Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 10:47, mroczny mrok napisał:


> Pozdrawiam

O Loki wiadomo było już kilka miesięcy temu. Teraz wychodzi Blood % Magic- hack''n''slash,
w którym główną bronią jest magia. Zapowiada się ciekawei. Denerwujące jest tylko to, że gra
na półki sklepowe od 4 miesięcy pojawia się "wkrótce":D
Również Pozdrawiam

Tja ale demo już się pojawiło... i jak w nie grałem to mi się odechciało, mizerna grafika włóczy się człowiek i szuka mobów, zresztą chyba ta gra została już zjechana na serwisach zachodnich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2007 o 19:32, Mindflyer napisał:

Tja ale demo już się pojawiło... i jak w nie grałem to mi się odechciało, mizerna grafika
włóczy się człowiek i szuka mobów, zresztą chyba ta gra została już zjechana na serwisach zachodnich


No coz akurat testuje wersje niemiecka i odkrywam coraz wiecej mozliwosci tej gry,owszem na pewno to nie bedzie hit na miare Diablo(bo bylo pierwsze)ale klimacik jako taki ma i fajnie w sumie sie biega tymi postaciami,jest trudno duzo trudniej niz w Titanie i Diablo nawet na normalnym poziomie a wizualnie moze sama grafika nie zachwyca,ale efekty czarow i animacji np.summonow sa fajne.Nie wiem jak wyglada duell bo nie mam mozliwosci wejscia na net ale sam fakt istnienia close serwerow jest juz na plus dla takiej gry.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moze wiecie moze nie ale podaje kody co nalezy wpisac je w odblokowaniu: oto ta lista 373624 , 437626, 925678, 274267 jak pisze nie wiem czy znaliscie czy nie ale macie jak cos kazdy znajdzie cos dla siebie. Od razu pisze sa to przedmioty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:48, Pawlo100 napisał:

Dzięki i jeszcze mam pytanie jak chce złożyć ten formularz to musze podać numer wersji. Co to jest?

Chodzi chyba o patch jaki ma wgrany płyta z grą. Jeżeli posiadasz premierowe wydanie podstawki, to będzie to chyba 1.1. A dodatek nie wiem jakie ma oznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:32, Mindflyer napisał:

mizerna grafika


co jak co ale słabej grafiki tej grze zarzucić nie można ...... ładniejszczego h&s jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem:
jak wkładam płytę z grą do napędu to nie wykrywa płyty :( płyta jest nowa, przed chwilą odebrana od kuriera ;)

Tylko z tą płytą tak jest. Każda inna DVD wykrywa

Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:23, Abi Dalzim napisał:

Jaki wywala komunikat?


Nic nie piszę, ani nic się nie pojawia :( ale problem ok.10 min. temu rozwiązałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:45, tuna napisał:

> Jaki wywala komunikat?

Nic nie piszę, ani nic się nie pojawia :(


problem zaistniał znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:08, Abi Dalzim napisał:

A jak to rozwiązałeś poprzednio?

Szczerze... to przez przypadek xD sam niewiem jak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 22:00, Iroks1 napisał:

hmmm jak oceniacie połączenie burza+natura (druid) ?mam 35 lev i jestem już niedaleko bossa
ostatniego


Sam mam taką postać i narazie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś zamówiłem Titan quest z dodatkiem Immortal Throne , mam pytanko jaką postać polecacie stworzyć , chciałbym aby rozgrywka nie była za bardzo monotonna . Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 23:47, cmurder napisał:

Właśnie dziś zamówiłem Titan quest z dodatkiem Immortal Throne , mam pytanko jaką postać polecacie
stworzyć , chciałbym aby rozgrywka nie była za bardzo monotonna . Z góry dzięki za pomoc


Hmm... Szczerze mówiąc jeżeli rozgrywka ma być ciekawa to polecam połączenie jakichś dwóch magicznych specjalizacji. Magiem zawsze gra się ciekawiej. Sam ma postać ziemia + natura i gra mi się wyśmienicie. A jeżeli posiadasz dodatek- połącz sen z duszą- bardzo ciekawe połączenie, na dodatek bardzo silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 08:33, mroczny mrok napisał:

> Właśnie dziś zamówiłem Titan quest z dodatkiem Immortal Throne , mam pytanko jaką postać
polecacie
> stworzyć , chciałbym aby rozgrywka nie była za bardzo monotonna . Z góry dzięki za pomoc


Hmm... Szczerze mówiąc jeżeli rozgrywka ma być ciekawa to polecam połączenie jakichś dwóch
magicznych specjalizacji. Magiem zawsze gra się ciekawiej. Sam ma postać ziemia + natura i
gra mi się wyśmienicie. A jeżeli posiadasz dodatek- połącz sen z duszą- bardzo ciekawe połączenie,
na dodatek bardzo silne.

Dzięki napewno sprróbuje też sobie planowałem połączyć dwa mistrzostwa magiczne tylko nie wiedziałem dokładnie jakie to specjalizacje mają byc . Teraz jak dostanę podstawkę z dodatkiem napewno wypróbuję tą nową specjalizację . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę z dodatkiem już mam narazie wybrałem mistrzostwo snu i gra się bardzo przyjemnie , co wybrać na drugie mistrzostwo pomóżcie koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 13:07, cmurder napisał:

Grę z dodatkiem już mam narazie wybrałem mistrzostwo snu i gra się bardzo przyjemnie , co wybrać
na drugie mistrzostwo pomóżcie koledzy


ja obecnie gram sen/wojna - jak lubisz machać mieczem itd - to jest spoko (chodź wojna/obrona - dużo lepsza jak dla mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 13:22, scott napisał:

> Grę z dodatkiem już mam narazie wybrałem mistrzostwo snu i gra się bardzo przyjemnie ,
co wybrać
> na drugie mistrzostwo pomóżcie koledzy

ja obecnie gram sen/wojna - jak lubisz machać mieczem itd - to jest spoko (chodź wojna/obrona
- dużo lepsza jak dla mnie )

chodziło mi bardziej o klasę stricte magiczną ale skoro mówisz , że w połączeniu z wojną sprawdza się to mistrzostwo to może spróbuję dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować