqvault musze od nowa przechodzic gre japier... ma ktos sposob na to zeby prywrocic postac?? bo w mnu jej wogule nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka ale jest jeszcze cos juz sie polapalem jesli wchodzicie do folderu moje doku... my games i tam macie tian quest to tam jest jeszcze backups tqvault kopiujesz i BASTA masz wszystko po staremu a wogule to do czego sluzy tq vault ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będe polował na tą grę, jak będzie sprzedawana z dodatkiem... lubie tego typu gry i mam nadzieje, że się nie zawiode. Ciekawy w tej grze musi być klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:33, Abi Dalzim napisał:

Jak zamykasz TQValuta, to powinna się wyświetlać informacja czy chcesz "spaczować" grę. Klikasz
na tak i postać jest znowu widoczna. Nie panikuj.


eee..?? mnie się nic nie wyświetla...grunt to zamykac najpierw Vaulta potem gre, a nie na odwrót ;) a najlepiej niebawić się w odpalanie w tle xD xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz z dodatkiem, ale wcześniej z podstawką pokazywała się taka informacja, że trzeba coś tak kliknąć i wtedy wyskakiwało takie okienko i gra się "fixed''owała" :) Nie pamiętam teraz jak to było dokładnie i nazwy pewnie pomieszałem, ale na 100% było tak, ze jak się tego nie zrobiło to postać potrafiła zniknąć (była tylko nazwa postaci bez postaci ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:25, Dead-pl napisał:

>
> > nie ? jezuu... odpalasz normalnie program i sam zobaczysz ze nie jest skomlikowany

> dobra , powiedz mi jeszcze którą najlepiej wersję sciągnąć tzn. która jest najnowsza ?


http://titanquestvault.ign.com/View.php?view=ToolsandEditors.Detail&id=6

właśnie wczoraj zaczołem bawić się tym programem i stała sie dziwna rzecz , mianowicie niechcący przeniosłem dwa razy te same przedmioty z gry do questvaulta i teraz mam te rzeczy podwójne , czy to normalne czy one czasem mi nie znikną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 07:50, Dead-pl napisał:

...

No to taki "bonus" byle byś tego nie wykorzystywał ;)

czyli w ten sposób mogę każdy przedmiot kopiować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 07:53, tosz napisał:

> ...
>
> No to taki "bonus" byle byś tego nie wykorzystywał ;)
czyli w ten sposób mogę każdy przedmiot kopiować ?


tak, ale jest to w pewien sposób oszukiwanie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------
Chciałbym przedstawić szanownym użytkownikom tego wątku małą miniankietkę (uzgodniona z pewnym Przemiłym Modkiem ;)
Jeśli zechcecie to piszcie co o tym sądzicie.

1. Co dobrego Waszym zdaniem wniósł dodatek IT do systemu TQ a co zepsuli?
2. Czy poprawiono w IT błędy, które występowały w TQ i jeśli tak to jakie?
3. Co Waszym zdaniem należałoby jeszcze zmienić lub dodać w następnym dodatku, gdyby taki oczywiście został wydany?
4. Jak oceniacie system multi w TQ (z uwzględnieniem zmian po pojawieniu się IT)?

Z góry dziękuję za (szczere) odpowiedzi :)
-----------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:48, GeoT napisał:

Jeśli zechcecie to piszcie co o tym sądzicie.

1. Co dobrego Waszym zdaniem wniósł dodatek IT do systemu TQ a co zepsuli?
2. Czy poprawiono w IT błędy, które występowały w TQ i jeśli tak to jakie?
3. Co Waszym zdaniem należałoby jeszcze zmienić lub dodać w następnym dodatku, gdyby taki oczywiście
został wydany?
4. Jak oceniacie system multi w TQ (z uwzględnieniem zmian po pojawieniu się IT)?


Ad.1) Nowe przygody
Ad.2) Za mało grałem w podstawkę
Ad.3) Ja był bym za ograniczeniem czasu gry :P (rano ciężko wstać jest po tym jak wciągnie Tytan)
Ad.4) Nie mogę ocenić bo nie grąłem po sieci...

Masz przynajmniej jeden głos w ankiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:29, Gar napisał:

czy ktos moze wiem z jakich potworkow wypada szablowy pazur i gdzie one sie znaiduja?

Chodzi Ci o miecz Szabli Ząb? Jeżeli tak to wypada on w Oriencie z losowych potworków, najczęściej z Tygrysoludzi. A jeżeli chodzi o części zwierzątek to wypada z Tygrysów Szablozębych też w Oriencie (w górach najczęściej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:11, Abi Dalzim napisał:

> czy ktos moze wiem z jakich potworkow wypada szablowy pazur i gdzie one sie znaiduja?

Chodzi Ci o miecz Szabli Ząb? Jeżeli tak to wypada on w Oriencie z losowych potworków, najczęściej
z Tygrysoludzi. A jeżeli chodzi o części zwierzątek to wypada z Tygrysów Szablozębych też w
Oriencie (w górach najczęściej).



oki dziekuje ci bardzo o to wlasnie mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..Ci zwyczajni przeciwnicy w Egipcie są bajeczne prości.Jedno, dwa uderzenia toporem i już leżą.Z początkowego miasta egipskiego do biblioteki nie zginąłem ani razu co dla mnie jest wielki sukcesem.Pewnie pomyślicie że zużyłem do tego wielką ilość eliksirów..lecz jest wręcz przeciwnie wypiłem tylko trzy.Nie wiem czy zawdzięczam to mojemu nowemu sposobowi walki czy może dobrej zbroi;)Ale bossy to już zupełnie inna sprawa.Z zabiciem króla pustyni (czy jakoś tak) jest już większy problem.O wiele większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować