Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Ja mam zdobywce ze specjalnymi umiejętnościami na Tyfona:
Bierzemy dwa skile(umiejętności)
Róg Przodków i Forma Kolosa...nie pokonujemy ty łosi co stoją na schodach do szytu olimpu jedziemy na Tyfona , bijemyy go przez chwilke sami a zycie mu spadnie do 1/4 pozniej bierzemy Róg Przodków oni zabierają mu prawie całe zyćie dobijamy z formy kolosa i tyfon ginnie choć znam tylko jedną osobe która nie przeszła Tyfona ...mój brat xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:07, barteg napisał:

Twoja posatć to edidentny siekator..
Inteligencja 50 :D

Dla postaci walczącej wręcz inteligencja jest raczej nieprzydatna. Dlatego ja np. nic nie inwestowałem w int. jak grałem wojopodobnymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałrm się że jest jakiś bug że jak się handluje w necie to mozna skopiowac itemy... Spotkaliście się z tym?? Ciekawe czy w patchu to naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:32, piero92 napisał:

Dowiedziałrm się że jest jakiś bug że jak się handluje w necie to mozna skopiowac itemy...
Spotkaliście się z tym?? Ciekawe czy w patchu to naprawią...

nic nowego...wystarczy titan vault....ale warto psuć sobie zabawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:

Grając w TQ i TQ:IT gra co jakis czas (czasami co 5-15 sek) zwalnia i to bardzo i wraca do normy i tak w kółko (nie ważne czy jestem sam czy nie)...

Mój komp: c2d, g7600gt, ddr2 1ghz 800mhz, asus p5w dh delux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:06, Masterekxx napisał:

/.../


Sama konfiguracja sprzętowa świadczy o tym, że gra nie powinna się ciąć poważnie (choć z tego co wiem nawet na najlepszych maszynkach przy najwyżej ustawionej grafice gra i tak sie potrafi lekko ciąć). Ale wracając do tematu... u mnie czasami też się tak dzieje, a wszystko przez... pracujący w tle firewall. Czy masz jakiś program pracujący w tle? firewall? antywirus jakiś? Jeśli tak spróbuj wyłączyć te programy na czas gry. Bo najnowszy patch to oczywiście masz zainstalowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 21:58, Dead-pl napisał:

nic nowego...wystarczy titan vault....ale warto psuć sobie zabawe ?


Nawet nie trzeba titan valut...ale ja osobiście wpole sam wszystko zdobyć a nie np mieć odrazu legendarne przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:27, Masterekxx napisał:

1.30?? Komp jest po reinstalce wiec jest tylko antwir...ale on raczej nie powinien mi jej tak
zwolnic (bo z innymi grami nie mam problemu)


Tak 1.30... A jaki antyvir? Bo jak Panda to od razu zrób ponowną reinstalkę, tym razem bez Pandy ;) Sprawdź jeszcze czy masz najnowsze biblioteki directX, porządne stery do grafiki (polecam omegę), jeśli to nie pomoże to może ktoś inny z Forumowiczów będzie Ci w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie avast!-a (od pandy z daleka :) )... wyłacze antyvira i zobacze jak bedzie chodzic (ale gdy dalem wszystko na najmniejsze detale i tak mi ja przycinalo co jakis czas :[ ), ale dzięki za chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 10:05, Abi Dalzim napisał:

Pamiętam, że gra, mimo mocnego sprzętu mi się cięła czasami. A najśmieszniejsze jest to, że
ustawienie grafiki na minimum nie pomagało :)

bo to błędy w samej grze , jak na razie żaden patch tego nie poprawił - a doinstalowując dodatek robi się jeszcze gorzej ( ale gra jest tak dobra że jestem w stanie to znieść )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi
GRam kilkanascie godzin w TQ i znajduje rozne czesci talizmanow. Jest tego strasznie duzo, ale wszystko kolekcjonuje. Co sie z tym robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

talizmany można łączyć razem te same 3 lub 5 szt naraz co daje mocniejszy efekt - i zajmuje mniej miejsca
co do grafy zainstaluj patche - na gram.pl je znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:21, Zebek napisał:

Co sie z tym robi???

Jak zainstalujesz sobie dodatek Immortal Throne, to będziesz dzięki nim mógł skompletować fajne artefakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować