Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Gdzie mogę znaleźsć Szere Siostry i ich oko? Bo szukałem i nie znalałem ...
Wdzięczny bym był za pokazanie na jakiejś mapie xD

barteg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:47, tosz napisał:

a to moje niektóre Artafakty

A chcesz pohandlować? :) Bo potrzebuję Grzechotkę Śmierci i Kostkę Chaosu a chyba jeden z nich u Ciebie zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>potrzebuję Grzechotkę Śmierci i Kostkę Chaosu
Ja mam grzechotke smierci... a potrzebne ci pewnie jest to do welon cienia... zgadlem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:41, piero92 napisał:

>potrzebuję Grzechotkę Śmierci i Kostkę Chaosu
Ja mam grzechotke smierci... a potrzebne ci pewnie jest to do welon cienia... zgadlem??

Otóż to ;) A korzystasz z tego artefaktu? Jak nie to możemy się jakoś dogadać :P Ale to już jutro. A w ogóle to odezwij się na gg, będzie łatwiej rozmawiać niż tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2007 o 19:45, Magwisienka napisał:


Otóż to ;) A korzystasz z tego artefaktu? Jak nie to możemy się jakoś dogadać :P Ale to już
jutro. A w ogóle to odezwij się na gg, będzie łatwiej rozmawiać niż tutaj ;)


Nie korzystma (mam nawet chyba kilka)... a tak w ogóle to twojego gg nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:47, tosz napisał:

a to moje niektóre Artafakty


Niektóre?? O_o rispekt :)
Fakt, że dawno nie grałem, ale ja ledwie jeden złożyłem, choć podstawka i dodatek zaliczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dwie do wybory pop dwa trony i titan questa. Czy warto kupić to drugie? Mam osobiście diablo i przez kilka miesięcy grałem bez znudzenia czy titan quest też mi na to pozwoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:17, garrick napisał:

Witam mam dwie do wybory pop dwa trony i titan questa. Czy warto kupić to drugie? Mam osobiście
diablo i przez kilka miesięcy grałem bez znudzenia czy titan quest też mi na to pozwoli?


PoP i TQ to tak odmienne gry, że ciężko je porównywać. A która Cię na dłużej przyciągnie? Kwestia gustu. Mnie PoP nie wciągnął, natomiast TQ jak najbardziej. Inni będą mieć pewnie odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:17, garrick napisał:

Witam mam dwie do wybory pop dwa trony i titan questa. Czy warto kupić to drugie? Mam osobiście
diablo i przez kilka miesięcy grałem bez znudzenia czy titan quest też mi na to pozwoli?

W PoP-a nie grałam więc się na ten temat nie wypowiem, ale TQ bardzo mi się spodobało. A skoro mówisz, że przez kilka miesięcy grałeś w Diablo i Ci się spodobało, to TQ możesz brać niemal w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:25, garrick napisał:

Sorry za dubla czy w Titanie jest coś stylu battle neta?

Tak, ale w stylu Open BN, czyli postacie są na kompach graczy (więc istnieje możliwość czitowania). Nie ma serwerów firmowych, samemu się tworzy gry (Twój czy Twojego kolegi komp jest serwerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Czy opłaca sie tworzyć klasy hybrydowe?

Z czym najlepiej polaczyć Wojne?

ostanio łaczylem z obroną(zdobywca) jednak to polączenie wyjatkowo mi nie odpowiadalo.

Zastanawiam sie nad łotrostwem, ale nie wiem czy nie lepiej zainwestować w jakas klasę "magiczną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej połącz z łotrostwem,ja łaczyłem z burza i ziemia ale kiepsko sobie radziła.W połaczeniu z łotrostwem gra mi sie znacznie lepiej własnie skonczyłem epik i zabieram sie za legende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:28, Minsc i Boo napisał:

ostanio łaczylem z obroną(zdobywca) jednak to polączenie wyjatkowo mi nie odpowiadalo.

A to dziwne, bo jest to jedna z najlepszych i najsilniejszych klas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie gram tylko Wojną, czyli mam czystego wojownika. Gdy rozwinę dość mocno to mistrzostwo to chyba wezmę Sen, w końcu trzeba wypróbować nową klasę ;) Czy takie połączenie jest silne? Jak sobie radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować