Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 12:28, Pilar92 napisał:

gram w titan quest
wchodzcie na moj gramsaid

Heh, a co ma jedno do drugiego? Czy na swoim gramsajcie umieściłeś jakieś ciekawe newsy związane z grą, przetłumaczyłeś parę itemów bądź artefaktów? Znalazłeś jakiś ciekawy film na temat tej gry i dałeś go na sajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodatkiem, a mianowicie nie widze ilosci zlota, ktore posiada postac. W podstawce (v.1.30) problemu nie ma. Spotkal sie ktos z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko....mam pytanko. Może ktoś mi wyjaśni jedną sprawe.
Zaraz za Chińskim Murem w jakies jaskini pełnej pająków znalazłem Jadeitową Figórke.
Żadnego zadania nie miałem a jest napisane,że przedmiot związany z zadaniem....Ktoś wie o co tu chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:51, Tomachol napisał:

Siemanko....mam pytanko. Może ktoś mi wyjaśni jedną sprawe.
Zaraz za Chińskim Murem w jakies jaskini pełnej pająków znalazłem Jadeitową Figórke.
Żadnego zadania nie miałem a jest napisane,że przedmiot związany z zadaniem....Ktoś wie o co
tu chodzi?

O ile mnie pamięć nie myli, to tak figurka jest związana z zadaniem, które dostajesz od pewnego wieśniaka w wiosce, którą mijałeś idąc do tej jaskini. Popytaj mieszkańców tej wioski, na pewno znajdziesz tego questa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. czy moglbym prosic o jakos strategie rozwoju postaci ktora pozwoli przejsc TQ na wszystkich poziomach trudnosci bez wielkich trudnosci? i zeby nie byl to mag ani lucznik :p wybredny jestem wiem ale jak gralem to mialem wielkie klopoty juz na 2 poziomie trudnosci. z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:41, Szoker napisał:

witam. czy mógłbym prosić o jakoś strategie rozwoju postaci ktora pozwoli przejsc TQ na wszystkich
poziomach trudności bez wielkich trudności?

Ja gram Zdobywcą czyli wojna + obrona, nikt mi nie podskakuje, idzie mi zadziwiająco łatwo, mało eliksirów na bosy idzie, dobre wyposażenie, i przemyślany rozwój postaci. Może wrzucę scerna jak czas znajdę, ale mogę napisać,ze rozwinąłem szturm , wir wojny, umiejętność walki mieczem na full, do tego kilka punktów w pozostałych umiejętnościach.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 12:55, Szoker napisał:

a w co mam pakowac punkty - sila zrecznosc zycie? jesli tak to w jakich proprcjach?

We wszystkie trzy, ja do pewnego momentu do siły dużo, bo bronie i ekwipunek wymagają, w życie trochę, w zręczność też, czasem w energię. Generalnie jak dostajesz pkty to ja i tak zostawiam sobie jeden na zapas, jakby mi brakło do jakiegoś itema i tak teraz nie odczuwam straty tych kilku które mam w zapasie, w życie, siłe i zręczność po razie zazwyczaj daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w opcjach da się wyłączyć klikanie ciągłe na roga? Mam na myśli czy da się zrobić coś takiego żeby po jednym kliknięciu on atakował dalej sam czy trzeba ciągle kklikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:35, Byl napisał:

Czy w opcjach da się wyłączyć klikanie ciągłe na roga? Mam na myśli czy da się zrobić coś takiego
żeby po jednym kliknięciu on atakował dalej sam czy trzeba ciągle kklikać?

Jeżeli przytrzymasz przycisk myszki na wrogu, to bohater będzie go atakował cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 12:50, Szoker napisał:

czy ktos moglby zapropoponowac mi sposob rozwoju postaci wojna+sen? gdzie dawac punkty?


Mogę ci napisać coś odnośnie wojny, postacią ze snem jako klasą jeszcze nie grałem
W wojnie po kolei - ( ja tak rozwijałem) umiejętność walki broniami, szturm, wir wojny na max, walczę z tarczą, więc pierwszy słupek umiejętności odpada. Dalej w słupkach we szturmem i wirem wojny po 2-3 pktów mam dodane ( szturm 0 podcięcie ścięgien , wir - krwawienie.) Generalnie tyle, w sztandar mam 1, rogi pominąłem i nie rozwijam. Mam 20 poziom, rozwijam też Obronę jak drugą klasę, więc tyle od siebie moe napisać. Dodam jeszcze że nie mam żadnych problemów póki co z walką czy bosami.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 12:50, Szoker napisał:

czy ktos moglby zapropoponowac mi sposob rozwoju postaci wojna+sen? gdzie dawac punkty?

Może coś takiego: http://miniurl.pl/harbinger ?
To jest woj na dwie bronie. drzewka rozwinięte w sumie do 75 poziomu (raczej chyba nikt tyle nie osiągnie,ale...). Oczywiście Sztandar rozwijaj na końcu. Lewy przycisk myszy ustaw na Szturm, a prawy na Phantom Strike (nie wiem jak po polsku, bo nie mam gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 13:30, Abi Dalzim napisał:

> czy ktos moglby zapropoponowac mi sposob rozwoju postaci wojna+sen? gdzie dawac punkty?

Może coś takiego: http://miniurl.pl/harbinger ?
To jest woj na dwie bronie. drzewka rozwinięte w sumie do 75 poziomu (raczej chyba nikt tyle
nie osiągnie,ale...). Oczywiście Sztandar rozwijaj na końcu. Lewy przycisk myszy ustaw na Szturm,
a prawy na Phantom Strike (nie wiem jak po polsku, bo nie mam gry).

powinieneś jeszcze zaznaczyć na maxa - Distort Reality + Temporal Rift - bardzo przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:59, tosz napisał:

powinieneś jeszcze zaznaczyć na maxa - Distort Reality + Temporal Rift - bardzo przydatne

Może i tak, ale to są umiejętności magiczne, a tu mamy do czynienia z wojownikiem wspomaganym Snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować